Paziņojums!

Paziņojums! Atpūtas pasākumi (t.sk. ceļojumi, pārgājieni un velobraucieni) šobrīd netiek rīkoti.
  1. Atskati

Desertā pārgājiens. Raunis.

01. aprīlis 09:00 2017 Rīga, pie Origo tirdzniecības centra

deserta-pargajiens-raunis
  • cena:
  • 25.00 EUR
  • Dalībnieku skaits:
  • 16 no 16

Kā ierasts sestdienās – arī aizvadītajā sestdienā Gandrs pulcēja dabas draugus un mīļotājus, lai dotos kopīgā dabas piedzīvojumā. Šoreiz devāmies apciemot Rauņa upes krastus un aplūkot tās straujo, dzīvības pilno tecējumu.

Arī laikapstākļi mūs neatturēja, neraugoties uz lietaino un vējaino dienas sākumu, mēs devāmies mežos. Šajā piedzīvojumā mūsu taka veda pa kalniem un gravām, tur pārvarot dabas liktos šķēršļus – sagāztus kokus un saaugušus krūmus, pārvarējām sevi un savus šķēršļus, atvērām sirdis dabas maģiskajai enerģijai un sajutām dabas varenību. Šeit acis priecēt varēja ikviens estētikas baudītājs - gleznainas upes ainavas, guldzoši ūdeņi, stāvi krasti, zaļas, zaļas sūnas un senu koku majestātiskie stāvi. Jā, un šeit mēs atradām arī aizķērušos ziemu.

Piedzīvojumā neizpalika arī saspringti šķēršļu pārvarēšanas brīži, kuru pārvarēšanā visi kopā darbojāmies kā komanda. Viens otram palīdzot, pievarējām dubļainus un slidenus kāpumus un kritumus, atbalstījām un uzmundrinājām.

Tā kā šis bija deserta pārgājiens, tad pusdienu pauzē veldzējāmies saldā, saldā priekā, mielojoties ar meža siera kūku, tā atjaunoja spēkus, priecēja garšas kārpiņas un piepildīja vēderus, lai ar jaunu sparu soļotu nākamos kilometrus.

Pārgājiena noslēgumā mūs priecēja pat silti saules stari. No meža atgriezāmies nobridušies, dubļaini, taču ļoti, ļoti laimīgi.

Paldies ikvienam dalībniekam par piedalīšanos un patīkamo atmosfēru pārgājiena laikā. Jūs esat tie, kas mūs iedvesmo!

Paldies Arvīdam par piedzīvojuma iemūžināšanu fotogrāfijās. Tās variet aplūkot šeit.

Tiekamies dabā!

deserta-pargajiens-raunis-2