1. Ziņas
  2. Košu un izdevīgu tūrisma inventāru meklē Pinguin produkcijā

Košu un izdevīgu tūrisma inventāru meklē Pinguin produkcijā

Publicēts: 26.04.2013

:image-21661:

Tūrisma inventāra ražotājs Pinguin savā produkcijā spējis apvienot kvalitāti, mūsdienīgus standartus un izdevīgu cenu.

Komfortablie un funkcionālie Pinguin pašpiepūšamie matrači, kas lieliski piemēroti ceļojumiem, pārgājieniem vai nakšņošanai kempingā, ir pildīti ar TPU putu pildījumu ar viļņveida struktūru un aprīkoti ar drošiem plastikāta ventiļiem. Lielāku komfortu sniegs 5 cm biezais Nomad 50 un 3.8 cm biezais Nomad 38, bet reizēs, kad nozīme ir svaram, vispiemērotākais būs vieglais un kompaktais Peak 25. Komplektā iekļauts arī labošanas komplekts un maisiņš ērtākai transportēšanai.

:image-21663:

Gandra plauktos pieejamas Pinguin teltis dažādām prasībām 2 līdz pat 6 personām. Bez liekas piepūles uzslejamā un nojaucamā Instent 2 iesaiņotā veidā ir kā plakans aplis, līdz ar to ietaupīs vietu automašīnas bagāžniekā. Ģimenes izbraucieniem lieliski piemērota Omega 6, kurā pietiks vietas 6 personām. Teltij ir divas atsevišķas guļamtelpas un ietilpīga, abas guļamzonas atdaloša starptelpa.

kosu-un-izdevigu-turisma-inventaru-mekle-pinguin-produkcija-5

Pārgājieni un izbraucieni pie dabas nebūs iedomājami bez gardas maltītes pagatavošanas. Lieliski noderēs Pinguin trauku komplekti ēdieniem, kas pārsteigs ar patīkamo cenu. Trauku komplekti Solo Alu un Double Alu veidoti tā, lai tajos ērti varētu ievietot gāzes balonu un nelielu degli. Lielākam personu lokam noderēs ērti savietojamie Quadri Alu un Family Alu. Visi Pinguin trauki ēdienu gatavošanai veidoti no anodizēta alumīnija, kas ir viegls, izturīgs un ērti kopjams.

Starp Pinguin gāzes degļiem atrodami gan kompakti un vienkārši gāzes degļi pārgājieniem, gan degļi prasīgiem lietotājiem. Gāzes deglis Surpass Titan sver tikai 50 gramus, tas ir viens no vieglākajiem gāzes degļiem pasaulē un nepievils lietotāju, jo ir stabils un izturīgs.

kosu-un-izdevigu-turisma-inventaru-mekle-pinguin-produkcija-3

Degli Pyro iespējams lietot gan ar gāzi, gan šķidro kurināmo, tas ir stabils un funkcionāls. Degļa lotosa zieda forma paātrina ēdiena pagatavošanu un notur liesmu vienmērīgu pat skarbos laikapstākļos.

Pinguin produktu klāstā atradīsi arī dažādām prasībām un aktivitātēm piemērotas mugursomas, guļammaisus un citu tūrisma inventāru.

kosu-un-izdevigu-turisma-inventaru-mekle-pinguin-produkcija kosu-un-izdevigu-turisma-inventaru-mekle-pinguin-produkcija-4

Citas ziņas
laujies-udens-priekiem-jauna-limeni-zimols-aquapac-sezonas-jaunums-gandra-plauktos

Ļaujies ūdens priekiem jaunā līmenī: zīmols Aquapac – sezonas jaunums Gandra plauktos!

07.05.2013
Lieliskas ziņas laivotājiem un piedzīvojumu meklētājiem- tagad Gandra plauktos atrodami ūdensdrošie Aquapac produkti, kas ļaus pilnībā izbaudīt ūdens priekus. Meklējot jaunus iespaidus, iepakojumi foto un video kamerām, mūzikas atskaņošanas austiņas...

Lasīt tālāk

viegluma-revolucija-elan-delight-14-iegust-prestizo-ispo-award

Viegluma revolūcija - Elan Delight ’14 iegūst prestižo ISPO Award

12.02.2013
Elan pazīstams kā viens no inovatīvākajiem kalnu slēpju ražotājiem un šogad, iegūstot ISPO Award Winner 2013 titulu, Elan prezentējis vieglāko, tieši sievietēm paredzēto slēpju modeli pasaulē – Delight, kas slēpošanu dāmām padarīs...

Lasīt tālāk

elan-radijis-ipasas-kalnu-slepes-tiesi-sievietem-izmantojot-unikalas-light-skiing-inovacijas

Elan radījis īpašas kalnu slēpes tieši sievietēm, izmantojot unikālās light skiing inovācijas

06.02.2013
Elan vienmēr ir ticējis bezierunu inovācijām savu produktu izstrādē. Ir tikai likumsakarīgi, ka, attīstot slēpju ražošanas tehnoloģijas, Elan ir nonācis pie fundamentāli jaunas perspektīvas sieviešu slēpju ražošanā. Radot jauno...

Lasīt tālāk