Velobraucieni

BRĪVĪBAS GARŠA VELOBRAUCIENĀ

Tāltāli apvāršņi, neiepazītas takas, dabas varenība, nebeidzama brīvība un ceļš, kas ved mūs pretī piedzīvojumam.

Velosipēds ir lielisks transportlīdzeklis, kas ļauj mums sajust brīvību kustībā, traukties nezināmajā, ieraudzīt, piedzīvot un iepazīt. Ar velosipēdu var braukt visur un vienmēr. Kur beidzas viens ceļš, sākas jauns!

Atklāj jaunus ceļus, sajūti piedzīvojumu kāri un izaicini sevi dabā, dodoties velopiedzīvojumā.

rietumkrasta-ritenbrauciens

Rietumkrasta riteņbrauciens

Velobraucieni
Cena: 49.00 EUR
brīvas vietas: 10 no 12

Agra pavasara velobrauciens Rietumkrastā. Latvijas daļā, kurā ierasti ir siltāks un pavasaris mēdz atnākt ātrāk. Nesteidzīgs velobrauciens pa ceļiem un neceļiem, kas vairāk paredzēts tieši Liepājas un tās apkārtnes braucējiem, jo velobrauciena sākums un beigas būs Liepājā.

velorealitate-330km-42h

Velorealitāte 330km 42h

Velobraucieni
Cena: No 39.00 EUR līdz 49.00 EUR
brīvas vietas: 51 no 150

Labām lietām jākļūst par tradīciju – tāpēc arī šogad aicinām visus velo entuziastus pievienoties garo distanču izturības braucienā Velorealitāte 2019, kurā dalībniekiem 42 stundu laikā būs jāveic posms no Liepājas uz Rīgu, apmeklējot 4 kontrolpunktus.

Šajā velopiedzīvojumā dalībniekiem būs iespēja pārbaudīt ne vien savas fizisko spēju robežas, bet arī pārliecināties par savu emocionālo noturību, izbaudīt riteņbraukšanas prieku, jaunatklāt un iepazīt Latvijas dabu, pilsētas un nomales. Šīs nebūs ātruma sacīkstes, tas būs izturības pārbaudījums, kura laikā dalībniekiem būs iespēja parādīt un pierādīt, ka ceļš nekad nebeidzas, kur šķietami beidzas viens, sākas nākamais, mēs esam mūsu ceļš, mēs esam tie, kas ceļu rada.

Ja vēlies aplūkot arī iepriekšējos pasākumus, skaties mūsu arhīvā!

Arhīvs