1. Ziņas
  2. Košu un izdevīgu tūrisma inventāru meklē Pinguin produkcijā

Košu un izdevīgu tūrisma inventāru meklē Pinguin produkcijā

Publicēts: 26.04.2013

:image-21661:

Tūrisma inventāra ražotājs Pinguin savā produkcijā spējis apvienot kvalitāti, mūsdienīgus standartus un izdevīgu cenu.

Komfortablie un funkcionālie Pinguin pašpiepūšamie matrači, kas lieliski piemēroti ceļojumiem, pārgājieniem vai nakšņošanai kempingā, ir pildīti ar TPU putu pildījumu ar viļņveida struktūru un aprīkoti ar drošiem plastikāta ventiļiem. Lielāku komfortu sniegs 5 cm biezais Nomad 50 un 3.8 cm biezais Nomad 38, bet reizēs, kad nozīme ir svaram, vispiemērotākais būs vieglais un kompaktais Peak 25. Komplektā iekļauts arī labošanas komplekts un maisiņš ērtākai transportēšanai.

:image-21663:

Gandra plauktos pieejamas Pinguin teltis dažādām prasībām 2 līdz pat 6 personām. Bez liekas piepūles uzslejamā un nojaucamā Instent 2 iesaiņotā veidā ir kā plakans aplis, līdz ar to ietaupīs vietu automašīnas bagāžniekā. Ģimenes izbraucieniem lieliski piemērota Omega 6, kurā pietiks vietas 6 personām. Teltij ir divas atsevišķas guļamtelpas un ietilpīga, abas guļamzonas atdaloša starptelpa.

kosu-un-izdevigu-turisma-inventaru-mekle-pinguin-produkcija-5

Pārgājieni un izbraucieni pie dabas nebūs iedomājami bez gardas maltītes pagatavošanas. Lieliski noderēs Pinguin trauku komplekti ēdieniem, kas pārsteigs ar patīkamo cenu. Trauku komplekti Solo Alu un Double Alu veidoti tā, lai tajos ērti varētu ievietot gāzes balonu un nelielu degli. Lielākam personu lokam noderēs ērti savietojamie Quadri Alu un Family Alu. Visi Pinguin trauki ēdienu gatavošanai veidoti no anodizēta alumīnija, kas ir viegls, izturīgs un ērti kopjams.

Starp Pinguin gāzes degļiem atrodami gan kompakti un vienkārši gāzes degļi pārgājieniem, gan degļi prasīgiem lietotājiem. Gāzes deglis Surpass Titan sver tikai 50 gramus, tas ir viens no vieglākajiem gāzes degļiem pasaulē un nepievils lietotāju, jo ir stabils un izturīgs.

kosu-un-izdevigu-turisma-inventaru-mekle-pinguin-produkcija-3

Degli Pyro iespējams lietot gan ar gāzi, gan šķidro kurināmo, tas ir stabils un funkcionāls. Degļa lotosa zieda forma paātrina ēdiena pagatavošanu un notur liesmu vienmērīgu pat skarbos laikapstākļos.

Pinguin produktu klāstā atradīsi arī dažādām prasībām un aktivitātēm piemērotas mugursomas, guļammaisus un citu tūrisma inventāru.

kosu-un-izdevigu-turisma-inventaru-mekle-pinguin-produkcija

kosu-un-izdevigu-turisma-inventaru-mekle-pinguin-produkcija-4

Citas ziņas

Gandra atbalstītie klinšu kāpēji uzrāda lieliskus rezultātus

29.04.2013
Svēdien Igaunijas pilsētā Tartu norisinājās Igaunijas atvērtais čempionāts grūtajā kāpšanā, kurā piedalījās stiprākie kāpēji no Igaunijas, kā arī Latvijas. Vīriešu konkurencē starp 28 dalībniekiem labākos rezultātus uzrādīja Kaspars Vilks, pieveicot 9...

Lasīt tālāk

Merida pievienojas šosejas riteņbraukšanas elitei un atbalsta pieredzējušo Itālijas komandu Lampre-Merida

22.04.2013
image-21567: 2013. gadā komandai ar 20 gadu pieredzi šosejas riteņbraukšanas elitē pievienojas velosipēdu ražotājs Merida, līdz ar to komandu pārsaucot par Lampre-Merida un papildinot komandas krāsas ar zaļo. Līdz šim Merida sevi pierādījis kā ražotājs...

Lasīt tālāk

Ļaujies ūdens priekiem jaunā līmenī: zīmols Aquapac – sezonas jaunums Gandra plauktos!

07.05.2013
image-21501: Lieliskas ziņas laivotājiem un piedzīvojumu meklētājiem- tagad Gandra plauktos atrodami ūdensdrošie Aquapac produkti, kas ļaus pilnībā izbaudīt ūdens priekus. Meklējot jaunus iespaidus, iepakojumi foto un video kamerām, mūzikas atskaņošanas...

Lasīt tālāk