« »

Iepakojums Waterproof Case For iPhone 6 Plus

(0 vērtējumu)
Iepakojums Waterproof Case For iPhone 6 Plus
Aquapac

Aquapac

Ūdensdrošie maisi un iepakojumi

gabali

0.05 kg

  • Krāsas:
28.00 EUR
Pirkt
Funkcionāls un ļoti ērti lietojams ūdensnecaurlaidīgais iepakojums viedtālruņiem. Tas nodrošinās telefona aizsardzību pret putekļiem, dubļiem, smiltīm, kā arī ūdens. Caur šo ūdensnecaurlaidīgo iepakojumu iespējams izmantot visas ierastās viedtālruņa funkcijas, pateicoties īpašam plastikāta (TPU) materiālam. Caur to iespējams brīvi operēt ar skārienjūtīgo ekrānu, veikt zvanus, dzirdēt, uzņemt video un fotoattēlus.*
Lielākā daļa telefonu, kas ievietoti šajā iepakojumā, iemesti ūdenī, peldēs pa ūdens virsmu, taču drošā vietā veiciet pārbaudi ar savu telefonu. Iepakojuma šuves ir augstfrekvences formētas, lai nodrošinātu īpaši izturīgu saiti. Patentētais Aquaclip® (īpaši drošs, nerūsējošs, formēts plastmasas blīvējums) aizdares mehānisms ir viegli un ērti atverams un aizverams.
Zemūdens fotogrāfijas. Brīdinājums!*: Kapacitīvie skārienjūtīgie ekrāni nedarbojas zem ūdens - ūdens pārrauj ķēdi - tādēļ, lai darbotos ar fotoaparātu zem ūdens, izmantojamas skaļuma pogas.
- Pirkstu nospiedumu atpazīšanas brīdinājums!: Pirkstu nospiedumu atpazīšanas funkcija, kā piemēram, Apple Touch ID, nedarbosies caur Aquapac iepakojumu - jums jāievada piekļuves kods.
Iepakojums piemērots: 'Fabletiem' ('Phablets') - liela izmēra viedtālruņiem, kā piemēram, iPhone 6 Plus un Nokia Lumia 1520.
Iepakojuma ūdensizturība: IPX8 - pasargā no ūdens gara perioda iemērkšanā zem spiediena (piemērots iemērkšanai uz periodu 30 minūtes 5 metru dziļumā).
Augstums: 160 mm; Apkārtmērs: 175 mm.
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/w_3uIgKhNX0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
Specifikācija
Pēc produkta Iepakojumi elektroierīcēm
Materiāls TPU ar optiski skaidru LENZFLEX™ lēcas logu
Svars 0.05 kg
Katalogu numuri 358
Pieejamība visas katalogā redzamās preces atrodas mūsu veikalos un noliktavās;
Krāsa: Vieta: Svītrkods:
Pelēka K28 V L N 7073981435850
Līdzīgie produkti
Komentāri
  • Gandrs

    Mēs priecāsimies par atsauksmēm, jautājumiem un ierosinājumiem.

    Jūsu
    Gandrs