1. Tūrisma inventārs
  2. Matrači un tūrisma paklāji

Matrači un tūrisma paklāji

Veikala Gandrs piedāvātie matrači un tūrisma paklāji ir ērti ņemšanai līdzi gan īsākos, gan garākos pārgājienos. Tie nodrošinās siltumizolāciju, tādējādi radot patīkamus un siltus apstākļus labam naktsmieram brīvā dabā. Tūrisma paklājiņi ir viegli un ērti paņemšanai līdzi, taču, ja vēlaties vēl uzlabotāku un komfortablāku naktsmieru, ieteicams izvēlēties tūrisma matraci – tie pieejami gan piepūšami, gan pašpiepūšami. Tie ir kompakti, turklāt pieejami dažādos biezumos un izmēros. Šobrīd Gandrs veikalos iespējams iegādāties Pinguin, Lafuma, Vaude, Uniplast, Sea To Summit un Eurotrail zīmolu matračus un tūrisma paklājus.

Uniplast tūrisma paklājiem ir patīkamas cenas, tie ir ļoti viegli un kompakti, kā arī pieejami dažādos izmēros, taču, ja dodaties ceļojumā ar auto, tad lieliski piemēroti būs Eurotrail piepūšamie matrači. Sea To Summit pašpiepūšamie matrači ir piemēroti pārgājieniem un trekingam, kā arī citām brīvdabas aktivitātēm, tie ir ļoti viegli, kā arī nodrošinās siltu un ērtu gulēšanu.

Pinguin piepūšamie un pašpiepūšamie matrači ir jaunākās paaudzes matrači, kas, pateicoties to funkcionalitātei un ērtumam, ir piemēroti visa veida aktivitātēm – pārgājieniem, laivu braucieniem, nakšņošanai kempingā u. c. Pinguin piedāvājumā ir dažāda biezuma matracīši, kas ļaus izvēlēties sev piemērotāko un patīkamāko. Gandrs veikalos pieejams arī pašpiepūšamais matracis divām personām, kā arī piepūšams matracis ar integrētu pumpi, kas atvieglos tā piepumpēšanu.

Izvēloties matraci, būtiski atcerēties, ka pašpiepūšamie matrači būs piemērotāki aukstākam laikam, jo ir pildīti ar īpašām putām (TPU).

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pēc produkta:

Skatīt vairāk

Zīmols:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk