1. Tūrisma inventārs
  2. Naži un instrumenti

Naži un instrumenti

Parasti, izdzirdot vārdu “nazis”, iedomājamies piederumu ar ierobežotām funkcijām, taču veikala Gandrs izpratnē zem šī vārda slēpjas daudz kas vairāk, sagraujot mūsu tradicionālos priekšstatus. Veikalā Gandrs atrodamo nažu izmantošanas iespējas ir neskaitāmas un tajā esošo instrumentu klāsts nereti ir tāds pats kā īsta meistara darbarīku kastē. Par spīti lielajam funkciju skaitam, tos var viegli ielikt kabatā un pārnēsāt, turot pa rokai. Plašajā piedāvājuma klāstā atradīsiet gan daudzfunkcionālus instrumentus, cirvjus, šķēres, saliekamos un parastos nažus, gan to piederumus, kas būtiski atvieglos Jūsu dzīvi ikdienā, izbraucienos un atpūtā pie dabas. Tos piedāvā tādi ražotāji kā Victorinox, Leatherman, Herbertz, Marttiini, Gerber u. c., kas daudzfunkcionālo nažu un instrumentu ražošanā guvuši vairāku gadu pieredzi un piedāvā augstas kvalitātes produktus.

Īpaši izceļami ir Šveices naži, ko Jums piedāvā ražotājs Victorinox, pārsteidzot ar savu unikālo dizainu, funkcionalitāti, inovācijām un kvalitātes standartiem, kas noturējuši savu augsto līmeni jau vairāk kā 130 gadu garumā. Šodien Victorinox no armijas nažu ražotājas ir kļuvusi par globālu kompāniju, kas piedāvā plašu nažu klāstu, garantējot neatsveramu kvalitāti un perfektu izpildījumu. Drošai naža pārnēsāšanai un pareizai kopšanai mūsu piedāvājumā atrodamas arī naža somiņas, nažu asināmie, nažu eļļas, kā arī dažādi papildinājuma aksesuāri, to skaitā naža pildspalvas. Iespējams iegādāties arī nažu komplektus un instrumentu makus, kas ļaus paveikt dažādus darbus gan ikdienā, gan izbraucienos.

Izdarot savu galējo izvēli, iesakām izvērtēt Jūsu izvēlēto instrumentu un nažu pielietošanas iespējas. Saliekamie naži un daudzfunkcionālie instrumenti būs neatņemama sastāvdaļa tūrisma pārgājienos, ceļojumos un citās aktivitātēs pie dabas, taču vienkāršākie naži noteikti noderēs arī ikdienas darbu veikšanā. Veikala Gandrs nažu un instrumentu klāsts ir ļoti plašs un piedāvā Jums neskaitāmas izvēles iespējas, kas neliks vilties.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pēc produkta:
Zīmols:
Veikals: