Velobraucieni

BRĪVĪBAS GARŠA VELOBRAUCIENĀ

Tāltāli apvāršņi, neiepazītas takas, dabas varenība, nebeidzama brīvība un ceļš, kas ved mūs pretī piedzīvojumam.

Velosipēds ir lielisks transportlīdzeklis, kas ļauj mums sajust brīvību kustībā, traukties nezināmajā, ieraudzīt, piedzīvot un iepazīt. Ar velosipēdu var braukt visur un vienmēr. Kur beidzas viens ceļš, sākas jauns!

Atklāj jaunus ceļus, sajūti piedzīvojumu kāri un izaicini sevi dabā, dodoties velopiedzīvojumā.

velorealitate-vilciens-riga-zilupe

Velorealitāte. Vilciens Rīga-Zilupe

Velobraucieni
Cena: 12.00 EUR
brīvas vietas: 74 no 90

Ja uz Velorealitātes startu Zilupē plāno doties ar vilcienu no Rīgas, tad izlasi visu informāciju, piesakies braucienam un apmaksā rēķinu.

Lai Tu ar velosipēdu varētu ērti nokļūt līdz starta vietai Zilupē, mēs ar A/S Pasažieru Vilciens esam vienojušies par dalībnieku nogādāšanu no Rīgas uz Zilupi.

velorealitate-350km-48h

Velorealitāte 350km 48h

Velobraucieni
Cena: 49.00 EUR
brīvas vietas: 35 no 150

Informācija angļu valodā/Info in English

Ar prieku ziņojam, ka Latvijas garo distanču izturības gājieniem, skrējieniem un laivu braucieniem pievienojas vēl nebijis velobrauciens – Velorealitāte, kurā dalībniekiem 48 stundu laikā būs jāveic posms no Zilupes līdz Rīgai, apmeklējot 4 kontrolpunktus.

Šajā velopiedzīvojumā dalībniekiem būs iespēja pārbaudīt ne vien savas fizisko spēju robežas, bet arī pārbaudīt emocionālo izturību, izbaudīt riteņbraukšanas prieku, jaunatklāt un iepazīt Latvijas dabu, pilsētas un nomales. Šīs nebūs ātruma sacīkstes, tas būs izturības pārbaudījums, kura laikā dalībniekiem būs iespēja parādīt un pierādīt, ka ceļš nekad nebeidzas, kur šķietami beidzas viens, sākas nākamais, mēs esam mūsu ceļš, mēs esam tie, kas ceļu rada.

Ja vēlies aplūkot arī iepriekšējos pasākumus, skaties mūsu arhīvā!

Arhīvs