1. Velo inventārs
  2. Velosipēdi
  3. BMX un Xtreme MTB velosipēdi
Kārtot pēc:
pievienošanas datuma dilstoši
  • pievienošanas datuma augoši
  • pievienošanas datuma dilstoši
  • cenas augoši
  • cenas dilstoši
  • nosaukuma augoši
  • nosaukuma dilstoši

Filtrs

Cena:
Veikals:
Pirkt BMX Free Agent Speedway Team Red Free Agent BMX Free Agent Speedway Team Red 380.00 € Speedway Team Red ir lieliska cenas un izpildījuma kombinācija - viegls alumīnija rāmis, slēgti rumbu gultņi, Weinmann aploces, Tektro bremzes, Maxxis DTH riepas un kvalitatīvas Free Agent detaļas. Pirkt BMX Free Agent Team Expert Free Agent BMX Free Agent Team Expert 780.00 € Pirkt BMX Free Agent Team Mini Free Agent BMX Free Agent Team Mini 750.00 € Pirkt BMX Free Agent Team Micro Free Agent BMX Free Agent Team Micro 750.00 € Pirkt BMX Free Agent Ambush 24 Free Agent BMX Free Agent Ambush 24 270.00 € Ambush 24 no Free Agent izceļas ar vieglu alumīmnija rāmi, izturīgu tērauda stūri, ātrām riepām ar izturīgiem 24 collu ratiem - izcili piemērots gan stilīgiem izbraucieniem, gan sacīkstēm ar draugiem. Pirkt BMX Speedway Junior Free Agent BMX Speedway Junior 264.00 € 330.00 € SPEEDWAY sērijas ātrums junioram piemērotā izmērā. Viegls, spēcīgs 18 collu rāmis, 155mm klaņi, Weinmann rati un Maxxis riepas, kas kopsummā veido konkurētspējīgu aprīkojumu. Pirkt BMX Speedway Micro Free Agent BMX Speedway Micro 264.00 € 330.00 € Ašais un izveicīgais BMX ātrumnieks, kas no saviem sērijas brāļiem atšķiras ar kompakto izmēru. Proti, 16,4 collu rāmis būs piemērots mazajiem censoņiem. Viegls, izturīgs alumīnija rāmis un sīksti klaņi ar 130mm ķepām, kas dos vēlamo paātrinājumu. To visu papildina Weinmann dubultie rati un Maxxis riepas - sacīkšu stabilitāte. Pirkt BMX Speedway Mini Free Agent BMX Speedway Mini 264.00 € 330.00 € Konkurētspējīgs BMX mazākiem braucējiem, kuri uzsākuši savas sacīkšu braucēja gaitas un vēlas progresēt. Viegls alumīnija rāmis komandas krāsās, Weinmann rati ar dubultajām sieniņām un Maxxis izturīgās riepas. Solīds komplekts rezultātu sasniegšanai.

BMX un Xtreme MTB velosipēdi

BMX (Bicycle Motocross) velosipēdi paredzēti braukšanai vietās bez pastāvīgas satiksmes un ir piemēroti asiem manevriem, izteiktām stūres kustībām, trikiem un demonstrējumu braucieniem pa gludu virsmu, kā arī lēcieniem un brīvā stila braucieniem dažāda veida parkos vai sacensībās.
Veikals Gandrs piedāvā BMX modeļus, kas ir piemēroti ekstrēmāka braukšanas stila piekritējiem un vēlas savu velosipēdu savaldīt ne tikai uz zemes, bet arī gaisā, izbaudot ko vairāk par vienkāršu ikdienas vizināšanos pa pilsētas ielām. BMX aprīkoti ar vieglu, bet stingru alumīnija rāmi un platiem ratiem, kas nodrošina stabilu braukšanu un perfektu saķeri ar segumu arī pie lielāka ātruma. Merida BMX velosipēdiem raksturīga pazemināta rāmja augšējā daļa, kā arī plata garenbāze, kas pastiprina stabilitāti braucienu laikā un netraucē dažādu sarežģītu manevru veikšanu.

Lai arī BMX rati tiek uzskatīti par visvienkāršākajiem, kombinācijā ar pārējo BMX komplektāciju, tiem piemīt pirmšķirīga izturība, kas nodrošinās drošu piezemēšanos triku un demonstrējumu braucienu laikā. Kā viena no BMX priekšrocībām izceļams straujais paātrinājums, ko iespējams sasniegt ar šiem velosipēdiem, līdz ar to, radot plašākas iespējas dažādu lēcienu izpildē. Īpaši izceļami arī mazie, bet spēcīgie rati, kā arī salīdzinoši minimālās izmaksas, kas ieguldāmas BMX velosipēdu uzturēšanā un saglabāšanā.

Gandra piedāvātie BMX modeļi ir piemēroti tiem, kas vēlas valdīt pār dažādām rampām un šķēršļiem, kā arī veikt trikus uz līdzena seguma virsmām. BMX Jums spēs piedāvāt neskaitāmus labumus ─ sākot ar sevis uzturēšanu formā, izaicināšanu un uzdrīkstēšanos, līdz pat savas līdzsvara izjūtas uztrenēšanai vēl nebijušā līmenī. Ar Merida BMX velosipēdu Jūs vienmēr vadīs vēlme mācīties un attīstīt jaunus trikus un sarežģītus lēcienus, kas uzlabos gan jūsu vestibulāro sistēmu, gan fizisko sagatavotību.