1. Ziņas
  2. Pērc velosipēdu un saņem dāvanā lieliskas velo lietas

Pērc velosipēdu un saņem dāvanā lieliskas velo lietas

Publicēts: 13.06.2013

perc-velosipedu-un-sanem-davana-lieliskas-velo-lietas

Līdz pat 7.jūlijam Gandrā pērkot velosipēdu, dāvanā saņemsi noderīgas velo lietas!

- Pērkot velo līdz 300 Ls, saņemsi Torch velo lukturu komplektu un SKS vai Polisport dubļusargus.

- Pērkot velo virs 300 Ls izvēlies par brīvu sev Northwave velo kreklu, Polisport velo ķiveri vai Trelock velo slēdzeni.

- Pērkot bērnu velosipēdu, izvēlies dāvanu - Polisport Speedy Mouse vai Sleepy Bear bērnu velo ķiveri.

Akcija spēkā no 07.06. līdz 07.07. vai kamēr prece veikalā.

Dāvanas iegūsi, pērkot jebkuru no Gandrā pieejamajiem Merida vai Alpina velosipēdiem. Zemāk uzzini vairāk par katru no Gandra piedāvājumā esošajiem velosipēdu veidiem.

perc-velosipedu-un-sanem-davana-lieliskas-velo-lietas-2

Kalnu velosipēdi (MTB) ir visdaudzpusīgākie no velosipēdiem. Ar šiem velo vari pārvietoties jebkur, bet galvenokārt tie paredzēti kalniem, mežiem, trasēm - atpūtai vai sportam. Šiem velosipēdiem ir raksturīgas platākas riepas ar protektoriem, lai varētu pārvietoties pa dažādu tipu ceļiem, taciņām un kalniem.

Tūrisma velosipēdi. Ātri un eleganti. Šie velosipēdi piemēroti braukšanai pa visu veidu segumiem, ceļošanai, atpūtai. Lielie riteņi nodrošinās vieglāku un ērtāku ātruma uzņemšanu un braukšanu.

perc-velosipedu-un-sanem-davana-lieliskas-velo-lietas-4

Šosejas velosipēdi paredzēti sportiskai atpūtai vai sacensībām. Ražojot šos braucamrīkus, Merida iegulda lielas pūles, lai nodrošinātu tev iespēju sasniegt maksimāli labus rezultātus. Šosejas velosipēdi atšķirībā no MTB kalnu tipa velosipēdiem tiek konstruēti citādāk - tie veidoti ar zemāku, aerodinamiskāku uzsēdi un lielākiem, šaurākiem riteņiem. Ja vēlies ātri traukties pa asfaltētu ceļu, šie divriteņi ripos nudien labi!

Pilsētas velosipēdi ir piemēroti ikdienas braucieniem pilsētā. Dubļu sargi, bagāžnieks, apgaismojums, zvaniņš, vidēja biezuma riepas, ērta sēdpozīcija, kas ļauj pārskatīt satiksmes plūsmu. perc-velosipedu-un-sanem-davana-lieliskas-velo-lietas-5

Cyclo Cross velosipēdi apvieno sevī divas lieliskas īpašības - ātrumu un izturību. Zibenīgi uz šosejas un tik pat ātri arī bezceļos. Cyclo Cross velosipēdi kļūst arvien populārāki, tiek rīkotas īpaši dinamiskas un skatāmas sacensības ar šī tipa velosipēdiem. Jaunie UCI noteikumi atļauj šajos velosipēdos disku bremzes - Merida ir viens no pirmajiem ražotājiem, kurš sāk piedāvāt šādi aprīkotus velosipēdus.

Citas ziņas
millet-tehniskais-apgerbs-aktivitatem-daba-un-ikdienai

Millet tehniskais apģērbs aktivitātēm dabā un ikdienai

04.06.2013
Lai vasara nepaskrietu nepamanīta, ir īstais laiks izplānot nākamo atsvaidzinošo pārgājienu, laivu vai velo braucienu. Domājot par aizsardzību un piemērotu apģērbu vasaras brīvdabas aktivitātēm, jāņem vērā gan laikapstākļu nepastāvīgums, gan līdzi ņemamo...

Lasīt tālāk

vaude-kalnu-turisma-un-alpinisma-inventars-augstakie-standarti-un-labakas-atsauksmes

Vaude kalnu tūrisma un alpīnisma inventārs - augstākie standarti un labākās atsauksmes

04.06.2013
Vaude ir vācu alpīnisma un kalnu tūrisma inventāra ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību...

Lasīt tālāk

dzivojiet-pirmatneji-ediet-civilizeti-light-my-fire-trauki-un-galda-piederumi-brivdabas-aktivitasu-cienitajiem

Dzīvojiet pirmatnēji, ēdiet civilizēti - Light My Fire trauki un galda piederumi brīvdabas aktivitāšu cienītājiem

07.06.2013
Lielisku ideju var pamanīt uzreiz - tā ir vienkārša, acīmredzama, tai pat laikā neordināra un neparasta. Tieši tā cilvēki reaģē, ieraugot Light My Fire produktus. Zviedru uzņēmums Light My Fire specializējas tādu āra aktivitāšu piederumu radīšanā...

Lasīt tālāk