1. Tūrisma inventārs
  2. Elektroierīces
  3. GPS navigācija

eTrex® Touch 25

(0 vērtējumu)
Garmin

Garmin

gabali

Produkts nav pieejams
eTrex® Touch 25 ir jauns ģimenes navigators ārpustelpu aktivitātēm, ideāli piemērots ikvienam, kuram patīk pavadīt laiku ārpus telpām - no ikdienas velobraucēja un pārgājienu entuziasta līdz slēpņošanas iesācējam un kalnos kāpējam.

eTrex ir pasaulē populārākā un veiksmīgākā GPS tūrisma ierīču sērija pēdējo 15 gadu laikā. eTrex Touch 25 ir tās jaunākais biedrs; to lietot ir vieglāk un ērtāk kā nekad vēl. Tajā ir iepriekšēji ielādēta TopoActive Eiropas karte un optimizēti aktivitāšu profili dažādām aktivitātēm pie dabas krūts, neaizmirstot ielādētu ap 250`000 slēpņu nebeidzamam priekam ārpus telpām. Lai darba uzsākšanu ar to padarītu vēl vieglāku, eTrex Touch 25 ir komplektēts ar velosipēda stiprinājumu. Dodieties tur ārā un pavadiet jauku laiku ar savu ģimeni! eTrex jūs vadīs katrā noietajā solī.


Garmin navigators ģimenei, ko ir viegli un jautri lietot, ar skārienjūtīgu ekrānu un iepriekšēji ielādētu TopoActive Eiropas karti
• Pielāgots dažādām aktivitātēm - vienkārši izvēlieties profilu un dodieties ceļā!
• Iepriekšēji ielādēta Garmin TopoActive Eiropas karte
• Komplektā iekļauts velo stiprinājums
• Košs 2,6" krāsains, kapacitīvs skārienjūtīgais ekrāns
• 3 asu novietojumu kompensējošs kompass
• Iespēja lejuplādēt tūrismam paredzētus celiņus un maršrutus
• Slēpņošana bez papīra ar iepriekšēji ielādētiem 250 tūkstošiem slēpņu


+ Atrodiet savu ceļu vienkāršākā ceļā
eTrex Touch darbojas kā automašīnas navigācijas ierīce, bet ar kartēm un funkcijām īpaši izveidotām naviģēšanai tūrisma aktivitāšu laikā, piemēram, ceļošanai ar velosipēdu vai pārgājieniem. Vienalga - plānojat doties uz kādu konkrētu mērķi vai tikai vēlaties saglabāt savas aktivitātes, lai ar tām dalītos vēlāk, eTrex Touch sniedz jums brīvību ērtai apkārtnes izpētei. Jūs pat varat uzmeklēt un lejuplādēt citu lietotāju saglabātās un pabeigtās aktivitātes Garmin Connect un Garmin Adventures vietnēs, tāpat arī dalīties ar savām aktivitātēm.

Pateicoties viegli lietojamam skārienjūtīgajam ekrānam, arī bērni varēs doties jums līdzi. Pieskarieties tam un dodieties ceļā!

Aktivitāšu profili sniedz jums tūlītēju pieeju pielāgotiem profiliem, piemēram, pārgājienu, velobraucienu un slēpņošanas profiliem, lai jūs būtu pilnībā sagatavots izvēlētajai aktivitātei, lai viss nepieciešamais būtu zem jūsu pirkstu galiem. Jūs varat fokusēties un izbaudīt dabu, pavadīt lielisku laiku ar ģimeni, zinot, ka esat drošās rokās.

+ Viss jau sagatavots izbraucienam

eTrex Touch ir veidots tā, lai tas būtu viss, kas nepieciečams, lai dotos ārpus telpām un izpētītu dabu pie katras iespējas. Ne tikai tas ir izstrādāts tā, lai varat to izmantot aktivitātei, kas ir iecerēta tajā dienā, bet arī, lai varat to pilnībā izmantot izņemot no iepakojuma un dodoties ceļā.

Ar komplektā iekļauto stiprinājumu uz velosipēda, eTrex Touch ir īpaši pievilcīgs tūrisma velo braucējiem, kuri var viegli uzvietot ierīci uz sava velosipēda stūres.

Ierīcē ir iepriekšēji ielādēta Garmin TopoActive Eiropas karte 46 valstīm - vienkārši ieslēdziet ierīci, uztveriet satelītu signālus ar to un dodieties ceļā! Kartes ir atjaunojamas bez papildus izmaksām. Ar 8 GB lielu iebūvēto atmiņu un microSD slotu, ierīcē ir pietiekami daudz vietas papildus karšu pievienošanai, vienalga, vai vēlaties papildināt savu eTrex Touch ar padziļinātām topogrāfiskajām kartēm vai jūras un ūdeņu kartēm.

+ "Ienirstiet" slēpņošanas aktivitātēs
Pieredziet lielisko ārpus telpu GPS slēpņu meklēšanu, ko sauc par slēpņošanu. Ar eTrex Touch, slēpņošana ir pieejama ikvienam. Norādījumi bez papīra izmantošanas, novērtējumi un aktuāli ieraksti tiek saglabāti tieši pašā ierīcē - nav nepieciešamības izmantot izdrukas.

eTrex Touch 25 ir iebūvēts elektronisks kompass, kas uzrāda virzienu līdz jūsu izvēlētajam galamērķim pat tad, kad stāvat uz vietas. Funkcija var būt ļoti noderīga atpūtas brīžos slēpņošanas laikā.

Iesācējiem, eTrex Touch piedāvā 250'000 iepriekšēji ielādētus slēpņus, kas ir piemēroti slēpņošanas iesācējiem, noderīgi kopējā slēpņošanas koncepta izprašanai. Visi šie slēpņi ir no geaocaching.com lapas, kas ir lielākā slēpņošanas platforma pasaulē.

+ Iespējas piedzīvojumiem

Vai jums nav prātā kāds konkrēts ceļojuma mērķis vai maršruts? Jūs varat uzmeklēt ieteicamos piedzīvojumus un citu lietotāju izveidotos meršrutus, atrastos slēpņus Garmin Connect un Garmin Adventures vietnēs. Tāpat, jūs varat izveidot un pielāgot pavisam jaunu maršrutu un pārnest to uz savu ierīci.

Vai vēlaties saglabā un izdzīvot vēlreiz kādu no saviem piedzīvojumiem? eTrex Touch ieraksta, kur esat bijis, lai jūs varētu augšupielādēt savus maršrutus Garmin Connect un Garmin Adventures vietnēs un izdzīvot to no jauna, kad vien vēlaties. Garmin Connect un Garmin Adventures ir pieejamas bez maksas un ļauj jums dalīties savos ārpus telpu piedzīvojumos ar draugiem un ģimeni.

+ eTrex sērijas kvalitātes gēni
eTrex Touch ir populārās eTrex GPS tūrisma navigācijas ierīču sērijas produkts. Šie produkti ir veiksmīgi izmantoti visapkārt pasaulei, no aukstajiem poliem līdz svelmīgajiem Āfrikas tuksnešiem un mitrajiem Dienvidamerikas džungļiem. eTrex sērija ir pārbaudīta dažādos dabas apstākļos un eTrex Touch piedāvā to pašu izturību.


eTrex Touch atbalsta GPS un GLONASS satelītu sistēmas, sniedzot jums divu satelītu sistēmu spēku ātrākai signāla noteikšanai un lielākai to precizitātei izaicinošos apstākļos. Ļaujiet eTrex veikt visu smago darbu jūsu vietā - vienkārši aplūkojiet savu atrašanās vietu un sekojiet norādēm par maršrutu.

Ierīce ir pinībā robusta, ar ūdens izturības klasi IPX7 un pret skrāpējumiem aizsargātu ekrānu. Līdz 16 stundām ilgā bateriju darbība un iespēja pārgājiena laikā viegli nomainīt AA tipa baterijas nodrošina ierīces elastīgu lietošanu ceļojuma laikā.

eTrex Touch piedāvā arī klasisko eTrex modeļu funkcijas, piemēram, informāciju par medībām un makšķerēšanu, sporta pulksteņa funkcijas, saules un mēness kalendārus, saullēkta un saulrieta laikus un daudzas citas funkcijas.


+ Kompakts un universāls kompanjons ceļojumos
Parocīgā ierīce viegi ievietojas kabatā vai uz velosipēda stūres. Tā ir veidota arī tā, lai tās izmērs ļautu to viegli izmantot arī bērniem. Izmantojot eTrex Touch korpusa aizmugures stiprinājumu, ierīce var tikt piestiprināta teju pie jebkā, ar atsevišķi iegādājamiem stiprinājumiem, piemēram - pie mugursomas, automašīnā, uz laivas u.c. vietās.


Iespējas:

Košs, krāsains, skārienjūtīgs kapacitīvais 2,6" ekrāns
Elektroniskais kompass (3 asu)
Ūdensizturīgs (IPX7)
Triecienizturīgs
Iepriekšēji izveidoti profili dažādiem aktivitātes veidiem
Iespēja lejupielādēt tūrisma celiņus un maršrutus sekošanai
Iepriekšēji ielādēta Garmin TopoActive Eiropas karte
GPS/GLONASS atbalsts
Bateriju darbības laiks: līdz 16 stundām
8 GB iebūvēta atmiņa
microSD™ atmiņas kartes ieeja
City Navigator, TOPO un BlueChart g2® jūras kartogrāfijas atbalsts
Savietojams ar Garmin BaseCamp bezmaksas kartogrāfijas programmu
Savietojams ar "Garmin Birds Eye"
Savietojamība ar „Garmin custom maps”
USB savienojums ar datoru
Informācija par saules un mēness lēktiem un rietiem
Laukuma aprēķināšana
Garmin Connect fitnesa vietnes atbalsts
Slēpņošanas atbalsts un 250`000 iepriekšēji ielādēti slēpņi no geocaching.com
Komplektēts ar stiprinājumu velosipēdam


Specifikācija:


Fiziskie parametri un veiktspēja

Ierīces izmēri (platums x augstums x garums): 5.8 x 10.2 x 3.3 cm
Ekrāna izmērs (platums x augstums): 3.6 x 5.5 cm, 2.6" diag. (6.6 cm)
Ekrāna izšķirtspēja (platums x augstums): 160 x 240 pikseļi
Ekrāna tips: transflektīvais, 65-K krāsu TFT
Skārienjūtīgs ekrāns: Jā (Multi-touch)
Svars: 159 grami (ar baterijām)
Baterija: 2 AA (nav komplektā); ieteicams NiMH vai Lithium baterijas
Baterijas darbības laiks: līdz 16 stundām
Ūdenī negrimstoša ierīce: Nē
Augstas jūtības pakāpes uztvērējs: Jā
GPS + GLONASS: Jā
Ūdensizturīgs: Jā (IPX7) - 30 min./1 m
Savienojums ar datoru: USB
Kartes un atmiņa

Bāzes kartes: TopoActive Eiropas karte
Iepriekš ielādētas ceļu kartes: TopoActive Eiropas karte
Iespēja pievienot detalizētas kartes: Jā
Iebūvētā atmiņa: 8 GB
Atmiņas kartes: microSD™
Favorīti un atrašanās vietas: 4000
Maršruti: 200
Maršrutu iegaumēšana: 10 000 punkti, 200 saglabāti celiņi
Funkcijas

Balss norādes: Nē
Automātiskā maršrutēšana: Jā (ar ceļu kartēm)
Elektroniskais kompass: Jā (3 asu)
Barometriskais altimetrs: Nē
Bluetooth: Nē
Kamera: Nē
Geocaching-draudzīga ierīce: Jā
Savietojamība ar „Garmin custom maps”: Jā
Medību/makšķerēšanas kalendārs: Jā
Informācija par saules/mēness lēktiem un rietiem: Jā
Paisuma tabulas: Jā (ar Bluechart kartēm)
Laukuma aprēķināšana: Jā
Iespēja pievienot papildus intereses punktus (Custom POIs): Jā
Bezvadu datu pārraide ar citām ierīcēm (ANT+): Nē
Attēlu pārlūks: Jā
Garmin Connect™ atbalsts: Jā

Vērtējumi
  • Priecāsimies par preces novērtējumu un ar to saistītām atsauksmēm.
    Ierosinājumus un steidzamus jautājumus lūdzam adresēt, izmantojot čatu vai zvanot pa tālruni +371 2201 8353!