1. Tūrisma inventārs
  2. Guļammaisi

Guļammaisi

Šobrīd veikals Gandrs piedāvā Millet, Lafuma, Fjall Raven, Pinguin un Vaude zīmolu guļammaisus. Lai atvieglotu Jūsu izvēli, guļammaisus iespējams izvēlēties pēc tādiem raksturlielumiem kā komforta temperatūra un izmantotais siltinājums – dūnu vai sintētiskais, taču pēc formas tie tiek iedalīti segas tipa un kokona tipa guļammaisos. Lieliska guļammaisu priekšrocība ir tā, ka divus guļammaisus iespējams savienot, ja to rāvējslēdzēji ir novietoti dažādās pusēs – labajā un kreisajā. Papildus ceļotāju komfortam, veikalā Gandrs ir pieejami arī viegli un silti guļammaisa palagi.

Veikals Gandrs Jums piedāvā globālo guļammaisu ražotāju produkciju, kas sevi pierādījuši jau vairāku gadu garumā. Divdesmit deviņus gadus pēc uzņēmuma dibināšanas Millet zināšanas un pieredze tika izmantota pirmās franču ekspedīcijas uz Himalajiem sagatavošanā, jo brāļi Milleti izstrādāja un piegādāja aprīkojumu, kas kļuva par vienu no svarīgākajiem faktoriem, lai ekspedīcija uz Himalaju kalniem noritētu veiksmīgi. Šodien Millet kvalitatīvo guļammaisu klāstā ir pieejami arī tādi novatoriski modeļi, kuru siltinājums ir veidots, savienojot sintētiskos komponentus ar dūnām. Neilgi pēc Millet parādīšanās tirgū, apritē parādījās arī ražotājs Lafuma, kas pagājušā gadsimta astoņdesmitajos gados sāka attīstīt pilnu pārgājieniem nepieciešamo aprīkojumu un piederumu preču klāstu, tai skaitā arī guļammaisus. Lafuma guļammaisi ir ideāli piemēroti vasaras sezonai, tie ir viegli un kompakti, turklāt ir pieejams plašs modeļu klāsts visdažādākajām gaumēm. Sievietes iecienījušas Lafuma guļammaisa modeli ar flīsa oderējumu pēdu daļā, kas sniedz papildus siltumu.

Fjallraven guļammaisi laika gaitā ir pārbaudīti neskaitāmās ekspedīcijās un pārgājienos gan mežos, gan kalnos, gan līdzās ūdenstilpēm, tāpēc, izmantojot iegūtās zināšanas, uzņēmums Fjallraven ražo guļammaisus, kas paredzēti gan siltam laikam, gan skarbiem laikapstākļiem, gan mitrai videi. Ilgstošā pieredze guļammaisu ražošanā ir ļāvusi uzņēmumam Fjallraven izgatavot sintētiskos un dūnu guļammaisus, kas, stingri ievērojot lietošanas nosacījumus, īpaši aktīvam ceļotājam kalpos no 5 līdz pat 20 gadiem.

Pinguin guļammaisi ir paredzēti lietošanai visplašākajā temperatūru diapazonā. Ražotājs piedāvā dažāda garuma un platuma guļammaisu modeļus gan vasaras, gan ziemas, gan trīs sezonu laikapstākļiem. Pieejami arī Pinguin guļammaisi ar papildus siltinājumu, kas ir domāti tieši sieviešu komfortam.

Vaude guļammaisi vairāk paredzēti lietošanai ekstrēmos vides apstākļos, tāpēc to izpildījums ir ļoti tehnisks, ņemot vērā to potenciālo izmantošanu skarbos laikapstākļos. Guļammaisiem ir Green Shape zīme, kas ir vācu uzņēmuma Vaude garantija par preču ražošanu no ilgtspējīgiem materiāliem, ievērojot resursu saglabāšanas un godīgas ražošanas praksi.

Izvēloties guļammaisu, līdzīgi kā citu tūrisma inventāru, ir ļoti būtiski izvērtēt dažādus nosacījumus, lai guļammaisa iegāde būtu atbilstoša pielietošanas mērķim – vai tas būtu vasarīgs pārgājiens nedēļas nogalē, vai arī došanās ilgstošā kalnu ekspedīcijā.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Pēc produkta:
Pēc svara:
Siltinājums:
Komforta temperatūra:
Rāvējslēdzējs:
Dzimums:
Zīmols:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk