1. Dabas bērnam
»

Komplekts uguns iekuršanai FireLighting Kit™

Light My Fire

Light My Fire

gabali

FireLighting Kit™ ir praktisks, pārdomāts un vienkārši lietojams komplekts uguns iekuršanai, kurā ietilpst krams uguns iekuršanai, iekurs un iesms.

FireSteel 2.0® Scout krams uguns iekuršanai sākotnēji tika radīts Zviedrijas Aizsardzības ministrijas vajadzībām, tas izgatavots no magnija sakausējuma un nerūsējošā tērauda. 2980°C (5,400°F) karstā dzirkstele iekur uguni jebkādos apstākļos - gan zemā temperatūrā, gan lielā augstumā. Funkcionē arī mitrs, šķiļas 3000 reizes.
Šī kramiņa uzticamība ir padarījusi to ļoti iecienītu izdzīvošanas ekspertu, mednieku, makšķernieku un arī atpūtnieku vidū. Drošs līdzeklis, lai iedegtu ugunskurus, plītis un gāzes grilus, tas tiek lietots arī mājās un piemājas dārziņos. To atzinusi Starptautiskā Izdzīvošanas instruktoru asociācija.
Spožā dzirkstele var tikt izmantota avārijas signālam. Rokturī iebūvēta svilpīte ārkārtas gadījumiem.

Tinder-on-a-Rope™ ir dabīgs un videi draudzīgs uguns iekurs, izgatavots no Hondurasas augstienēs augošo Pinus Montezumae priežu celmiem. Satur vismaz 80% sveķu un sniedz karstu liesmu, tāpēc to ir ļoti viegli iekurt arī slapjos laika apstākļos.

Grandpa's FireFork™ iesmu var uzmaukt praktiski jebkuram kociņam, bez vajadzības tēst zarus un gatavot svaigus iesmus. Iesma nerūsējošā tērauda atsperē iestrādāti ieliekumi, ļaujot droši turēt ēdienu virs uguns.
Tas ir ērts un parocīgs, šo iesmu viegli paņemt sev līdzi, kur vien dodies, un cept, ko vien vēlies.
Drošai un vienkāršai pārnēsāšanai labi noder Tritan™ materiāla uzmava, kurā iestrādāts caurums iekāršanai auklā. FireFork™ lieliski noderēs arī kā kruķis ugunskura kārtošanai un uzturēšanai.

FireLighting Kit™ - viss, kas Tev nepieciešams, lai viegli iekurtu ugunskuru!

Specifikācija
Pēc produkta Krami un šķiltavas
Līdzīgie produkti
Vērtējumi
  • Priecāsimies par preces novērtējumu un ar to saistītām atsauksmēm.
    Ierosinājumus un steidzamus jautājumus lūdzam adresēt, izmantojot čatu vai zvanot pa tālruni +371 2201 8353!