1. Ziņas
  2. Pinguin tūrisma inventārs ērtai un bezrūpīgai ceļošanai

Pinguin tūrisma inventārs ērtai un bezrūpīgai ceļošanai

Publicēts: 30.05.2013

pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-celosanai-3

Pinguin piedāvā dažādas aktīvās atpūtas preces – teltis, mugursomas, guļammaisus, gāzes degļus un daudz ko citu, kas nodrošinās komfortu, aktīvi atpūšoties dabā. Pinguin produkcija tiek novērtēta jau vairākus gadu desmitus tās labās kvalitātes un ļoti pieņemamās cenas dēļ.

Teltis

Pēc patīkamas pastaigas dabā, ir vajadzīga vieta, kur relaksēties, lai celtos un turpinātu iesākto. Telts ir kā drošs patvērums, kurā atpūsties, izgulēties, paslēpjoties no lietus un vēja. Pinguin zīmola teltis ir dažāda svara, ūdens necaurlaidības, ar dažādām ventilācijas atverēm un divkārši stiprinātām šuvēm. Tās ir piemērotas gan ģimenēm, gan pāriem, gan draugu kompānijām, gan ceļojot vienatnē.

Matrači

pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-celosanai

 :image-22143:

Lai pasargātu sevi no diskomforta sajūtas, cilvēks izvairās no salšanas, cietas vai nelīdzenas virsmas, nakšņojot dabā. Atrisinājums ir vienkāršs, tikai jāizvēlas piemērots matracis, uz kura nakšņot! Pinguin pašpiepūšamie matrači ir viegli, kompakti, dažāda izmēra un dažāda biezuma. Tiem šosezon ir ļoti draudzīgas cenas, sākot no 18 Ls, un matraču dizains ir glīti krāsains.

Guļammaisi

Pinguin guļammaisi ir cenas un kvalitātes apvienojums. Piedāvājumā atradīsit komfortablus kokona formas vasaras guļammaisus pārgājieniem un trekingam, kuri nodrošina siltumizolāciju un pasargā no aukstuma un mitruma.

pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-celosanai-4

Trauku komplekti

Aktīvi atpūšoties dabā, maltītēm ir īpaša nozīme. Gandrā nopērkami dažādi Pinguin trauku komplekti, kas atvieglo un paātrina ēst gatavošanas procesu. Trauki ir kompakti un ērti ievietojami jebkurā somā.

Degļi un gāzes baloni

Dodoties pārgājienos, tev noderēs kāds no Pinguin ļoti kompaktajiem, viegli lietojamajiem un ērti uzstādāmajiem, no augstas kvalitātes materiāla (nerūsējošs tērauds, alumīnijs vai titāns) izgatavotajiem gāzes degļiem. Tāpat arī Gandrā nopērkami Pinguin gāzes baloni.

pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-celosanai-5

 

Ceļa soma plecos, un dodies piedzīvojumos!

Citas ziņas

Viegli, izturīgi un ērti – tādi ir Gandra plauktos atrodamie tūrisma paklājiņi

30.05.2013
Gandra plauktos papildinājums tūrisma paklājiņiem. Ja esi nolēmis gulēt teltī, tad nepietiks ar siltu guļammaisu, Tev noteikti vajadzēs arī paklājiņu, kas aizturēs aukstumu, kas nāk no zemes, kā arī neuzsūks mitrumu. Tūrisma paklājiņi ir lieliski ņemšanai...

Lasīt tālāk

Gandrs-Merida komanda noslēdz velo notikumiem bagāto nedēļas nogali ar godalgotām vietām

30.05.2013
Sestdien, 25.maijā notika jau 3.poms Baložu velokrosā. Laika apstākļi šoreiz nelutināja, bija vēss un lija lietus, kas ieviesa savas korekcijas trases stāvoklī un, izrietoši, arī rezultātos. Sīvā cīņā V-21 grupā uzvaru izcīnīja Gandrs-Merida komandas...

Lasīt tālāk

Rīgas skolu kausu riteņbraukšanā 2013 izcīna Rīgas Angļu ģimnāzija

27.05.2013
Noslēgušās jaunatnes velo sacensības „Rīgas skolu kauss riteņbraukšanā”, kurās piedalījās Rīgas skolu 3. – 9. klases skolēni. Pārliecinošu uzvaru absolūtajā skolu kopvērtējumā un galveno kausu ieguva Rīgas Angļu ģimnāzija, aiz sevis atstājot Rīgas Igauņu...

Lasīt tālāk