Paziņojums!

Paziņojums! Atpūtas pasākumi (t.sk. ceļojumi, pārgājieni un velobraucieni) šobrīd netiek rīkoti.

Atskati

velorealitate-330km-42h

Velorealitāte 330km 42h

Velobraucieni
Cena: 49.00 EUR
Dalībnieku skaits: 171 no 171

Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 26. līdz 28. jūlija vakaram norisinājās vasaras viens no gaidītākajiem velo notikumiem – jau otrais garās distances velobrauciens Velorealitāte 330km 42h, kura laikā dalībnieku uzdevums bija mērot ceļu (šoreiz) no Liepājas uz Rīgu, ceļā apmeklējot 4 kontrolpunktus un distanci veicot tā, lai iekļautos 42h kontrollaikā.

velorealitate-350km-48h

Velorealitāte 350km 48h

Velobraucieni
Cena: 49.00 EUR
Dalībnieku skaits: 99 no 107

Aizvadītajā nedēļas nogalē, no 27. jūlija līdz 29. jūlija vakaram norisinājās vērienīgais, Latvijā vēl nebijušais garās distances velobrauciens Velorealitāte 350km 48h, kura laikā dalībnieku uzdevums bija mērot ceļu no Zilupes uz Rīgu, iekļaujoties 48 h kontrollaikā.

lielajam-lacim-pa-pedam-somijas-dabas-skaistums-un-izaicinajums-80-km-garuma

Lielajam Lācim pa pēdām. Somijas dabas skaistums un izaicinājums 80 km garumā.

Ceļojumi
Cena: 360.00 EUR
Dalībnieku skaits: 7 no 7

Somija, Karēlijas meži, Polārais loks. Jau esot Latvijā mazliet bažas rada aizkavējusies ziema un vēlais pavasaris, kas pat maijā sniedza sniega veldzes. Oulankas tūrisma informācijas centra darbinieki gan nomierina, ka taka esot ejama, lai gan sniega sega arī pie viņiem šogad esot aizkavējusies, tādēļ takas ēnainākajās vietās varot būt mazliet sniegs un taka vietām būšot mitra. Tik vēl pabrīdina, ka upēs pašlaik esot palu laiks, un tieši uz laiku, kad mēs būsim uz takas sola lielāko ūdens līmeni.

deserta-pargajiens-raunis

Desertā pārgājiens. Raunis.

Pārgājieni
Cena: 25.00 EUR
Dalībnieku skaits: 16 no 16

Kā ierasts sestdienās – arī aizvadītajā sestdienā Gandrs pulcēja dabas draugus un mīļotājus, lai dotos kopīgā dabas piedzīvojumā. Šoreiz devāmies apciemot Rauņa upes krastus un aplūkot tās straujo, dzīvības pilno tecējumu.

gandra-ziemas-ekspedicija-zveruzvers

Gandra Ziemas ekspedīcija Zvēruzvērs

Pārgājieni
Cena: 39.00 49.00 EUR
Dalībnieku skaits: 55 no 100

Atrast un iepazīt Zvēruzvēru.

Aizvadītajā nedēļas nogalē jau piekto reizi metām izaicinājumu dabas piedzīvojumiem un tikāmies Gandra Ziemas ekspedīcijā. Šoreiz meklējām, pūlējāmies iepazīt un sevī atklāt Zvēruzvēru.

gandra-vasaras-ekspedicija-brinumzieds

Gandra Vasaras ekspedīcija Brīnumzieds

Pārgājieni
Cena: 49.00 EUR
Dalībnieku skaits: 96 no 150

Aizvadītajā nedēļas nogalē no 12. līdz 14. augustam Ventspils apkaimē pulcējās īsteni meža gari un dabas mīļotāji, lai visi kopā uzsāktu neaizmirstamu piedzīvojumu – gājienu pēc dabas varenuma – Gandra Vasaras ekspedīcijā „Brīnumzieds”. Trīs dienas un divas naktis brīvā dabā ar sauli, lietu, krītošām zvaigznēm, nepieradinātiem mežiem, upes straujumu un jūras varenumu – tas viss, lai palūkotos pāri savu spēju robežām, jaunatklātu, piedzīvotu, baudītu neskarto Latvijas dabu un kopā būšanu.

meklejot-magiju-noslepumainajos-entu-mezos-igaunija

Meklējot maģiju noslēpumainajos Entu mežos Igaunijā.

Ceļojumi
Cena: 69.00 EUR
Dalībnieku skaits: 5 no 7

Siltā un saulainā maija pievakarē sapakotām ceļasomām un jau atkal gatavi jauniem piedzīvojumiem šoreiz devāmies atklāt un meklēt maģiju Entu mežos Igaunijā.

abavas-muzseno-mezu-stavos-no-rendas-uz-sabili-30aprilis

Abavas mūžseno mežu stāvos no Rendas uz Sabili 30.aprīlis

Pārgājieni
Cena: 28.00 EUR
Dalībnieku skaits: 14 no 15

Sestdienas ir mūsu laimīgās dienas! Tad rīta agrumā noklaudz mājas durvis, un aiz muguras paliek pilsētas ikdiena, taču gaida jauna, skaista diena ar nezināmiem piedzīvojumiem dabā!

ziedonis-sadarbiba-ar-fondu-viegli-16-aprilis

Ziedonis sadarbībā ar fondu "Viegli" 16. aprīlis

Pārgājieni
Cena: 25.00 EUR
Dalībnieku skaits: 15 no 15

Siltā un pavasarīgā sestdienas rītā jau atkal pulcējāmies lielisku un atsaucīgu biedru pulkā, lai kopīgi dotos baudīt Gaujas krastus, apciemotu Imanta Ziedoņa vasaras māju un iepazītu stāvkrastiem bagātos Lojas upes līkločus.

lielas-juglas-kangara-apavi-27-februaris

Lielās Juglas Kangara apavi 27. februāris

Pārgājieni
Cena: 20.00 EUR
Dalībnieku skaits: 13 no 15

Aizvadītajā nedēļas nogalē patīkamā, draudzīgā un dabu mīlošu ļaužu pulkā devāmies lūkoties pavasara atmodu Lielās Juglas krastos.

pargajiens-pa-sniegotajam-slovakijas-kalnu-virsotnem

Pārgājiens pa sniegotajām Slovākijas kalnu virsotnēm

Ceļojumi
Cena: 390.00 420.00 EUR
Dalībnieku skaits: 4 no 7

Sniegotajās Slovākijas Tatru virsotnēs aizvadīts nu jau otrais pārgājiens, kas deva iespēju izpētīt neskarto kalnu burvību un piesnigušās ielejas. Sešu dienu laikā tika sasniegtas četras virsotnes – Krivan (2495m), Rysy (2499m), Slavkovsky štit (2452m) un Lomnicky koga (2340m).

gandra-ziemas-ekspedicija-ruku-zemes-noslepums

Gandra Ziemas ekspedīcija Rūķu zemes noslēpums

Pārgājieni
Cena: 49.00 EUR
Dalībnieku skaits: 117 no 150

Ieturot labākās tradīcijas - aizvadīta nu jau otrā Gandra Ziemas ekspedīcija Rūķu zemes noslēpums – trīs dienas, divas naktis un vairāk nekā 60 kilometru pa neskartiem Latvijas apvidiem, bieziem mežiem, noslēpumainiem purviem un piesnigušām takām Sēlijā.