1. Tūrisma inventārs
  2. Trekinga nūjas
Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pēc produkta:
Zīmols:
Veikals:
Pirkt Nūjas Carbon UltraLite Vario 4 Compact Komperdell Nūjas Carbon UltraLite Vario 4 Compact 151.20 € 189.00 € Ļoti vieglas, izturīgas, kompakti savietojamas (39 cm) karbona materiāla nūjas, kas piemērotas pārgājieniem, trekingam, pastaigām, ceļojumiem u.c. Nūjām ir komfortabls TAC 280 Light rokturis, polsterēta rokas siksna, droša un ērti lietojama Powerlock 3.0 sistēma ar Approach 2.0 Lock fiksāciju, Ice Flex groziņš un Ice Flex... Pirkt Nūjas Trekmaster Komperdell Nūjas Trekmaster 78.90 € Trekmaster - Ļoti vieglas, ērtas trīsdaļīgas trekinga nūjas. Nūjas izgatavotas no viegla un izturīga alumīnija sakausējuma. Tās aprīkotas ar ergonomisku un izturīgu rokturi, kas papildināts ar polsterētu roktura siksnu un Powerlock 3.0 stiprinājuma sistēmu. Nūjām ir nodilumizturīgs un uzticams volframa-karbīda uzgalis, garantēs... Pirkt Nūjas uzgrieznis 14 mm Komperdell Nūjas uzgrieznis 14 mm 2.10 € Komperdell nūjošanas/trekinga nūju uzgrieznis. Izgatavots no Titanal.HF izturīga materiāla. Pirkt Nūja Pumori Lafuma Nūja Pumori 20.00 € Trīsdaļīgas teleskopiskās trekinga nūja ar skrūvējamu bloķējošo sistēmu un pret-trieciena sistēmu. Nūja izgatavota no alumīnija, tai ir ērts gumijas rokturis ar EVA putu polsterējumu, pielāgojama rokas cilpa un volframa uzgalis ar gumijas uzliku. Komplektā iekļauts nūjas uzgaļa groziņš vasarai. Pirkt Nūjas uzgrieznis 12 mm Komperdell Nūjas uzgrieznis 12 mm 2.10 € Komperdell nūjošanas/trekinga nūju uzgrieznis. Izgatavots no Titanal.HF izturīga materiāla. Pirkt Konuss Stop Lock 12/14 mm Komperdell Konuss Stop Lock 12/14 mm 5.20 € Komperdell nūjošanas/trekinga nūju konuss. Izgatavots no Titanal.HF izturīga materiāla. Pirkt Nūjas uzgaļa groziņš Lafuma Lafuma Nūjas uzgaļa groziņš Lafuma 0.82 € 1.50 € Nūjas uzgaļa groziņš. Pirkt Nūja Walker Power Lock 2 Komperdell Nūja Walker Power Lock 2 34.90 € Kompakti savietojama un funkcionāla, trīsdaļīga teleskopiskā pārgājienu, pastaigu un trekinga nūja. Nūjas konstrukcija veidota no dažāda diametra caurulēm - 16 mm un 14 mm. Tā izgatavota no viegla un izturīga alumīnija sakausējuma 7075-T6 materiāla. Nūja aprīkota ar drošu un ērti lietojamu Power Lock II fiksācijas sistēmu, Walker... Pirkt Nūja Agnel Baton 3 Brins Lafuma Nūja Agnel Baton 3 Brins 24.90 € Trīsdaļīga teleskopiskā trekinga nūja, kas aprīkota ar īpašu Speedlock fiksācijas sistēmu. Izgatavota no viegla alumīnija. Aprīkota ar EVA putu rokturi un dubultu, regulējamu rokas siksnu. Nūjai ir volframa uzgalis ar gumijas aizsargu, komplektā iekļauts nūjas uzgaļa `groziņš` vasarai un ziemai. Pirkt Nūja Lautaret Baton 3 Lafuma Nūja Lautaret Baton 3 15.90 € Trīsdaļīga, teleskopiskas uzbūves trekinga nūja. Izgatavota no viegla T6 6061 alumīnija, aprīkota ar gumijas rokturi un regulējamu poliamīda rokas siksnu. Nūjai ir volframa uzgalis ar gumijas aizsargu, komplektā iekļauts nūjas `groziņš`, lietošanai vasarā.

Trekinga nūjas

Pirms aptuveni desmit gadiem tikai daži izmantoja trekinga nūjas, bet šobrīd reti kurš dodas pārgājienos bez tām. Trekinga nūjas palīdz uzlabot līdzsvara izjūtu uz nelīdzenām virsmām un būtiski ietaupa enerģiju, kāpjot augšup un lejup pa stāvām takām. Daudzi pat apgalvo, ka trekinga nūjas samazina slodzi uz ceļiem līdz pat 40% šo faktu novērtēs ikviens īstens pārgājienu mīļotājs jebkurā vecumā.

Trekinga nūjas ir ļoti noderīgs pārgājienu un kalnā kāpšanas instruments. Trekinga nūjas, līdzīgi kā slēpju nūjas, stimulē Jūsu rokas virzīties uz priekšu un atpakaļ, uzlabojot Jūsu vidējo ātrumu aktivitāšu laikā gan staigājot pa līdzenu virsmu, gan stāvām nogāzēm. Šīs nūjas arī būtiski samazina triecienu uz Jūsu kājām, ceļiem, potītēm un pēdām; tas ir īpaši svarīgi, kad dodaties lejup no kalna. Staigāšana ar šīm nūjām palīdz izveidot un saglabāt konstantu ritmu, kas būtiski uzlabos Jūsu iešanas ātrumu. To izteikti varēs izjust, staigājot pa līdzenām virsmām. Divi papildus kontakta punkti ar zemi uzlabos Jūsu pārvietošanās spēju uz tādām slidenām virsmām kā dubļi, sniegs un mitri akmeņi. Trekinga nūjas palīdz noturēt līdzsvaru grūtu apvidu pārvarēšanā upju šķēršošanas laikā, uz slideniem tiltiem vai nelīdzenām takām. Līdzsvara izjūta palīdz Jums kustēties daudz veiklāk un vieglāk. Trekinga nūjas var tikt izmantotas arī citiem mērķiem, piemēram, tās aiztaupīs vietu telts somā, jo trekinga nūjas iespējams izmantot telts nūju vietā, turklāt trekinga nūjas ir daudz izturīgākas un stingrākas un spēs pasargāt Jūsu telti spēcīga vēja laikā.

Nūjošanas nūjas, trekinga nūjas un pārgājiena nūjas gan fiksēta garuma, gan regulējamas, nūju uzgaļi un piederumi. Atrodiet sev piemērotāko no Komperdell, Pinguin, Petzl un Lafuma veikalā Gandrs un padariet savus pārgājienus neaizmirstamus!