1. Apavi
  2. Gumijas apavi

Gumijas apavi

Lai komfortabli pārvietotos lietainos laikapstākļos vai mitros un dubļainos apvidos, lieti noderēs gumijas zābaki jeb, kā tautā sakām, gumijnieki. Veikalā Gandrs atrodami gumijas zābaki un gumijas apavi, kas izgatavoti no augstvērtīgākajiem materiāliem, kā arī daži no tiem papildināti ar siltiem oderējumiem, kas padara apavus piemērotus valkāšanai arī gada aukstajās dienās. Šos gumijas zābakus novērtēs gan mednieki, gan makšķernieki, kā arī citi dabas baudītāji.

Gumijas zābaki ir modīgi un piemēroti valkāšanai dažādu aktivitāšu laikā. Iespējams, ka tālajās bērnības atmiņās Jums ir iespiedies fakts, ka gumijas zābaki ir neērtuma un kāju salšanas apvienojums, taču ne mūsdienās! Gumijas zābaki ir piemēroti cilvēkiem, kuri vēlas savas kājas saglabāt siltas un sausas arī gada lietainās sezonas laikā. Gumijas zābaki pirmo reizi pasaulei parādījās 19. gadsimta sākumā, kļūstot par franču lauksaimnieku neatņemamu dzīves sastāvdaļu. Laikā, kad norisinājās Pirmais pasaules karš, vairāk nekā miljons gumijas zābaku pāru tika pārdoti militārajiem spēkiem.

Mūsdienās šie zābaki paredzēti dažādām aktivitātēm – strādāšanai dārzā, medībām, makšķerēšanai, ikdienas pastaigām laukos, vai lietainu dienu pavadīšanai pilsētā. Ja neesat garo gumijas zābaku cienītājs, tad īpaši domājot par Jums, piedāvājumā atrodami arī īsie gumijas apavi, kuri būs ērti lietainās dienās, kad jādodas pilsētas ielās. Pagarinātajiem gumijas zābakiem ir izliekta, paplatināta stulma daļa, tie izgatavoti no dabīgas gumijas, iekšējā zābaku daļa ir oderēta, kas kombinācijā ar ārējo gumijas materiālu nodrošina izcilu komfortu, pielāgojoties pat mazākajām kājas kustībām. Pieejami arī kombinētu materiālu modeļi, piemēram, eleganta izskata vīriešu gumijas zābaki, kas piemēroti medībām, makšķerēšanai, kā arī citām brīvdabas aktivitātēm. Tie veidoti no divu dabīgu materiālu kombinācijas – ūdens izturīgas, mīkstas govs ādas augšpusē un dabīgas gumijas apakšā. Zābaki aprīkoti ar pilna izmēra rāvējslēdzēja aizdari ar ķīļveida ielaidumu ērtākai zābaku uzvilkšanai un novilkšanai.

Sporta un atpūtas preču veikals Gandrs parūpējies par plašu vīriešu un sieviešu gumijas zābaku klāstu, kas noderēs visās sezonās!

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Veikals: