1. Alpīnisma inventārs
  2. Saulesbrilles
« »

Saulesbrilles Stunt Falcon

(0 vērtējumu)
Saulesbrilles Stunt Falcon
Julbo

Julbo

gabali

169.00
Produkts nav pieejams
Vieglas, lieliska dizaina saules brilles, kas galvenokārt radītas kalnu riteņbraucējiem, taču tās lieliski piemērotas arī citām sportiskām aktivitātēm. Pateicoties liektās formas briļļu kājiņām, tās perfekti piekļausies sejai, nodrošinot optimālu komfortu un aizsardzību. Grip Nose deguna daļa un slaidās Grip Tech tehnoloģijas briļļu kājiņas veidotas tā, lai brilles ērti varētu valkāt kopā ar ķiveri, nodrošinot nepārspējamu stabilitāti jebkurā situācijā.
Brilles aprīkotas ar Falcon fotohromiskajām lēcām, kas kļūst tumšāka vai gaišāka (no 2 līdz 3 kategorijai) atkarībā no gaismas intensitātes.
Pateicoties īpašajai BWS (Behind the Windshield) lēcu konstrukcijai, kas ir jūtīga pret redzamo gaismu, tās kļūs tumšākas pat skatoties caur vējstiklu.
Lēcu polarizētā apstrāde novērš atspīdumu no visām atstarojošām virsmām - ūdens, asfalta, stikla, sniega u.c.- un nodrošina skaidrāko redzamību. Neatstarojošais pārklājums samazina acu piepūli. Lēcas vara tonējums akcentē kontrastus, krāsas un redzamību. Izmēri: lēcas platums: 66 mm; starplēcu atstatums: 17 mm; kājiņas garums: 133 mm.

Specifikācija
Julbo lēcas Falcon
Pielietojums Sportam un riteņbraukšanai
Fotohromās lēcas 2-3 cat.
Līdzīgie produkti
Vērtējumi
  • Priecāsimies par preces novērtējumu un ar to saistītām atsauksmēm.
    Ierosinājumus un steidzamus jautājumus lūdzam adresēt, izmantojot čatu vai zvanot pa tālruni +371 2544 5311!