1. Pārstāvētie zīmoli
  2. Tendon
Tendon logo

Tendon

Vadošais augstkalnu, klinšu kāpšanas un jūras virvju ražotājs. Mūsdienīgas tehnoloģijas, drošība, tas ir tas, kas raksturo Tendon.

Šobrīd vadošais augstkalnu, klinšu kāpšanas un jūras virvju ražotājs.
Tendon izmanto tikai mūsdienīgas tehnoloģijas.Tendon virves ir vienīgās, kas tiek ražotas ar DuPounTM teflona auduma aizsargslāņa licenci. Ar teflonu apstrādātām virvēm ir aizsardzība pret ūdeni un aizsardzība pret berzi, tādā veidā šīs īpašības pagarina kalpošanas laiku.
Tendon produkcija ir sadalīta trijās grupās:

  • MASTER Šī sortimenta līnijas galvenā priekšrocība ir ļoti vieglas virves ar mazu svaru un diametru, kas piemēroti kāpšanām uz sienām vai kalnā. Virvju ražošanai tiek izmantotas pēdējās tehnoloģijas un gadu gaitā gūtā pieredze tādā veidā visas Master kategorijas virves ir izgatavotas pēc standarta ar apgādāto elektronisko TeROM sistēmu. Virvēm tiek izmantota teflona apstrāde.Virves ir aprīkotas ar SBS vai BiColour konstrukciju. Master virves ir izstrādātas speciāli ekstremālajiem alpīnistiem un prasīgajiem patērētājiem.
  • AMBITION Tās ir Tendon sortimentā piedāvātās populārākās virves. Lieliski tehniski parametri, perfekta apstrāde un daudzpusība paredz šīs virves individuālai lietošanai kalnos un klinšu kāpšanai. Kā arī izstrādātas speciālās virves sienas kāpšanai. Apstrādājot virves ar teflonu virve iegūst pirmklasīgu apstrādi. Apstrādātās virves aprīkotas ar SBS vai BiColour konstrukciju.
  • TRUST. Sīš ir visizturīgākās Tendon virves. Šo virvju ārkārtīgā izturība, ilgs kalpošanas laiks un augsta triecienizturība padara šo virvju ideālo piemērotību alpīnismam. Trust virves ir piemērotas profesionāļiem, kuri pieprasa maksimālu drošumu un kalpošanas laiku.

Officiālais izplatītājs
  • Mēs esam officiālais izplatītājs Latvijā no 2003. gada.
  • Mūsu speciālista atbalsts sadarbības un pārdošanas jautājumos vairumtirdzniecībā - kontakti.
  • Mūsu eksperta konsultācija par preci un to lietošanu individuālo pasūtījumu jautājumos mazumtirdzniecībā - kontakti.
  • Preču garantija un pēcpārdošanas serviss.

Officiālā "Tendon" mājas lapa. Saistībā ar vairumtirdzniecības jautājumiem, lūdzam kontaktēties ar mums.

Tendon - pārstāvēto produktu grupas:
Pajautā mums!