Kaislīgam ceļotājam

Kaislīgam ceļotājam

Padari savu tuvinieku ceļojumus vēl komfortablākus ar "Gandrs" piedāvātajiem ceļošanas piederumiem –  ietilpīgas somas, ērts tūrisma apģērbs, tūrisma trauki un vēl daudz citu iespēju neaizmirstamai dāvanai!
Aktīvam velobraucējam

Aktīvam velobraucējam

Iepriecini svētkos velobraucēju ar dažādiem velobraukšanas piederumiem – velosipēda saslēdzēji, specializēts apģērbs un dažādi velosipēda aksesuāri jebkura līmeņa velobraucējiem!
Ziemas mīļotājam

Ziemas mīļotājam

Lai ziemas aktivitāšu baudītājiem nesaltu, jāparūpējas par siltām šallēm, cepurēm, cimdiem un zeķēm. Sasildi savus mīļos ar "Gandrs" piedāvāto ziemas apģērbu un iepriecini arī kaislīgos slēpotājus un snovotājus!
Drosmīgam kāpējam

Drosmīgam kāpējam

Aizrautīgus kāpējus svētkos noteikti iepriecinās dažāda veida kāpšanas piederumi – piedāvājumā viss nepieciešamais no magnēzija maisiņiem līdz pat ķiverēm, apģērbam un profesionālam aprīkojumam.
Dabas bērnam

Dabas bērnam

Tiem, kuri izbauda brīvā laika pavadīšanu dabā, sirdis sasildīs kāds pārsteigums no vadošajiem atpūtas preču zīmoliem – teltis, guļammaisi, piederumi ēdiena gatavošanai brīvā dabā un daudz kā cita!
Steidzīgam pilsētniekam

Steidzīgam pilsētniekam

Kompaktas un ietilpīgas somas, termo krūzes, ērts apģērbs un apavi – ikviena steidzīga cilvēka vajadzība lieliskas pašsajūtas saglabāšanai arī darbīgā dienā. Iepriecini tuviniekus kopā ar "Gandrs"!
Ūdens prieku baudītājam

Ūdens prieku baudītājam

Viss nepieciešamais ūdens prieku baudīšanai gan atklātos ūdeņos, gan baseinos – peldēšanas brilles, pleznas, čības, kā arī piederumi atpūtai pie ūdens. Novērtēs gan makšķernieki, gan kaislīgi peldētāji!

Idejas dāvanām

Ja esi nonācis dāvanu meklējumos, veikals "Gandrs" ir īstā vieta, kur pakavēties, jo esam sarūpējuši interesantas un radošas idejas dāvanām, ar kurām iepriecināt savus tuviniekus svētkos. Šeit atradīsit dažādus dāvanu risinājumus gan dabas bērniem, gan steidzīgajiem pilsētniekiem. Interesantas dāvanu idejas piedāvājam arī sportisku aktivitāšu cienītājiem – aizrautīgiem velobraucējiem, ziemas un ūdens prieku mīļotājiem, drosmīgiem kāpējiem, kā arī kaislīgiem ceļotājiem. Izbaudi svētku gaidīšanas prieku kopā ar "Gandrs"!