« »

Mugursoma Explorer 60

(0 vērtējumu)
Mugursoma Explorer 60
Pinguin

Pinguin

Mugursomas

gabali

2.25 kg

  • Krāsas:
125.00 EUR
Pirkt
Ietilpīga, praktiska un komfortabla mugursoma pārgājieniem un ceļojumiem. Labi ventilējamā un ideāli regulējamā muguras nešanas sistēma ABS ir vertikāli regulējama ar plecu siksnām un noņemamu jostas siksnu. Divas integrētas sānu kabatas (galveno nodalījumu iespējams atvērt ar rāvējslēdzēju, kas atrodas zem kompresijas siksnas vienā mugursomas pusē). Somai ir divi dūralumīnija stiprinājumi, liela iekšējā aizmugurējā kabata, divas ārējās un viena iekšējā kabata, kas atrodas uz noņemamā augšējā atloka. Centrālā kompresijas siksna izvietota zem pārvalka, lai nofiksētu virvi. Iespēja izveidot gurnu somu no mugursomas vāka un gurnu jostas. Šis modelis ir viens no mazākajiem, vieglākajiem un kompaktākajiem šajā mugursomu klasē, tāpēc to īpaši iecienījušas sievietes.
Somai ir kvalitatīvi, izturīgi YKK rāvējslēdzēji. Materiāli: Hiker PE materiāls (stingra poliestera šķiedras ar augstu nodilumizturību un izturību. PU pārklājums auduma iekšpusē garantē virsmas ūdensnecaurlaidību); 3D materiāls (trīs dimensiju aušanas tehnoloģijā veidots materiāls ar augstu gaisa apmaiņas spēju, kas ievērojami uzlabo somas muguras daļas ventilāciju).
Specifikācija
Pēc produkta Mugursomas
Mugursomas tilpums No 60 L līdz 80 L
Ietilpība 60 L
Materiāls Hicor, 3D, YKK, Nexus, Duraflex
Nešanas sistēma Regulējama; ABS system back
Pielietojums Pārgājieniem, ceļošanai
Papildus Lietus aizsargs, regulējama augšdaļa, ergonomiskas plecu lences, iespējams ievietot dzeršanas sistēmu, kompresijas siksnas
Kabatas Divdaļīga mugursoma; 4 ārkabatas ar rāvējslēdzēju, 1 iekškabata
Izmērs 83 x 31 x 30 cm
Svars 2.25 kg
Katalogu numuri 302042
Pieejamība Visas katalogā redzamās preces atrodas mūsu veikalos un noliktavās;
Krāsa: Vieta: Svītrkods:
Zaļa K28 A V L N 8592638302042
Līdzīgie produkti
Komentāri
  • Gandrs

    Mēs priecāsimies par atsauksmēm, jautājumiem un ierosinājumiem.

    Jūsu
    Gandrs