1. Tūrisma inventārs
  2. Ūdensdrošie maisi un iepakojumi
« »

Iepakojums Small Bike-Mounted Waterproof Phone Case

(0 vērtējumu)
Iepakojums Small Bike-Mounted Waterproof Phone Case
Aquapac

Aquapac

gabali

Drošs un funkcionāls uz velosipēda stūres stiprināms ūdensizturīgais iepakojums mobilajiem telefoniem vai GPS ierīcēm - izmanto to, lai uzņemtu video vai izsekotu maršrutam kartē! Iepakojums ir pavisam ērti un viegli piestiprināms - nav nepieciešams izmantot nekādus instrumentus. Pateicoties īpašajam TPU materiālam, caur iepakojumu būs iespējams sarunāties un dzirdēt, turklāt caur to iespējams uzņemt arī video, izmantojot telefona priekšējo kameru (Piezīme: velosipēda stūres stiprinājums neļauj uz iepakojuma izvietot fotoaparāta objektīva logu iepakojuma aizmugurē).
Šis iepakojums pasargās viedtālruni no dubļiem un netīrumiem, kā arī no ūdens. Iepakojuma šuves ir augstfrekvencē formētas, lai iegūtu īpaši izturīgu un ciešu saiti. Patentētais Aquaclip® (īpaši drošs, nerūsējošs, formēts plastmasas blīvējums) aizdares mehānisms ir viegli un ērti atverams un aizverams.
Lielākā daļa viedtālruņu, kas ievietoti šajā iepakojumā, peldēs pa ūdens virsmu, taču drošā vietā veiciet pārbaudi ar savu telefonu.
- Pirkstu nospiedumu atpazīšanas brīdinājums!: Pirkstu nospiedumu atpazīšanas funkcija, kā piemēram, Apple Touch ID, nedarbosies caur Aquapac iepakojumu - jums jāievada piekļuves kods.
Piemērots visiem lielāka izmēra telefoniem, kas neietilpst 110 Mini iepakojumā, ieskaitot lielāko daļu Samsung Galaxy viedtālruņus (nav piemērots fabletiem (phablets), kā piemēram, Nokia Lumia 1520 un iPhone 6 Plus).
Iepakojuma ūdensizturība: IPX8 - pasargā no ūdens gara perioda iemērkšanā zem spiediena (piemērots iemērkšanai uz periodu 30 minūtes 5 metru dziļumā).
Augstums: 150 mm; Apkārtmērs: 200 mm.

Specifikācija
Pēc produkta Iepakojumi elektroierīcēm
Materiāls Iepakojums: TPU
Stiprinājums: Neilons un nerūsējošais tērauds
Līdzīgie produkti
Vērtējumi
  • Priecāsimies par preces novērtējumu un ar to saistītām atsauksmēm.
    Ierosinājumus un steidzamus jautājumus lūdzam adresēt, izmantojot čatu vai zvanot pa tālruni +371 2201 8353!