1. Ziemas inventārs
  2. Snovbords

Snovborda dēļi

Sieviešu, vīriešu un bērnu snovbordus freestyle, ridestyle un all mountain braucieniem Jūs atradīsiet pie mums - veikalos Gandrs. Mūsu piedāvājumā atrodami arī īpaši pielāgoti snovborda dēļi sievietēm...

Snovborda zābaki

Ziemai tuvojoties bez īpašiem apaviem snovbordā neiztikt. Tādēļ Gandrs piedāvājumā tos atradīsiet plašā klāstā gan tieši sievietēm paredzētus apavus ar pārdomātu dizainu un vieglumu, gan funkcionālus un...

Snovborda stiprinājumi

Snovborda dēļu stiprinājumi gan tiem, kas vēl tikai apgūst pirmās iemaņas, gan prasmīgajiem. Piemēroti dažādām prasībām un laika - sniega apstākļiem. Atsevišķi stiprinājumi arī īpaši sievietēm.

Snovborda piederumi

Snovborda somas, pretslīdēšanas lentes, snovborda stiprinājumu adapteri, snovborda stiprinājumu detaļas, snovborda priekšējās siksniņas, snovborda somas ar ritenīšiem. Pateicoties Drake, Elan Snowboards...

Snovbords

Snovbords ir ekstrēms sporta veids ar ekstrēmu tikšanās vietu varenajos dabas plašumos. Lai nodrošinātu to, ka Jūsu laiks uz kalna tiek pavadīts izklaidējoties, nevis raizējoties par labsajūtas trūkumu, ir vērts ieskatīties snovborda aprīkojuma piedāvājumā, lai justos silti un droši arī uz kalna.

Sieviešu, vīriešu un bērnu snovbordus freestyle, ridestyle un all mountain braucieniem Jūs atradīsiet pie mums veikalos Gandrs. Mūsu piedāvājumā atrodami arī īpaši pielāgoti snovbordi sievietēm, kas atbilst sievietes figūrai un stājai. Šiem dēļiem ir šaurāks vidus (mazākām pēdām), tie ir mazāk izliekti un elastīgāki (izstrādāti, ņemot vērā veidu, kā sievietes novada enerģiju uz snovborda). Tā kā bērni aug ātri, vecākiem iesakām izvairīties no snovborda pirkšanas, kas bērnam ir par lielu, jo pārāk liels dēlis var kļūt grūti vadāms un bremzēt iemaņu apgūšanu.

Saskaņojot dēli, zābakus un braukšanas stilu ar stiprinājumiem, tie palīdzēs kontrolēt Jūsu enerģiju un, pieskaņojoties ķermeņa kustībām, ļaus precīzāk kontrolēt dēli. Izvēlieties stiprinājumus, kas atbilst Jūsu braukšanas stilam, spēju līmenim, dēļa/zābaku specifikai un komfortam. Snovborda stiprinājumu izmēram jāatbilst Jūsu zābaku izmēram. Pieskaņoti stiprinājumi cieši un droši satver zābakus, taču nav jāpielieto īpašs spēks, lai zābakus novietotu pareizā pozīcijā. Pareiziem stiprinājumiem būtu jāļauj Jūsu zābakiem būt elastīgiem, nepieļaujot svārstīšanos un pārbīdīšanos.

Snovbords daudziem ir vēl neiepazīta pasaule, kas vilināt vilina, jo no malas skatoties, tā vien liekas, ka vārds snovbords ir sinonīms vārdam brīvība. Bet tie, kas ar snovbordu jau ir uz Tu, saka: "Nav viegli, bet izmēģināt vajag!" Tepat atrodams viss nepieciešamais inventārs, lai snovošana sagādātu Jums patīkamus mirkļus!