1. Pārstāvētie zīmoli
  2. Le Chameau
Le Chameau logo

Le Chameau

Le Chameau apvieno tradīcijas, ikonisku dizainu, augstu kvalitāti un inovāciju visiem dabas mīļotājiem. Īstā izvēle makšķerniekiem un medniekiem.

Le Chameau - tradīciju un labāko tehnoloģiju apvienojums. Tas ir sinonīms vārdam ekselence - ekselence materiālos, dizainā, ražošanā. Turot prātā valkātāja vajadzības, Le Chameau ir radījis apģērbu, kas ir ne vien izturīgs, bet arī stilīgs un komfortabls.

Le Chameau uzņēmums dibināts 1927. gadā. Uzklausot savus klientus - zemniekus, zvejniekus un medniekus, to izveidoja kurpnieks Claude Chamot, kurš vēlējās izveidot zābakus, kuri beidzot būtu ne tikai ūdensnecaurlaidīgi, bet arī izturīgi un ērti.
Kopš 1995. gada Le Chameau uzņēmumus iekļaujas Lafuma grupā.

Šobrīd Le Chameau ir Premium klases zābaku un apģērbu ražotājs, kas piemērots medniekiem un makšķerniekiem. Le Chameau piedāvā dažāda veida apģērbus – jakas, bikses, vestes, silto apakšveļu, zeķes, cimdus, šalles, cepures.

Le Chameau ražojumi ir ne tikai kvalitatīvi, bet arī ērti un stilīgi. Le Chameau zābakus veido tikai darbinieki ar īpašām prasmēm. Tie iziet 9 mēnešu ilgu apmācību kursus, iegūstot paaudzēm krātas zināšanas. Uzņēmuma viena no galvenajām vērtībām ir radīcija, kas nodrošina kvalitāti kādu radīja uzņēmuma dibinātājs. 

Le Chameau piedāvā visa veida apģērbu - jakas, bikses, silto apakšveļu, vestes, kamuflāžas jaksas un bikses, kā arī apavus, zeķes, cimdus, cepures. Labākā izvēle medniekiem un makšķerniekiem.

Officiālā "Le Chameau" mājas lapa. Saistībā ar vairumtirdzniecības jautājumiem, lūdzam kontaktēties ar mums.

Le Chameau - pārstāvēto produktu grupas: