1. Pārstāvētie zīmoli
  2. Fjallraven
Fjallraven logo

Fjallraven

Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kas veidotas vadoties pēc inovatīvām metodēm un tehnikām. Jakas, bikses, somas un vēl daudz dažādu lietu, lai Tu justos lieliski, lai arī kurp Tu dotos.

Fjällräven stāsts sākās 1950.gadā, kad Åke Nordin, 14 gadus vecs zēns no Zviedrijas ziemeļu ciema - Örnsköldsvik, bija gatavs doties pārgājienā kalnos. Åke, kurš pavadīja vairāk laika ārā nekā telpās, nepatika mugursomas, kuras tajos laikos bija pieejamas. Tās vienmēr bija mazas, neērtas un sitās kā smaga bumba pa muguru. Viņš nolēma veikt izmaiņas un uzkonstruēja savai mugursomai koka rāmi. Rāmis uzlaboja svara sadali mugurai. Tās bija ne tikai ērtāk pārnēsāt, bet varēja ielikt lielāku svaru. Šis jaunievedums pakāpeniski palīdzēja arvien vairāk cilvēkiem doties pie dabas. Šīs mugursomas rāmis, ko joprojām piemēro šodien, bija lielisks sākums Åkes uzņēmumam Fjällräven, 1960. Vārds Fjällräven nozīmē "Arktiskā lapsa" zviedru valodā. Pašlaik uzņēmums ražo tūrisma apģērbu un aksesuārus, kas lieliski noderēs dodoties jebkurā apvidū.

Fjällräven apģērba ievaskošana

Tagad veikalā Gandrs, Kalnciema ielā 28, Rīgā, vari veikt sava Fjällräven G-1000 apģērba ievaskošanu. Ievaskošanas procesu veiks īpaši apmācīts personāls, izmantojot kvalitatīvo, Fjällräven izstrādāto Greenland vasku uz īpašas vaskošanai paredzētas virsmas. Viena apģērba vaskošana ar vienu vaska kārtu maksā 5€, ar divām vaska kārtām - 7€, ar trīs vaska kārtām - 10€.

Officiālā "Fjallraven" mājas lapa. Saistībā ar vairumtirdzniecības jautājumiem, lūdzam kontaktēties ar mums.

Fjallraven - pārstāvēto produktu grupas:
Pajautā mums!