Ceļojumi

Ceļojumi dabas atklājējiem

Dosimies pasaulē iepazīt jaunus galamērķus, baudīt dabu un aktīvi atpūsties, darot to, kas mums visiem vislabāk padodas. 

Kalni, ledāji, tuksneši, klintis, neaizmirstami ceļi un miljoniem iespaidu. Veidojam nelielas grupas no 6-15 cilvēkiem, lai varētu uzņemties patiesas rūpes par katru dalībnieku, kā arī, lai prieks nepazustu lielā barā. Pilna servisa ceļojums, sākot no konsultācijām par ekipējumu, līdz jaunu prasmju apgūšanai pašā ceļojumā. 

sleposana-aiz-polara-loka

Slēpošana aiz Polārā loka

Ceļojumi
Cena: 250.00 520.00 EUR
brīvas vietas: 1 no 7

Vai tev ir sapnis piedzīvot īstu ziemu un savām acīm ieraudzīt ziemeļblāzmas krāšņumu? Mēs garantējam sniegu, salu un aktīvu atpūtu, bet visi ceram ieraudzīt pasakaino dabas brīnumu – ziemeļblāzmu. Tas būs neaizmirstams sešu dienu piedzīvojums, kurā baudīsim Somijas dabu, aktīvi atpūtīsimies, iepazīsim un piedzīvosim.

velonometne-andaluzija-ar-velomenu

Velonometne Andalūzijā ar Velomenu

Ceļojumi
Cena: 550.00 690.00 EUR
brīvas vietas: 1 no 13

"Gandrs" sadarbībā ar Velomenu jau piekto gadu rīko pavasara velobraukšanas treniņnometni kādā siltā, ainaviskā un sportiskai atpūtai piemērotā galamērķī. Lai ik gadu mēs varētu iepazīt jaunas vietas, ceļus, kalnus un kultūru, 2019. gada velonometni rīkosim Spānijā, Malagas apkārtnē.

Ja vēlies aplūkot arī iepriekšējos pasākumus, skaties mūsu arhīvā!

Arhīvs