1. Ziņas
  2. Pērc velosipēdu un saņem dāvanā lieliskas velo lietas

Pērc velosipēdu un saņem dāvanā lieliskas velo lietas

Publicēts: 13.06.2013

perc-velosipedu-un-sanem-davana-lieliskas-velo-lietas

Līdz pat 7.jūlijam Gandrā pērkot velosipēdu, dāvanā saņemsi noderīgas velo lietas!

- Pērkot velo līdz 300 Ls, saņemsi Torch velo lukturu komplektu un SKS vai Polisport dubļusargus.

- Pērkot velo virs 300 Ls izvēlies par brīvu sev Northwave velo kreklu, Polisport velo ķiveri vai Trelock velo slēdzeni.

- Pērkot bērnu velosipēdu, izvēlies dāvanu - Polisport Speedy Mouse vai Sleepy Bear bērnu velo ķiveri.

Akcija spēkā no 07.06. līdz 07.07. vai kamēr prece veikalā.

Dāvanas iegūsi, pērkot jebkuru no Gandrā pieejamajiem Merida vai Alpina velosipēdiem. Zemāk uzzini vairāk par katru no Gandra piedāvājumā esošajiem velosipēdu veidiem.

perc-velosipedu-un-sanem-davana-lieliskas-velo-lietas-2

Kalnu velosipēdi (MTB) ir visdaudzpusīgākie no velosipēdiem. Ar šiem velo vari pārvietoties jebkur, bet galvenokārt tie paredzēti kalniem, mežiem, trasēm - atpūtai vai sportam. Šiem velosipēdiem ir raksturīgas platākas riepas ar protektoriem, lai varētu pārvietoties pa dažādu tipu ceļiem, taciņām un kalniem.

Tūrisma velosipēdi. Ātri un eleganti. Šie velosipēdi piemēroti braukšanai pa visu veidu segumiem, ceļošanai, atpūtai. Lielie riteņi nodrošinās vieglāku un ērtāku ātruma uzņemšanu un braukšanu.

perc-velosipedu-un-sanem-davana-lieliskas-velo-lietas-4

Šosejas velosipēdi paredzēti sportiskai atpūtai vai sacensībām. Ražojot šos braucamrīkus, Merida iegulda lielas pūles, lai nodrošinātu tev iespēju sasniegt maksimāli labus rezultātus. Šosejas velosipēdi atšķirībā no MTB kalnu tipa velosipēdiem tiek konstruēti citādāk - tie veidoti ar zemāku, aerodinamiskāku uzsēdi un lielākiem, šaurākiem riteņiem. Ja vēlies ātri traukties pa asfaltētu ceļu, šie divriteņi ripos nudien labi!

Pilsētas velosipēdi ir piemēroti ikdienas braucieniem pilsētā. Dubļu sargi, bagāžnieks, apgaismojums, zvaniņš, vidēja biezuma riepas, ērta sēdpozīcija, kas ļauj pārskatīt satiksmes plūsmu. perc-velosipedu-un-sanem-davana-lieliskas-velo-lietas-5

Cyclo Cross velosipēdi apvieno sevī divas lieliskas īpašības - ātrumu un izturību. Zibenīgi uz šosejas un tik pat ātri arī bezceļos. Cyclo Cross velosipēdi kļūst arvien populārāki, tiek rīkotas īpaši dinamiskas un skatāmas sacensības ar šī tipa velosipēdiem. Jaunie UCI noteikumi atļauj šajos velosipēdos disku bremzes - Merida ir viens no pirmajiem ražotājiem, kurš sāk piedāvāt šādi aprīkotus velosipēdus.

Citas ziņas
sarga-sevi-un-savu-velosipedu-ar-trelock

Sargā sevi un savu velosipēdu ar Trelock

14.06.2013
Trelock slēdzenes Pret velosipēda zādzību 100% droša nebūs neviena slēdzene, taču Trelock izveidojis drošības līmeņu sistēmu, kas ļauj izvēlēties piemērotu slēdzeni nepieciešamajiem apstākļiem. Iegādājoties slēdzeni, svarīgi saprast, kur un cik ilgi...

Lasīt tālāk

viegla-un-drosa-atputa-darza-pie-juras-vai-ezermala-ar-lafuma-turisma-mebelem

Viegla un droša atpūta dārzā, pie jūras vai ezermalā ar Lafuma tūrisma mēbelēm

12.06.2013
Lafuma dārza un atpūtas mēbeles, pateicoties nerimstošiem uzlabojumiem, inovācijām un eko dizainam, ir ērtas, funkcionālas un izturīgas - tās iecerētas un ražotas Francijā, sekojot augstiem kvalitātes standartiem. Lafuma mēbeles ir viegli kopt un ērti...

Lasīt tālāk

positivus-telsu-pilsetina-ari-sogad-darbosies-gandra-ciems

Positivus telšu pilsētiņā arī šogad darbosies Gandra ciems

11.06.2013
Positivus festivāls, sadarbībā ar tūrisma un aktīvās atpūtas preču veikalu  Gandrs, jau otro gadu atvieglos ceļošanu un piedāvās iespēju pasūtīt divvietīgu vai četrvietīgu telti pašā telšu pilsētiņas sirdī. Rūpējoties par apmeklētāju komfortu, Gandrs...

Lasīt tālāk