1. Tūrisma inventārs
  2. Elektroierīces
  3. GPS navigācija

Ierīce spriedzes mazināšanai Pulse Egg

(0 vērtējumu)
Ierīce spriedzes mazināšanai Pulse Egg

Pulse Egg

gabali

Mūsdienu sabiedrībā stress ir plaši izplatīts, tādēļ ir jācenšas rast veidus un paņēmienus, kā mazināt un pārvarēt dažādās stresa izpausmes mūsu dzīvē. Jaunākie zinātniskie pētījumi pierāda, ka, stimulējot plaukstā esošos nervus ar zemas frekvences elektrisko vibrāciju, ir iespējams nomierināt vai, tieši pretēji, aktivizēt mūsu prātu. Lai sasniegtu šos mērķus, un izmantojot japāņu akupresūras atziņas, japāņu zinātnieki ir radījuši „Pulse Egg”.
„Pulse Egg”ir ļoti kompakta un pievilcīga ierīce, kas ērti iegulsies jūsu kabatā un palīdzēs, kad vien tas būs nepieciešams, nomierināt prātu un atslābināt ķermeni, kā arī sasniegt lielāku koncentrēšanās pakāpi. Jūs varat izmantot to, mērojot ceļu uz darbu vai skolu, esot mājās vai birojā. Šī ierīce ir radīta, lai palīdzētu jums iemācīties mazināt spriedzi, lai sasniegtu lielāku paškontroli un uzlabotu dzīves kvalitāti.

LIETOŠANA.

„Pulse Egg” darbojas divos režīmos – relaksējošā („relax”) un aktivizējošā („active”). Ar vieglu elektrisko stimulāciju plaukstas centrā, aktivizējas saikne starp jūsu roku un smadzenēm , tādejādi šī ierīce palīdzēs nomierināties vai tieši pretēji – dos papildus enerģiju jūsu ķermenim un prātam , kas palīdz labāk koncentrēties un aktivizēties. Izvēlieties nepieciešamo režīmu un satveriet „Pulse Egg” plaukstā, atbilstoši jūsu mērķim un situācijai.
RELAKSĒJOŠAIS režīms: Šis režīms palīdz nomierināties un var izraisīt miegu, ja aizveram acis. Izmantojiet to, lai stabilizētu sevi, atbrīvotos no stresa un atslābinātos. Stimulācijas frekvence pakāpeniski samazināsies no 14Hz līdz 1Hz. Šāda frekvences maiņa veicina prāta relaksāciju. Kreisā roka: Turot ierīci kreisajā rokā, tā iedarbosies uz LABO smadzeņu puslodi, lai panāktu stabilizējošu un nomierinošu efektu. Smadzeņu LABĀ puslode atbild par jūtām un emocijām, par intuīciju, radošumu un māksliniecisku skatījumu uz lietām.
Ieteicamās situācijas: Ja ciešat no ikdienas stresa;
Ja esat aizkaitināti; Ja uztraucaties pirms publiskas uzstāšanās; Eksāmenu laikā; Lai pārvarētu bailes vai fobiju
AKTIVIZĒJOŠAIS režīms: Šis režīms veicina mundrumu un padara jūsu prātu modru. Tas var mazināt depresijas ietekmi. Izmantojiet to, lai aktivizētu sevi, ja jums nepieciešams koncentrēties, paaugstināt darba efektivitāti un produktivitāti. Stimulācijas frekvence pakāpeniski pieaug no 30Hz līdz 70Hz. Šāda frekvences maiņa aktivizē prātu un domāšanas procesu.
Labā roka: Turot ierīci labajā rokā, jūs iedarbosities uz KREISO smadzeņu puslodi, lai panāktu aktivizējošu efektu. Smadzeņu KREISĀ puslode atbild par runu, loģisko domāšanu, analītisko prātu, kā arī spēju lasīt, rakstīt un rēķināt.
Ieteicamās situācijas: Ja jāsaņem drosme; Jāpārvar nepatika; Jāpaaugstina darba efektivitāte; Jāuzlabo sniegums; Ja ciešat no psiholoģiskās traumas; Ja ciešat no depresijas vai nomāktības.

Vērtējumi
  • Priecāsimies par preces novērtējumu un ar to saistītām atsauksmēm.
    Ierosinājumus un steidzamus jautājumus lūdzam adresēt, izmantojot čatu vai zvanot pa tālruni +371 2201 8353!