Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši
  • popularitāte augoši
  • popularitāte dilstoši

Filtrs

cena:
Rata izmērs:
Pārnesumi:
Rāmja materiāls:
Krāsa:

Skatīt vairāk

Veikals:

Skatīt vairāk

Pilsētas velosipēds Fornarina 26" Bezmaksas piegāde Latvijā
Klasisks pilsētas/komforta velosipēds ar vienu pārnesumu un 26" ratiem. Rāmis ir izgatavots no izturīga tērauda, kā arī dakša. Velosipēdam ir ērts komforta sēdeklis, atbalsta kājiņa, ķēdes sargs un citi komponenti, kas padara velosipēdu pilnīgu. Velosipēda ģeometrija ir veidota, lai braucēja varētu pārvietoties lēnām un augums...
Pilsētas velosipēds Velvet 28" Bezmaksas piegāde Latvijā
Pilnībā nokomplektēts klasisks atpūtas divritenis. Alumīnija rāmis aprīkots ar bagāžniekiem priekšā un arī aizmugurē, tam ir pilna izmēra dubļusargi un mīksts, ērts sēdeklis. Velosipēdam ir 28" rati, kas braukšanu pilsētā padarīs vieglāku un ātrāku. 7 ātrumi ļaus raitāk izbraukt pilsētas līkločus. Ar šo velosipēdu Tu noteikti...
Pilsētas velosipēds Holland Base 26" Bezmaksas piegāde Latvijā
Ārkārtīgi elegants un glīts klasiskā tipa sieviešu velosipēds, kas aprīkots ar bagāžniekiem priekšā un aizmugurē un svārku sargiem. Velosipēdam ir tērauda rāmis, 26" rati un viens ātrums. Lielisks retro stila velosipēds!
Pilsētas velosipēds Sporting Uomo Bezmaksas piegāde Latvijā
Vienkāršs, elegants un praktisks pilsētas tipa, vīriešu velosipēds. Velosipēdam ir 28" rati un viens ātrums. Komplektā ir viss nepieciešamais - dubļusargi, gaismas, ķēdes aizsargs, ērts sēdeklis. Lielisks velosipēds braucieniem uz darbu.
Pilsētas velosipēds Frascona Bezmaksas piegāde Latvijā
Ļoti izskatīgs klasiskā tipa sieviešu komforta velosipēds, kas aprīkots ar bagāžniekiem priekšā un aizmugurē. Īpašu akcentu tam piešķir elegantā krāsa, riepas, svārku sargs un citi mazi, taču nozīmīgi stila akcenti. Velosipēdam ir tērauda rāmis, 26" rati un viens ātrums un tas ir paredzēts lēniem, komfortabliem izbraucieniem...

Pilsētas velosipēdi

Pilsētas velosipēdi jeb divriteņi ir lieliski piemēroti aktīvās atpūtas cienītājiem, kas mīl ikdienas izbraucienus pa pilsētu un vēlas gūt pozitīvu enerģiju ar sportisku aktivitāšu palīdzību. Šie elegantie Alpina velosipēdi, nodrošinot ērtu sēdēšanas pozīciju, labi ļaus pārskatīt satiksmes plūsmu, braukšanas laikā izjūtot samazinātu slodzi un uzlabotu pārredzamību.

Izvēloties veikala Gandrs piedāvātos pilsētas velosipēdus, Jums nebūs jāmeklē speciāls sporta apģērbs, lai nokļūtu līdz darbam vai veikalam, jo, pateicoties Alpina velosipēda uzbūvei, ar šo divriteni iespējams pārvietoties ikdienas apģērbā un ideālā pozīcijā, kas notur iztaisnotu muguru. Šie graciozie divriteņi būs piemēroti ikvienam, kas vēlas atteikties no laikietilpīgajiem pilsētas sastrēgumiem un problēmām, kas rodas automašīnas novietošanas iespēju meklējumos. Pilsētas velosipēdi ir komfortabli un apzināti radīti tā, lai atvieglotu pārvietošanos pilsētas apstākļos. Lai arī Alpina divriteņi izskata ziņā atgādina retro stila velosipēdus, tie aprīkoti ar modernām tehnoloģijām, kas paslēptas aiz vintage ārienes. Sasniegumi inženierzinātnē ļāvuši radīt īpašus pilsētas velosipēdu rāmjus, kas Alpina divriteņus padara ātrākus, ērtākus un reaģēt spējīgākus. Pilsētas velosipēdu aprīkojumā iekļautie dubļu sargi pasargās Jūs no dubļu nokļūšanas uz apģērba lietainā laikā, uz bagāžnieka varēsiet novietot savas mantas, apgaismojums ļaus pārvietoties pa pilsētas neapgaismotajiem ceļiem, bet zvaniņš palīdzēs izlavīties caur pilsētas pūļiem.

Alpina divriteņi aprīkoti ar vidēja platuma un lielas gaisa ietilpības riepām, kas sniegs papildus vieglumu un samazinātu slodzi pārvietošanās laikā, kā arī samazinās ceļa nelīdzenumu sajušanu. Ja esat pilsētas atpūtas braucienu un komforta cienītājs, Alpina pilsētas velosipēds būs pareizā izvēle, kas padarīs Jūsu ikdienas pārvietošanos patīkamāku, elegantāku un ātrāku. Lai atrastu savu ideālo velosipēdu, aicinām apciemot Gandrs veikalus un iepazīties ar velosipēdiem arī klātienē.