1. Velo inventārs
  2. Velosipēdi
  3. Pilsētas velosipēdi

Pilsētas velosipēdi

Pilsētas velosipēdi jeb divriteņi ir lieliski piemēroti aktīvās atpūtas cienītājiem, kas mīl ikdienas izbraucienus pa pilsētu un vēlas gūt pozitīvu enerģiju ar sportisku aktivitāšu palīdzību. Šie elegantie Alpina velosipēdi, nodrošinot ērtu sēdēšanas pozīciju, labi ļaus pārskatīt satiksmes plūsmu, braukšanas laikā izjūtot samazinātu slodzi un uzlabotu pārredzamību.

Izvēloties veikala Gandrs piedāvātos pilsētas velosipēdus, Jums nebūs jāmeklē speciāls sporta apģērbs, lai nokļūtu līdz darbam vai veikalam, jo, pateicoties Alpina velosipēda uzbūvei, ar šo divriteni iespējams pārvietoties ikdienas apģērbā un ideālā pozīcijā, kas notur iztaisnotu muguru. Šie graciozie divriteņi būs piemēroti ikvienam, kas vēlas atteikties no laikietilpīgajiem pilsētas sastrēgumiem un problēmām, kas rodas automašīnas novietošanas iespēju meklējumos. Pilsētas velosipēdi ir komfortabli un apzināti radīti tā, lai atvieglotu pārvietošanos pilsētas apstākļos. Lai arī Alpina divriteņi izskata ziņā atgādina retro stila velosipēdus, tie aprīkoti ar modernām tehnoloģijām, kas paslēptas aiz vintage ārienes. Sasniegumi inženierzinātnē ļāvuši radīt īpašus pilsētas velosipēdu rāmjus, kas Alpina divriteņus padara ātrākus, ērtākus un reaģēt spējīgākus. Pilsētas velosipēdu aprīkojumā iekļautie dubļu sargi pasargās Jūs no dubļu nokļūšanas uz apģērba lietainā laikā, uz bagāžnieka varēsiet novietot savas mantas, apgaismojums ļaus pārvietoties pa pilsētas neapgaismotajiem ceļiem, bet zvaniņš palīdzēs izlavīties caur pilsētas pūļiem.

Alpina divriteņi aprīkoti ar vidēja platuma un lielas gaisa ietilpības riepām, kas sniegs papildus vieglumu un samazinātu slodzi pārvietošanās laikā, kā arī samazinās ceļa nelīdzenumu sajušanu. Ja esat pilsētas atpūtas braucienu un komforta cienītājs, Alpina pilsētas velosipēds būs pareizā izvēle, kas padarīs Jūsu ikdienas pārvietošanos patīkamāku, elegantāku un ātrāku. Lai atrastu savu ideālo velosipēdu, aicinām apciemot Gandrs veikalus un iepazīties ar velosipēdiem arī klātienē.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Krāsa:
Veikals: