1. Alpīnisma inventārs
  2. Aizķeres

Aizķeres

Pirms iegādājaties savu pirmo vai kārtējo aizķeru komplektu, ieteicams apsvērt pāris nozīmīgus punktus, lai izvēlētos sev vispiemērotākās aizķeres. Tādi faktori kā Jūsu sienas stāvums, dažādu leņķu skaits, sienas kopējais lielums, lietotāju sagatavotības līmenis un kāpšanas mērķis ir svarīgi, lai spētu noteikt Jums piemērotāko aizķeru komplektu.

Kad nonākat līdz kāpšanas aizķeru izvēlei, izturība ir ļoti svarīgs faktors. Uz tiem tiks novietots viss Jūsu svars, izmantojot gan rokas, gan kājas. Aizķeres sienai jāpievieno stingri (tā, lai tās nerotētu), taču tas jādara pietiekami uzmanīgi, lai aizķeri nesabojātu. Veikals Gandrs piedāvā izturīgas Singing Rock un HRT aizķeres kāpšanas sienām, kas ļaus Jums droši pārvietoties pa kāpšanai paredzētām virsmām, piedāvājot kvalitatīvus atbalsta punktus. Kāpšanas aizķeres veidotas no dažāda veida savienojumiem, piemēram, uretāna, poliuretāna un polistirola, un tās ir pieejamas trīs dažādos izmēros.

Kāpšanas aizķeres pieejamas dažādās formās, no kurām daudzas atveido reālu klinšu īpatnības, kamēr citas paredzētas vairāk izpriecai. Taču īstam kāpējam būs zināms, ka nevis forma ir svarīga, bet gan veids, kādā to pielietojat. Skaidrs, ka arī aizķere, kas sienai pievienota augšpēdus, var sniegt pilnīgi citāda veida rezultātu.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Izmērs:
Veikals: