1. Tūrisma inventārs
  2. Ūdens filtri

Ūdens filtri

Tīrs un svaigs ūdens ir svarīgs gan ikdienā, gan ceļojot un dodoties pārgājienos, tāpēc veikala Gandrs piedāvājumā atrodami ūdens filtri mehāniskai un ķīmiskai ūdens attīrīšanai no baktērijām, vīrusiem un mikroorganismiem. Pieejami kompakti un ērti lietojami ūdens filtri vairākos izmēros, kas paredzēti dažāda ūdens tilpuma attīrīšanai. Pieejami ne tikai ūdens filtri, bet arī ūdens dezinfekcijas līdzekļi, kuru klāstā atrodams gan pulveris, gan tabletes ūdens dezinfekcijai.

Veikala Gandrs plauktos atrodamos ūdens filtrus un dezinfekcijas līdzekļus piedāvā Katadyn, kas uzskatāms par vienu no vadošajiem ūdens filtru ražotājiem pasaulē. Katadyn ir Šveicē bāzēts tirgus līderis, kas piedāvā viegli pārvietojamas ūdens uzlabošanas sistēmas, ļaujot Jums baudīt svaigu un tīru ūdeni. Izmantojot šos ūdens filtrus, pat attālākajos pasaules nostūros Jums nebūs jāuztraucas par dzeramā ūdens kvalitāti. Ļoti parocīgi un ērti ir Katadyn ūdens maisi ar filtru, kuri, pateicoties jaunizveidotajam Ultra Flow filtram, spēj minūtes laikā izfiltrēt aptuveni 2L ūdens. Tas attīra ūdeni no baktērijām, cistām un nogulsnēm, un viegli tīrāmais filtra aizsargs pagarina filtra kalpošanas laiku, tādējādi attīrot līdz 1500 litriem ūdens (atkarībā no ūdens kvalitātes). Izceļams arī Katadyn Mini filtrs, kas ir vieglākais un kompaktākais ūdens filtrs pasaulē. Tas lieliski noderēs ceļojumos, tūrisma izbraucienos un pārgājienos. Šis filtrs ir tik kompakts, ka ietilpst jakas kabatā vai jostas somā. Viena īpašība, kas visiem Katadyn produktiem kopēja, ir to augstie Šveices kvalitātes standarti, uzticamība un viegla produktu lietošana. Tieši šī iemesla dēļ, daudzas starptautiskas palīdzības organizācijas un militārās vienības paļaujas uz resursu saglabājošo Katadyn produkciju.

Rūpēs par to, lai Jums vienmēr pa rokai būtu tīrs dzeramais ūdens, veikals Gandrs Jums piedāvā dažāda veida ūdens filtrus un dezinfekcijas līdzekļus, kas padarīs Jūsu tūrisma piedzīvojumus drošākus un vienkāršākus.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši