1. Grāmatas

Grāmatas

Daba ir mūsu lielākā vērtība, tā visiem ir kopēja, noslēpumiem un neatklātiem brīnumiem bagāta, pārpildīta neaprakstāma skaistuma un dažādības! Gandrs parūpējies par šīs burvības iemūžināšanu uz papīra, lai mūsu pašu dabas pērles kļūtu redzamas ikvienam.

Veikalā Gandrs atrodami noteicēji, kas palīdzēs identificēt sēnes, Latvijas augus, zvēru pēdas dabā, Latvijas zemesgliemežus un zīdītājus. Pieejama dažāda veida izglītojoša literatūra, video un audio, kartes un žurnāli to skaitā “Latvijas Daba”, “Vides Vēstnesis” un “Ceļot Prieks”. Melnais nārsts Baltijas jūrā, Lubāna savaldīšana, Jukonas ekspedīcija un Ziemeļvidzemes plašumi ir tikai neliels tēmu loks, par ko iespējams uzzināt, noskatoties mūsu piedāvātās dokumentālās filmas. Lai palīdzētu Jums atrast apslēptos dabas skaistumus, mūsu piedāvājumā atrodamas dažāda veida kartes un atlanti, Latvijas autoceļu karte, Rīgas plāns un karšu sērija “Ar karti dabā”.

Veikalos Gandrs un mūsu e-veikalā pieejamās grāmatas un izglītojošie materiāli tapuši, pateicoties tādiem zīmoliem kā Vides vārds, Preses nams, Nacionālais apgāds, Jāņa sēta, Vides projekti, Gandrs, Petzl un Ceļotprieks. Šie dažāda veida uzziņu materiāli pieejami latviešu, angļu un krievu valodā. Grāmatas ir kļuvušas par vērtību, kas ceļo cauri gadsimtiem, iepazīstinot mūs ar dabas un pasaules brīnumiem, to skaistumu, varenību, bet reizē arī nežēlību un nenovēršamību… Daba mums visiem ir viena un ļoti īpaša, tāpēc saudzēsim to un rūpēsimies par pasaulīgo skaistumu kopā!