1. Tūrisma inventārs
  2. Ūdensdrošie maisi un iepakojumi
« »

Iepakojums Plus Waterproof Case For Phone

Aquapac

Aquapac

gabali

Funkcionāls un ļoti ērti lietojams ūdensnecaurlaidīgais iepakojums viedtālruņiem. Tas nodrošinās telefona aizsardzību pret putekļiem, dubļiem, smiltīm, kā arī ūdens. Caur šo ūdensnecaurlaidīgo iepakojumu iespējams izmantot visas ierastās viedtālruņa funkcijas, pateicoties īpašam plastikāta (TPU) materiālam. Caur to iespējams brīvi operēt ar skārienjūtīgo ekrānu, veikt zvanus, dzirdēt, uzņemt video un fotoattēlus.*
Lielākā daļa telefonu, kas ievietoti šajā iepakojumā, iemesti ūdenī, peldēs pa ūdens virsmu, taču drošā vietā veiciet pārbaudi ar savu telefonu. Iepakojuma šuves ir augstfrekvences formētas, lai nodrošinātu īpaši izturīgu saiti. Patentētais Aquaclip® (īpaši drošs, nerūsējošs, formēts plastmasas blīvējums) aizdares mehānisms ir viegli un ērti atverams un aizverams.
Zemūdens fotogrāfijas. Brīdinājums!*: Kapacitīvie skārienjūtīgie ekrāni nedarbojas zem ūdens - ūdens pārrauj ķēdi - tādēļ, lai darbotos ar fotoaparātu zem ūdens, izmantojamas skaļuma pogas.
- Pirkstu nospiedumu atpazīšanas brīdinājums!: Pirkstu nospiedumu atpazīšanas funkcija, kā piemēram, Apple Touch ID, nedarbosies caur Aquapac iepakojumu - jums jāievada piekļuves kods.
Iepakojums piemērots: 'Fabletiem' ('Phablets') - liela izmēra viedtālruņiem, kā piemēram, iPhone 6 Plus un Nokia Lumia 1520.
Iepakojuma ūdensizturība: IPX8 - pasargā no ūdens gara perioda iemērkšanā zem spiediena (piemērots iemērkšanai uz periodu 30 minūtes 5 metru dziļumā).
Augstums: 160 mm; Apkārtmērs: 175 mm.

Specifikācija
Pēc produkta Iepakojumi elektroierīcēm
Materiāls TPU ar optiski skaidru LENZFLEX™ lēcas logu
Līdzīgie produkti
Vērtējumi
  • Priecāsimies par preces novērtējumu un ar to saistītām atsauksmēm.
    Ierosinājumus un steidzamus jautājumus lūdzam adresēt, izmantojot čatu vai zvanot pa tālruni +371 2201 8353!
Pajautā mums!