1. Velo inventārs
  2. Velosipēdi
  3. BMX un Xtreme MTB velosipēdi

BMX un Xtreme MTB velosipēdi

BMX (Bicycle Motocross) velosipēdi paredzēti braukšanai vietās bez pastāvīgas satiksmes un ir piemēroti asiem manevriem, izteiktām stūres kustībām, trikiem un demonstrējumu braucieniem pa gludu virsmu, kā arī lēcieniem un brīvā stila braucieniem dažāda veida parkos vai sacensībās.
Veikals Gandrs piedāvā BMX modeļus, kas ir piemēroti ekstrēmāka braukšanas stila piekritējiem un vēlas savu velosipēdu savaldīt ne tikai uz zemes, bet arī gaisā, izbaudot ko vairāk par vienkāršu ikdienas vizināšanos pa pilsētas ielām. BMX aprīkoti ar vieglu, bet stingru alumīnija rāmi un platiem ratiem, kas nodrošina stabilu braukšanu un perfektu saķeri ar segumu arī pie lielāka ātruma. Merida BMX velosipēdiem raksturīga pazemināta rāmja augšējā daļa, kā arī plata garenbāze, kas pastiprina stabilitāti braucienu laikā un netraucē dažādu sarežģītu manevru veikšanu.

Lai arī BMX rati tiek uzskatīti par visvienkāršākajiem, kombinācijā ar pārējo BMX komplektāciju, tiem piemīt pirmšķirīga izturība, kas nodrošinās drošu piezemēšanos triku un demonstrējumu braucienu laikā. Kā viena no BMX priekšrocībām izceļams straujais paātrinājums, ko iespējams sasniegt ar šiem velosipēdiem, līdz ar to, radot plašākas iespējas dažādu lēcienu izpildē. Īpaši izceļami arī mazie, bet spēcīgie rati, kā arī salīdzinoši minimālās izmaksas, kas ieguldāmas BMX velosipēdu uzturēšanā un saglabāšanā.

Gandra piedāvātie BMX modeļi ir piemēroti tiem, kas vēlas valdīt pār dažādām rampām un šķēršļiem, kā arī veikt trikus uz līdzena seguma virsmām. BMX Jums spēs piedāvāt neskaitāmus labumus ─ sākot ar sevis uzturēšanu formā, izaicināšanu un uzdrīkstēšanos, līdz pat savas līdzsvara izjūtas uztrenēšanai vēl nebijušā līmenī. Ar Merida BMX velosipēdu Jūs vienmēr vadīs vēlme mācīties un attīstīt jaunus trikus un sarežģītus lēcienus, kas uzlabos gan jūsu vestibulāro sistēmu, gan fizisko sagatavotību.

Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši
Pēc meklētajiem kritērijiem nekas netika atrasts! Notīrīt atlasītos kritērijus