1. Pārstāvētie zīmoli
  2. Le Chameau
Le Chameau logo

Le Chameau

Le Chameau apvieno tradīcijas, augstas kvalitātes prasības un inovācijas visiem dabas mīļotājiem. Īstā izvēle makšķerniekiem un medniekiem.

Le Chameau - tradīciju un labāko tehnoloģiju apvienojums. Tas ir sinonīms vārdam ekselence - ekselence materiālos, ekcelence dizainā, ekselence ražošanā.Paturot prātā valkātāja vajadzības, Le Chameau ir radījis apģērbu, kas ir ne vien izturīgs, bet arī stilīgs un komfortabls.

Le Chameau uzņēmums dibināts 1927. gadā. To izveidoja kurpnieks, kura ideja bija ražot ūdensizturīgus, komfortablus un elastīgus zābakus.
Kopš 1995. gada Le Chameau uzņēmumus iekļaujas Lafuma grupā.

Šobrīd Le Chameau ir Premium klases zābaku un apģērbu ražotājs, kas domāti medniekiem un makšķerniekiem. Le Chameau piedāvā dažāda veida apģērbus – jakas, bikses, vestes, silto apakšveļu, zeķes, cimdus, šalles, cepures.

Le Chameau ražojumi ir ne tikai kvalitatīvi, bet arī ērti un stilīgi. Le Chameau uzņēmumā strādā tikai speciāli apmācīti darbinieki. Tie iziet 9 mēnešu ilgu apmācību kursus. 9 mēnešos šeit iegūst prasmes, kas ir nodotas no paaudzes paaudzē. Tas ir nepieciešams, lai šos apavus ar tādu pašu rūpību un amatniecību, kas bija 80 gadus atpakaļ.

Le Chameau piedāvā visa veida apģērbu - jakas, bikses, silto apakšveļu, vestes, kamuflāžas jaksas un bikses, kā arī apavus, zeķes, cimdus, cepures. Labākā izvēle medniekiem un makšķerniekiem.

Officiālā "Le Chameau" mājas lapa. Saistībā ar vairumtirdzniecības jautājumiem, lūdzam kontaktēties ar mums.

Le Chameau - pārstāvēto produktu grupas: