1. Velo inventārs
  2. Velosipēdi
  3. Elektriskie velosipēdi

Elektriskie velosipēdi

Merida elektriskais velosipēds ļauj doties tālāk, ātrāk un gudrāk. Apvienojiet praktiskumu un izklaidi. Merida elektro velosipēdu klāsts ļauj to visu - un vēl vairāk. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izturīgu un jaudīgu kalnu e-velo, uzticamu ceļabiedru tūrisma izbraucienos vai elegantu pilsētas dizaina velosipēdu, "Gandrs" klāstā ir viss, kas jums nepieciešams.

Merida izmanto jaunākās piedziņas tehnoloģijas, kas apvienotas ar ilgmūžīgiem akumulatoriem, kuri ir integrēti elektro velosipēdos ar mūža garantiju rāmim.  

Elektriskais velosipēds ir salīdzinoši jauns velo veids, kas kļūst aizvien populārāks.
Tas aprīkots ar akumulatoru un motoru, tāpēc ir smagāks, bet, atšķirībā no standarta divriteņa, palīdz mīt pedāļus, jo motors velosipēdu “dzen uz priekšu”, tāpēc braucieni ir bez lielas piepūles – ideāli piemērots, ja katru dienu veicama konstanti gara distance, piemēram, 10–15 km var nobraukt bez liekas piepūles un darbā ierasties neaizelsies un nesasvīdis.

Viena no lielākajām elektro velo priekšrocībām ir ērti veikt pārbraucienus jebkādā reljefā, tostarp uzbraukt kalnā. Laba izvēle mierīgiem izbraucieniem, atgriežoties pie riteņbraukšanas pēc ilga laika, kā arī ja svarīgi saglabāt enerģiju un nenogurt no pārbraucieniem. Ar elektrisko velosipēdu var doties garākos pārbraucienos, kā ar klasisko velosipēdu, un uzbraukt kalnos, kuri iepriekš nebija pa spēkam. Pat mazāk sportisks velosipēdists īpaši nesagurs nobraucot 50 km pa mainīgu apvidu, kā tas būtu, ja brauktu, piemēram, ar klasisko kalnu velosipēdu. Turklāt, ar klasisko velosipēdu nobrauktu uz pusi mazāku distanci un redzētu un piedzīvotu divreiz mazāk. Šos velosipēdus mēdz izvēlēties pāri, ja viens ir aktīvāks un sportiskāks par otru, jo tā nevienam nav jāpielāgojas braukšanas ātrumam un kopīgie izbraucieni sagādā vienlīdz daudz prieka.

Maksimālais ātrums, ko ar elektriskās piedziņas palīdzību var uzņemt, ir līdz 25 km/h (Eiropā), un to lieto, ievērojot visus tradicionālos velosipēdu lietošanas noteikumus. Šāds ierobežojums ieviests drošībai, kā arī lai vienmērīgi iekļautos velo satiksmes plūsmā. To izvēloties, vērts pievērst uzmanību motora griezes momentam (apzīmē ar Nm) un akumulatoram (W/h). 

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Krāsa:
Rāmja izmērs:
Veikals:
Rata izmērs: