1. Velo inventārs
  2. Velosipēdi
  3. Fitnesa velosipēdi
Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši
  • popularitāte augoši
  • popularitāte dilstoši

Filtrs

Cena:
Rāmja izmērs:
Veikals:
Pirkt Reacto Track 900 Merida Reacto Track 900 1,519.20 € 1,899.00 € Pirkt Fitnesa velosipēds Speeder 100 Merida Fitnesa velosipēds Speeder 100 669.00 € Fitnesa velosipēds + Troses novadītas caur rāmi + Iespēja uzmontēt bagāžnieku + Var pielikt dubļusargus + Disku bremzes Pirkt Fitnesa velosipēds Speeder 300 Merida Fitnesa velosipēds Speeder 300 899.00 € Fitnesa velosipēds + Troses novadītas caur rāmi + Iespēja uzmontēt bagāžnieku + Var pielikt dubļusargus + Disku bremzes Pirkt Fitnesa velosipēds Speeder 400 Merida Fitnesa velosipēds Speeder 400 959.20 € 1,199.00 € Fitnesa velosipēds + Troses novadītas caur rāmi + Iespēja uzmontēt bagāžnieku + Var pielikt dubļusargus + Disku bremzes Pirkt Fitnesa velosipēds Speeder 500 Merida Fitnesa velosipēds Speeder 500 1,039.20 € 1,299.00 € Fitnesa velosipēds + Troses novadītas caur rāmi + Iespēja uzmontēt bagāžnieku + Var pielikt dubļusargus + Hidrauliskās disku bremzes Pirkt Fitnesa velosipēds Speeder 100 Merida Fitnesa velosipēds Speeder 100 468.30 € 669.00 € Fitnesa velosipēds + Troses novadītas caur rāmi + Iespēja uzmontēt bagāžnieku + Var pielikt dubļusargus + Hidrauliskās disku bremzes Pirkt Fitnesa velosipēds Speeder 200 Merida Fitnesa velosipēds Speeder 200 601.30 € 859.00 € Fitnesa velosipēds + Troses novadītas caur rāmi + Iespēja uzmontēt bagāžnieku + Var pielikt dubļusargus + Hidrauliskās disku bremzes Pirkt Fitnesa velosipēds Speeder 500 Merida Fitnesa velosipēds Speeder 500 909.30 € 1,299.00 € Fitnesa velosipēds + Troses novadītas caur rāmi + Iespēja uzmontēt bagāžnieku + Var pielikt dubļusargus + Hidrauliskās disku bremzes + Ātra un viegla pārvietošanās pilsētas vidē Pirkt Fitnesa velosipēds Speeder 300-D Merida Fitnesa velosipēds Speeder 300-D 664.30 € 949.00 € Fitnesa velosipēds + Troses novadītas caur rāmi + Iespēja uzmontēt bagāžnieku + Var pielikt dubļusargus + Hidrauliskās disku bremzes + Ātra un viegla pārvietošanās pilsētas vidē

Fitnesa velosipēdi

Fitnesa velosipēdi ir īpaši konstruēti braukšanai pa ceļiem ar gludu un cietu virsmu. Velosipēds ir ātrs, bet tajā pašā laikā saglabā komfortu visa brauciena laikā. Merida Speeder velosipēdi noderēs ātriem braucieniem pa pilsētu vai līdz tuvējam ezeram. Šiem velosipēdiem piemīt gandrīz tikpat lielisks paātrinājums kā šosejas velosipēdiem, tikai tie aprīkoti ar lielākām braukšanas ērtībām, nedaudz palielinot velosipēda svaru. Vienlaikus Speeder velosipēds nodrošina gan lielāku komfortu, gan labāku pārskatāmību, kas iespējama, pateicoties tā lineārajai stūrei un ģeometrijai, kas pielāgota ikdienas lietošanai.

Nav nozīmes tam, vai velosipēds aprīkots ar vieglu karbona vai alumīnija rāmi, jo ikviens, kurš izrunā vārdu Speeder, ar to saprot piedzīvojumu apvienojumā ar ātrumu, kurš sasniedzams lielāks nekā ar parastiem ceļu velosipēdiem. Katrs velosipēds no Merida Speeder sērijas ir aprīkots ar taisnu stūri un labākajām ceļu velosipēda īpašībām, kas ļaus Jums netraucēti nodoties saviem aktīvajiem piedzīvojumiem.
Merida Speeder alkst izbaudīt ātrumu, par ko liecina ne tikai šīs velosipēdu sērijas nosaukums, bet arī tā tehnoloģiskās uzbūves īpatnības. Speeder ģeometriskā uzbūve nodrošina ērtu un efektīvu braucēja sēdēšanas pozīciju, taču kopējais svars, kas samazināts līdz maksimālai robežai, tiecas pēc ātruma.

Visi Merida Speeder velosipēdu modeļi ir aprīkoti ar dubultu vai trīskāršu ķēdes gredzenu sistēmu priekšā un vieglām riepām ar zemu rites pretestību, kas netraucēti ļaus sasniegt vēlamo ātrumu. Lai izvēlētos sev īsto velosipēdu, iesakām izvērtēt tā potenciālos pielietošanas mērķus. Kārtīgi pārdomājot šos apstākļus, pie pareizās izvēles nonākt būs daudz vieglāk un tā noteikti neliks Jums vilties. Lai gūtu plašāku priekšstatu, piedāvājam Jums iepazīties arī ar citiem Gandrs velosipēdu modeļiem, kas ir piemēroti gan ikdienas braucieniem, gan sacensībām un treniņiem.