1. Tūrisma inventārs
  2. Ūdensdrošie maisi un iepakojumi
« »

Iepakojums Waterproof Case For iPhone

(0 vērtējumu)
Iepakojums Waterproof Case For iPhone
Aquapac

Aquapac

gabali

Drošs un funkcionāls ūdensizturīgais iepakojums iPhone telefona modeļiem no 1 - 4 (izņemot iPhone 5) un citiem maza izmēra mobilajiem telefoniem. Tas ideāli piemērots visdažādākajām brīvdabas aktivitātēm - pārgājieniem, laivu braucieniem, snorkelēšanai u.c.
Caur šo iepakojumu tu varēsi izmantot visas ierastās telefona funkcijas, ieskaitot skārienjūtīgo ekrānu (skārienjūtīgais ekrāns nedarbojas zem ūdens). Iepakojums nodrošina aizsardzību arī pret putekļiem, netīrumiem un smiltīm. Iepakojuma šuves ir augstfrekvencē formētas, lai iegūtu īpaši izturīgu un ciešu saiti. Patentētais Aquaclip® (īpaši drošs, nerūsējošs, formēts plastmasas blīvējums) aizdares mehānisms ir viegli un ērti atverams un aizverams. Ar šo iepakojumu izcilus fotouzņēmumus un video iespējams uzņemt tieši caur optiski skaidru Lenzflex iepakojuma logu - pat zem ūdens.
Lipīgs. Brīdinājums!: iPhone mobilie telefoni var kļūt visai lipīgi. Mēģiniet telefonu iepakojumā `iekratīt`, ne iespiest, vai `izkratīt` no iepakojuma, nesaspiežot un nevelkot to.
Asas malas. Brīdinājums!: iPhone 4 modelim ir diez gan asas malas. Mēs rekomendējam lietot plānu telefona apvalku.
Zemūdens fotogrāfijas. Brīdinājums!: *Kapacitīvie skārienjūtīgie ekrāni nedarbojas zem ūdens. Ar iPhone 4 modeli tā nav problēma, jo iespējams izmantot `Home` (galveno) pogu, lai uzņemtu foto, taču ar iepriekšējiem iPHone telefoniem ir grūti uzņemt fotogrāfijas zem ūdens (lai filmētu video zem ūdens, sāciet filmēšanu virs ūdens).
Iepakojuma ūdensizturība: IPX8 - pasargā no ūdens gara perioda iemērkšanā zem spiediena (piemērots iemērkšanai uz periodu 30 minūtes 5 metru dziļumā). Izmēri: 85 x 165 mm (lielākās ievietojamās ierīces izmērs: 120 x 155 (apkārtmērs) mm). Komplektā iekļauta siksniņa.

Specifikācija
Pēc produkta Iepakojumi elektroierīcēm
Materiāls TPU ar optiski skaidru Lenzflex lēcas logu
Līdzīgie produkti
Vērtējumi
  • Priecāsimies par preces novērtējumu un ar to saistītām atsauksmēm.
    Ierosinājumus un steidzamus jautājumus lūdzam adresēt, izmantojot čatu vai zvanot pa tālruni +371 2201 8353!