Visu oktobri piegāde ar SMARTPOST bez maksas!
  1. Velo inventārs
  2. Velosipēdi
  3. Saliekamie velosipēdi

Saliekamie velosipēdi

Saliekamie velosipēdi ir mērķtiecīgi radīti cilvēkiem, kuriem izteikti svarīgs ir kompaktums ─ tas nozīmē, ka tagad Merida velosipēds ir ļoti viegli padarāms par neticami mazu un efektīvu braucamrīku, kas būs piemērots gan vīriešiem, gan sievietēm. Turklāt, Jūs noteikti priecēs arī ideāla kvalitāte, videi draudzīga koncepcija un ērtības, ko piedāvā šis unikālais dizains.

Par Merida saliekamā velosipēda centrālo atslēgu ir uzskatāms tā apbrīnojamais rāmis ─ tas izgatavots no izturīga alumīnija un rāmja vidus daļā ir viegli salokāms, tādējādi ietaupot vietu, kad velosipēds netiks izmantots un padarot tā pārvietošanu daudz vienkāršāku.

Merida saliekamais velosipēds, kas Gandra piedāvājuma klāstā pieejams ar pilnu aprīkojumu, ir izcils pārvietošanās līdzeklis pa pilsētu gludajiem segumiem un uzskatāms piemērs visa vienkāršā ģenialitātei. Saliekamā velosipēda aprīkojumā ietilps priekšējais un aizmugurējais bagāžnieks ērtai mantu novietošanai, dubļusargi, kas pasargās Jūsu apģērbu un velosipēdu no pārmērīgas notraipīšanas nelabvēlīgos laikapstākļos, kā arī lukturis, kas rādīs Jums pareizo ceļu diennakts tumšajā laikā.

Beidzot Jums būs iespēja savu velosipēdu ievietot automašīnas salonā un paņemt līdzi savos brīvdienu izbraucienos, neizjaucot to pa detaļām vai nenovietojot to uz mašīnas jumta. Saliekamais Merida velosipēds ir ideāli piemērots cilvēkiem, kuriem problēmas sagādā velosipēda uzturēšana un novietošana ─ šis Merida braucamrīks spēj transformēties no izcila un komfortabla līdz mazam un viegli novietojamam velosipēdam, kuram atradīsies vieta pat vismazākajos dzīvokļos.

Jūsu izvēles topa augšgalā noteikti atradīsies Merida saliekamie velosipēdi, ja esat kompaktuma, oriģinalitātes un aktīva pārvietošanās veida cienītājs. Šis velosipēds aiz savas nenoliedzami pievilcīgās un amizantās vienkāršības slēpj apbrīnojamas funkcijas, nodrošinot mūs ar aizraujošu pārvietošanās veidu un fiziski aktīva dzīvesveida piekopšanas prasmēm.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši
Pēc meklētajiem kritērijiem nekas netika atrasts! Notīrīt atlasītos kritērijus