1. Velo inventārs
  2. Velosipēdi
  3. Cyclocross / Gravel velosipēdi
Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Krāsa:

Skatīt vairāk

Rāmja izmērs:

Skatīt vairāk

Veikals:
Bremžu sistēma:
Pirkt Gravel velosipēds Silex 600 Merida Gravel velosipēds Silex 600 1,349.25 € 1,799.00 € Ar Silex velosipēdu iespējams braukt praktiski visur, uz šosejas un ārpus gluda seguma. Izturīgais rāmis ar stabilu ģeometriju, īpaši plašu riteņu bāzi un vietu riepām platumā līdz 42mm, būs uzticams rīks jebkur, kur piedzīvojums vedīs. Rāmī ir iestrādātas 5 stiprinājuma vietas pudelēm - 3 uz rāmja un 2 uz priekšējās dakšas... Pirkt Gravel velosipēds Silex 400 Merida Gravel velosipēds Silex 400 1,199.25 € 1,599.00 € Ar Silex velosipēdu iespējams braukt praktiski visur, uz šosejas un ārpus gluda seguma. Izturīgais rāmis ar stabilu ģeometriju, īpaši plašu riteņu bāzi un vietu riepām platumā līdz 42mm, būs uzticams rīks jebkur, kur piedzīvojums vedīs. Rāmī ir iestrādātas 5 stiprinājuma vietas pudelēm - 3 uz rāmja un 2 uz priekšējās dakšas... Pirkt Gravel velosipēds Silex 200 Merida Gravel velosipēds Silex 200 824.25 € 1,099.00 € Ar Silex velosipēdu iespējams braukt praktiski visur, uz šosejas un ārpus gluda seguma. Izturīgais rāmis ar stabilu ģeometriju, īpaši plašu riteņu bāzi un vietu riepām platumā līdz 42mm, būs uzticams rīks jebkur, kur piedzīvojums vedīs. Rāmī ir iestrādātas 5 stiprinājuma vietas pudelēm - 3 uz rāmja un 2 uz priekšējās dakšas... Pirkt Cyclo Cross 300 Merida Cyclo Cross 300 824.25 € 1,099.00 € Pirkt CYCLO CROSS 400 Merida CYCLO CROSS 400 974.25 € 1,299.00 € Velokrosa velosipēds piemērots sacensībām vai kā ātra, viegla un ērta alternatīva braukšanai pa pilsētas neparedzamo segumu. Pirkt Cyclo Cross 100 Merida Cyclo Cross 100 749.25 € 999.00 € Velokrosa velosipēds piemērots sacensībām vai kā ātra, viegla un ērta alternatīva braukšanai pa pilsētas nelīdzeno segumu. Pirkt Cyclo Cross 600 Merida Cyclo Cross 600 1,237.50 € 1,650.00 € Cyclo Cross velosipēds + Troses novadītas caur rāmi + Var pielikt dubļusargus + Disku bremzes + Karbona dakša Pirkt Cyclo Cross 300 Merida Cyclo Cross 300 824.25 € 1,099.00 € Cyclo Cross velosipēds + Troses novadītas caur rāmi + Var pielikt dubļusargus + Disku bremzes Pirkt Cyclo Cross 500 Merida Cyclo Cross 500 1,124.25 € 1,499.00 € Cyclo Cross velosipēds + Troses novadītas caur rāmi + Var pielikt dubļusargus + Disku bremzes + Karbona dakša

Cyclocross / Gravel velosipēdi

Cyclo-cross velosipēds apvieno sevī ātrumu, izturību un stabilitāti. Zibenīgs uz šosejas un tikpat ātrs arī bezceļos. Cyclo-cross velosipēdi kļūst arvien populārāki, tiek rīkotas dinamiskas un skatāmas sacensības, kuru trase ved ne tikai pa ceļiem, bet arī caur laukiem, takām un smiltīm. Trases garums tipiski nepārsniedz 3 kilometrus. Cyclo-cross velosipēdi ir veidoti tieši šim mērķim – traukties ātri un ar iespēju to nest, ja apstākļi un trase to pieprasa. Izturīgāks rāmis, spēcīgas disku bremzes un riepas, kuras paredzētas braukšanai jebkurā apvidū.


Pēdējos gados popularitāti iegūst jauna velosipēdu klase – gravel tipa velosipēdi. Velosipēds ir aprīkots ar ērtu šosejas tipa stūri, kura nodrošina vairākas ērtas pozīcijas rokām, stiprinājuma vietas dubļusargiem bagāžai un vairākām dzēriena pudelēm, kā arī īpaši stingru rāmi papildus kravai. Paredzēti piedzīvojumu/tūrisma izbraucieniem un garām dienām ceļā, caur neparedzamu segumu.

Pirmajā acu uzmetienā cyclo-cross un gravel velosipēdi gandrīz neatšķiras, taču, palūkojoties tuvāk, drastiski atšķirīgais pielietojums arī to uzbūvi būtiski maina.
Starptautiskā riteņbraukšanas savienība Cyclocross sacensībās ir noteikusi maksimālo riepu platumu 33mm, taču gravel velosipēdiem šādu ierobežojumu nav un Meridas gravel velosipēdos ir iespējams ērti ievietot riepas 44mm platumā.

 Svarīga atšķirība ir atrodama arī rāmja uzbūves ģeometrijā. Gravel velosipēda riteņu bāze ir platāka, un priekšējās dakšas leņķis ir mazāk agresīvs, sniedzot pārliecību un stabilitāti. Stūres augstums cyclocross velosipēdiem ir zemāks, kas ļauj komfortu iemainīt pret dinamiskāku vadāmību un ātrumu salīdzinoši īsajās sacensībās stundas garumā, bet nogurdinās garā pārbraucienā visas dienas garumā.
Gravel velosipēda rāmja konstrukcija tipiski ir veidota ir stingrāka un smagāka, lai kompensētu papildus kravas svaru.

Abi velosipēdi būs lieliski kompanjoni kā uz asfalta un pārvietojoties ikdienā pa pilsētu, tā arī bezceļos. Ja prioritāte ir sportisks ātrums un dinamiskums, cyclocross velosipēds būs labākā izvēle, taču ja priekšroku dodat papildus komfortam un multifunkcionalitātei, gravel tipa velosipēds apmierinās pat prasīgākos piedzīvojumu braucējus.