1. Velo inventārs
  2. Velosipēdi
  3. Šosejas velosipēdi

Šosejas velosipēdi

Merida šosejas velosipēdi paredzēti gan sportiskai atpūtai un sevis uzturēšanai formā, gan ambiciozākiem mērķiem – sacensībām. Tā kā šie velosipēdi ir aprīkoti ar izteikti šaurām, augsta spiediena riepām, tie noteikti vēlēsies piedzīvot vēl nebijušu ātrumu. Ražojot šos ātrumu mīlošos braucamrīkus, Merida inženieri iegulda lielas pūles, lai nodrošinātu Jums iespēju sasniegt gandarījumu par maksimāli labiem rezultātiem. Šosejas velosipēda galvenās priekšrocības ir vieglums, aerodinamiskā uzbūve, kā arī šaurās riepas, kas lieliski sevi pierādīs pārvietojoties pa šoseju un veicot garās distances.

Velosipēdu veikals Gandrs piedāvā šosejas velosipēdus, kas aprīkoti ar dažādu pārnesumu skaitu, kā arī alumīnija vai oglekļa šķiedras jeb karbona rāmi, kura sablīvētais šķiedru izkārtojums nodrošina ne tikai velosipēda vieglumu un ātrumu, bet arī sniedz ērtākas sajūtas brauciena laikā, absorbējot vibrācijas. Uz Merida šosejas velosipēda Jūs izjutīsiet pārliecinošu stabilitāti, kas neļaus izšķērdēt enerģiju uz liekām sānu kustībām, bet gan ieguldīs to velosipēda ātrākā virzībā uz priekšu. Tā kā Merida šosejas velosipēdiem piemīt īpašs rāmja ģeometriskais izliekums, Jums tiks nodrošināts papildus komforts un atbalsts braukšanas laikā, uzlabojot ne tikai braukšanas kvalitāti, bet arī distancē sasniegto ātrumu un laiku. Pateicoties Merida inženieru nepārtrauktai izpētei un eksperimentiem ražošanas jomā, šie šosejas velosipēdi rada ar vien jaunus kvalitātes standartus, pēc kuriem vadās pasaules klases riteņbraucēji, sasniedzot vērā ņemamus rezultātus.

Merida šosejas velosipēds būs Jūsu īstā izvēle, ja esat ātruma cienītājs un labprāt mērojat dažāda garuma distances pa līdzenu segumu. Gandrs veikalos iespējams iepazīties ar plašu šosejas velosipēdu klāstu, kurā Jūs noteikti atradīsiet sev piemērotāko un individuālajām vēlmēm visatbilstošāko risinājumu ar vēlamo specifikāciju. Atgādināsim, ka šosejas velosipēdi nav radīti braukšanai pa nelīdzeniem un raupjiem ceļa segumiem. Ja tomēr apsverat iespēju velosipēdu lietot uz dažāda seguma ceļiem, saglabājot lieliskas ātruma uzņemšanas iespējas, iesakām Jums aplūkot, piemēram, Merida tūrisma velosipēdus.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši