1. Ziņas
  2. Pinguin tūrisma inventārs ērtai un bezrūpīgai ceļošanai

Pinguin tūrisma inventārs ērtai un bezrūpīgai ceļošanai

Publicēts: 30.05.2013

pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-celosanai-3

Pinguin piedāvā dažādas aktīvās atpūtas preces – teltis, mugursomas, guļammaisus, gāzes degļus un daudz ko citu, kas nodrošinās komfortu, aktīvi atpūšoties dabā. Pinguin produkcija tiek novērtēta jau vairākus gadu desmitus tās labās kvalitātes un ļoti pieņemamās cenas dēļ.

Teltis

Pēc patīkamas pastaigas dabā, ir vajadzīga vieta, kur relaksēties, lai celtos un turpinātu iesākto. Telts ir kā drošs patvērums, kurā atpūsties, izgulēties, paslēpjoties no lietus un vēja. Pinguin zīmola teltis ir dažāda svara, ūdens necaurlaidības, ar dažādām ventilācijas atverēm un divkārši stiprinātām šuvēm. Tās ir piemērotas gan ģimenēm, gan pāriem, gan draugu kompānijām, gan ceļojot vienatnē.

Matrači

pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-celosanai :image-22143:

Lai pasargātu sevi no diskomforta sajūtas, cilvēks izvairās no salšanas, cietas vai nelīdzenas virsmas, nakšņojot dabā. Atrisinājums ir vienkāršs, tikai jāizvēlas piemērots matracis, uz kura nakšņot! Pinguin pašpiepūšamie matrači ir viegli, kompakti, dažāda izmēra un dažāda biezuma. Tiem šosezon ir ļoti draudzīgas cenas, sākot no 18 Ls, un matraču dizains ir glīti krāsains.

Guļammaisi

Pinguin guļammaisi ir cenas un kvalitātes apvienojums. Piedāvājumā atradīsit komfortablus kokona formas vasaras guļammaisus pārgājieniem un trekingam, kuri nodrošina siltumizolāciju un pasargā no aukstuma un mitruma.

pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-celosanai-4

Trauku komplekti

Aktīvi atpūšoties dabā, maltītēm ir īpaša nozīme. Gandrā nopērkami dažādi Pinguin trauku komplekti, kas atvieglo un paātrina ēst gatavošanas procesu. Trauki ir kompakti un ērti ievietojami jebkurā somā.

Degļi un gāzes baloni

Dodoties pārgājienos, tev noderēs kāds no Pinguin ļoti kompaktajiem, viegli lietojamajiem un ērti uzstādāmajiem, no augstas kvalitātes materiāla (nerūsējošs tērauds, alumīnijs vai titāns) izgatavotajiem gāzes degļiem. Tāpat arī Gandrā nopērkami Pinguin gāzes baloni.

pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-celosanai-5 

Ceļa soma plecos, un dodies piedzīvojumos!

Citas ziņas
kosu-un-izdevigu-turisma-inventaru-mekle-pinguin-produkcija

Košu un izdevīgu tūrisma inventāru meklē Pinguin produkcijā

26.04.2013
Tūrisma inventāra ražotājs Pinguin savā produkcijā spējis apvienot kvalitāti, mūsdienīgus standartus un izdevīgu cenu. Komfortablie un funkcionālie Pinguin pašpiepūšamie matrači, kas lieliski piemēroti ceļojumiem, pārgājieniem vai nakšņošanai kempingā...

Lasīt tālāk

laujies-udens-priekiem-jauna-limeni-zimols-aquapac-sezonas-jaunums-gandra-plauktos

Ļaujies ūdens priekiem jaunā līmenī: zīmols Aquapac – sezonas jaunums Gandra plauktos!

07.05.2013
Lieliskas ziņas laivotājiem un piedzīvojumu meklētājiem- tagad Gandra plauktos atrodami ūdensdrošie Aquapac produkti, kas ļaus pilnībā izbaudīt ūdens priekus. Meklējot jaunus iespaidus, iepakojumi foto un video kamerām, mūzikas atskaņošanas austiņas...

Lasīt tālāk

viegluma-revolucija-elan-delight-14-iegust-prestizo-ispo-award

Viegluma revolūcija - Elan Delight ’14 iegūst prestižo ISPO Award

12.02.2013
Elan pazīstams kā viens no inovatīvākajiem kalnu slēpju ražotājiem un šogad, iegūstot ISPO Award Winner 2013 titulu, Elan prezentējis vieglāko, tieši sievietēm paredzēto slēpju modeli pasaulē – Delight, kas slēpošanu dāmām padarīs...

Lasīt tālāk