1. Ziņas
  2. Viegluma revolūcija - Elan Delight ’14 iegūst prestižo ISPO Award

Viegluma revolūcija - Elan Delight ’14 iegūst prestižo ISPO Award

Publicēts: 12.02.2013

Elan pazīstams kā viens no inovatīvākajiem kalnu slēpju ražotājiem un šogad, iegūstot ISPO Award Winner 2013 titulu, Elan prezentējis vieglāko, tieši sievietēm paredzēto slēpju modeli pasaulē – Delight, kas slēpošanu dāmām padarīs reizē vieglāku un dinamiskāku.

:image-20261:

ISPO Award zināms kā apbalvojums, kas tiek piešķirts jauniem un neparastiem produktiem un kalpo kā orientieris produktu inovācijās un norāda uz nākamajiem tirgus līderiem sporta un aktīvās atpūtas nozarēs. Neatkarīgu profesionāļu žūrija izvērtē pieteikumus pēc trīs parametriem – inovācijas, dizains un funkcionalitāte. Pirmo gadu ISPO Award pieteiktie produkti tika vērtēti arī pēc to atbilstības ekoloģiskās atbildības un ilgtspējas standartiem, daļēji balstoties uz Greenroomvoice.com vērtējumiem.

Elan Delight apbalvojumu ieguvušas kategorijā Ski on Piste jeb slēpošana trasē, pateicoties funkcionalitātei apvienojumā ar īpašo slēpju svaru, kas, kā norāda ražotājs, ir mazāks par dāmu rokassomiņām. Elan Delight slēpju svars kopā ar stiprinājumiem ir sākot no 3,5kg (ir mazas nianses svarā, ko nosaka slēpju garums).

viegluma-revolucija-elan-delight-14-iegust-prestizo-ispo-award

 Elan strādājis pie slēpju koncepta, lai padarītu slēpošanu vieglāku un aizraujošāku tieši sievietēm, un piedāvā katrai slēpotājai izvēlēties sev atbilstošāko slēpju pāri, balstoties uz individuālu slēpošanas un pagriezienu stilu, vai tas būtu mierīgs, spēcīgs vai dinamisks.

Kā norāda Elan produktu menedžere Melanja Šober, ar Delight pagriezieni ir viegli jebkuros sniega apstākļos, kā arī, pateicoties Wavelight tehnoloģijai un slēpju konstrukcijai, stāvos nobraucienos slēpes sniedz stabilitāti un atbalstu, kas padara slēpošanu perfektu – dinamisku un vieglu.

Esam tuvu, taču vēl nedaudz jāpaciešas, jo Elan Delight slēpju modelis iegādei būs pieejams nākamajā ziemas sezonā, kad katrai dāmai būs iespēja pierādīt sevi un izjust kalnu jaunā līmenī.

Šeit skatāms Elan kalnu slēpju klāsts Gandra plauktos.

Citas ziņas

Ar ISPO Award novērtētas inovācijas Edelrid produktos

19.02.2013
image-20465: :image-20391:  Alpīnisma inventāra ražotājs Edelrid, kas šogad svin savas pastāvēšanas 150. gadadienu, savu darbību uzsāka ar lentu un virvju ražošanu, un tieši viņu ražotā virve Snipe 9.8/10 mm šogad...

Lasīt tālāk

Gandra Fri Ski braucējs Toms Šūmanis izcīna 1.vietu Latvijas kausā Skikrosā

06.02.2013
Te ziņas no Gandra Fri Ski braucēja Toma Šūmaņa: "Čau visiem! 27.janvārī Ozolkalnā norisinājās Burusporta Latvijas kauss Borderkrosā un skikrosā, kurā piedalījos pēc 12 mēnešu pauzes, visu šo laiku nevarēju slēpot ceļa traumas dēļ. Sacensību...

Lasīt tālāk

Elan radījis īpašas kalnu slēpes tieši sievietēm, izmantojot unikālās light skiing inovācijas

06.02.2013
image-20194: Elan vienmēr ir ticējis bezierunu inovācijām savu produktu izstrādē. Ir tikai likumsakarīgi, ka, attīstot slēpju ražošanas tehnoloģijas, Elan ir nonācis pie fundamentāli jaunas perspektīvas sieviešu slēpju ražošanā...

Lasīt tālāk