1. Ziņas
  2. Vaude kalnu tūrisma un alpīnisma inventārs - augstākie standarti un labākās atsauksmes

Vaude kalnu tūrisma un alpīnisma inventārs - augstākie standarti un labākās atsauksmes

Publicēts: 04.06.2013

vaude-turisma-un-alpinisma-inventars-augstakie-standarti-un-labakas-atsauksmes-5

Vaude ir vācu alpīnisma un kalnu tūrisma inventāra ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību un resursiem draudzīgu ražošanu. Vaude produktos apvienota bezkompromisu kvalitāte, funkcionalitāte un atsvaidzinošs dizains.

Vaude telšu klāstā atrodamas gan ģimenes un pārgājienu teltis, gan īpaši vieglas un pret skarbākajiem laikapstākļiem izturīgas profesionālas kalnu un alpīnisma teltis.

Hogan Ultralight 2P ir atzīta par vienu no labākajām teltīm vieglo telšu kategorijā un ideāli piemērota gan pārgājieniem, gan velotūrismam. Telts konstrukcija veidota tā, lai izturētu arī vētras spēku. Īpaši alpīnismam veidotā Power Odyssee 2P veidota no materiāla, kas aizsargā gan no mitruma un UV starojuma, gan ir drošs pret caurduršanu. Inovatīvā Powerframe konstrukcija padara to neievainojamu pat skarbākajos kalnu vējos.

vaude-turisma-un-alpinisma-inventars-augstakie-standarti-un-labakas-atsauksmes-3

Vaude piepūšamais matracis Norrsken ir unikāls gaisa un sildošā matrača apvienojums, kura pildījumā izmantots Primaloft Infinity, kas pilda gan sildošās, gan siltumizolācijas funkcijas, kā arī ir neticami viegls. Matraci iespējams savienot ar tikpat lielisku sildošo spilvenu Norrsken Pump Pillow.  Ar šo komplektu silts un salds miegs būs garantēts!

Pareizu apavu izvēle ir viens no svarīgākajiem komforta priekšnoteikumiem kā aktivitātēs dabā, tā ikdienā. Vaude piedāvā vieglus un profesionālus pārgājienu apavus, kas vieglās uzbūves un izteiksmīgā dizaina dēļ lieliski piemēroti arī ikdienas gaitām. Vaude Dibona sieviešu un vīriešu modeļi lieliski noderēs gan kalnu, gan apvidus pārgājienos – tie piemēroti iešanai ārpus takām, pa akmeņu nobirām, stāvām nogāzēm un sarežģītiem apvidiem. Vibram zole aizsargās pēdas no triecieniem un nodrošinās perfektu stabilitāti un saķeri ar virsmu.

:image-22302: vaude-turisma-un-alpinisma-inventars-augstakie-standarti-un-labakas-atsauksmes

Pārgājieniem un trekingam pa dažādiem reljefiem piemēroti arī Vaude Nilo, kam piemīt izcilas elpojošās īpašības, kā arī pagarinātais auklojums ļauj tos pielāgot ikvienai pēdas formai. Košā diziana dēļ Nilo būs arī atraktīvs sabiedrotais savam valkātājam ikdienā.

Tagad Gandra plauktos arī Vaude apavi bērniem, kas ļaus nešaubīties par mazāko dēkaiņu pēdu komfortu un drošību. Kids Splasher sandales nodrošinās gan izcilu ventilāciju, gan aizsardzību pret akmeņiem vai zariem, savukārt Kids Leeway pasargās pēdas pilnībā, saglabājot gaisa cirkulāciju un ļaus pēdām justies komfortabli arī siltās vasaras dienās. vaude-turisma-un-alpinisma-inventars-augstakie-standarti-un-labakas-atsauksmes-4

Prasīgākos laika apstākļos stabilitāti un komfortu nodrošinās Kids Leeway Ceplex, kuros iestrādātā mitrumizturīgā membrāna ļaus tos valkāt visa gada garumā.

Dodoties dabā, neaizstājams sabiedrotais ir kvalitatīva mugursoma - Gandra plauktos plaši pārstāvētas Vaude mugursomas, kuras raksturo ērtums, drošība un funkcionalitāte. Sev piemērotu modeli iespējams atrast starp kalnu un alpīnisma, pārgājienu, kā arī bērnu mugursomām. 

Citas ziņas
dzivojiet-pirmatneji-ediet-civilizeti-light-my-fire-trauki-un-galda-piederumi-brivdabas-aktivitasu-cienitajiem

Dzīvojiet pirmatnēji, ēdiet civilizēti - Light My Fire trauki un galda piederumi brīvdabas aktivitāšu cienītājiem

07.06.2013
Lielisku ideju var pamanīt uzreiz - tā ir vienkārša, acīmredzama, tai pat laikā neordināra un neparasta. Tieši tā cilvēki reaģē, ieraugot Light My Fire produktus. Zviedru uzņēmums Light My Fire specializējas tādu āra aktivitāšu piederumu radīšanā...

Lasīt tālāk

pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-celosanai

Pinguin tūrisma inventārs ērtai un bezrūpīgai ceļošanai

30.05.2013
Pinguin piedāvā dažādas aktīvās atpūtas preces – teltis, mugursomas, guļammaisus, gāzes degļus un daudz ko citu, kas nodrošinās komfortu, aktīvi atpūšoties dabā. Pinguin produkcija tiek novērtēta jau vairākus gadu desmitus tās labās kvalitātes un ļoti...

Lasīt tālāk

kosu-un-izdevigu-turisma-inventaru-mekle-pinguin-produkcija

Košu un izdevīgu tūrisma inventāru meklē Pinguin produkcijā

26.04.2013
Tūrisma inventāra ražotājs Pinguin savā produkcijā spējis apvienot kvalitāti, mūsdienīgus standartus un izdevīgu cenu. Komfortablie un funkcionālie Pinguin pašpiepūšamie matrači, kas lieliski piemēroti ceļojumiem, pārgājieniem vai nakšņošanai kempingā...

Lasīt tālāk