1. Ziņas
  2. Northwave 2013.gada sezonas snovborda zābaku kolekcija Gandra plauktos

Northwave 2013.gada sezonas snovborda zābaku kolekcija Gandra plauktos

Publicēts: 02.01.2013

northwave-2013gada-sezonas-snovborda-zabaku-kolekcija-gandra-plauktos-6

Northwave 2013.gada sezonas kolekcija pierāda, ka Northwave zābaki ir vieni no ērtākajiem zābakiem snovborda zābaku tirgū. Jaunās sezonas zābakos iestrādāta 540 grādu tehnoloģija, kas perfekti „ievelk” potīti savā vietā, lai tā paliktu stabila jebkuros braukšanas apstākļos.

Tāpat arī Northwave ir labi zināmi ar saviem maksimāli ērtajiem iekšzābakiem, tiem ir vairākas Thermo-Fit Foam pakāpes – TF1, TF2 un TF3, kas nodrošina lielisku termoregulāciju, kā arī papildu komfortu un stabilitāti.

Northwave zābaki Gandrā draudzīgā izvēlē – gan pēc izmēriem, gan pēc braukšanas stila un iemaņām.

Īpaši izceļami vairāki modeļi:

northwave-2013gada-sezonas-snovborda-zabaku-kolekcija-gandra-plauktos-2

SUPRA '13

Sasienami snovborda zābaki iesācējiem ar nopietniem plāniem, kas vēlas izmeklētu un pārsteidzošu komfortu un atbalstu. Aprīkoti ar jauno EVA pēdiņu, zābaki kājai nodrošina īpaši vieglu un patīkamu sajūtu. Divu slāņu ārējais materiāls sniegs Tev nepārspējamu komfortu un mobilitāti, tajā pašā laikā saglabājot pirmšķirīgu atbalstu un izpildījumu. Ērtāku zābaku modeli, kas iegādājams par šīm izmaksām, tirgū neatradīsi.

northwave-2013gada-sezonas-snovborda-zabaku-kolekcija-gandra-plauktos-4

LEGEND '13

Drake komandas braucēju favorīti - All Mountain tipa snovborda zābaki, kas aprīkoti ar trīs kārtu ārējo materiālu un I.H.S. aizmugurējo atbalsta daļu, šie zābaki nodrošina efektīvu enerģijas pārnesi un īpašu izturību. Zābaku zole izgatavota no septiņām daļām. Integrētā 540 papēža atbalsta tehnoloģija ļauj nostiprināt papēža/ potītes daļu, nodrošinot stabilu un drošu kājas pozīciju. Zābaku izstrādē izmantotas līmētās šuves, kas nodrošina papildus ūdensizturību.

northwave-2013gada-sezonas-snovborda-zabaku-kolekcija-gandra-plauktos-5

DECADE '13

All Mountain tipa snovborda zābaki radīti profesionāliem braucējiem. Zābaki aprīkoti ar atbalstošu ārējo slāni, kas papildināts ar integrētiem elastības logiem, lai ievērojami palielinātu mobilitāti un elastību. Zābakiem konstruēta īpaša zole, kas uzlabo amortizāciju. 540 papēža atbalsta tehnoloģija (Heel Hold System) ļauj individuāli regulēt papēža un potītes daļu, lai nodrošinātu maksimāli stabilu kājas pozīciju.

northwave-2013gada-sezonas-snovborda-zabaku-kolekcija-gandra-plauktos-3

PROPHECY ‘13

Šie uperlevel Freestyle zābaki veidoti, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.  Tie ir profesionāla līmeņa snovborda zābaki, kurus veidojot, izmantoti tikai augstākā labuma materiāli: oglekļa šķiedras pastiprināta uzbūve, ultra viegls neilons, bez vīļu, silts iekšzābaks, jauna, dubultā Crossbow zole ar Vibram elementiem. Papildu polsterējums stulma daļā sniedz ērtu un drošu sajūtu. 540 Heel Hold System tehnoloģija ļauj individuāli regulēt papēža un potītes daļu, lai nodrošinātu maksimāli stabilu kājas pozīciju.

Par Northwave zīmolu uzzini vairāk: http://www.northwavesnow.com/en/

Citas ziņas

Piedzīvojumu sacīkstes Mamutu Medības 2013 Aucē 2.februārī

02.01.2013
image-19891: Ir pienācis kārtējais gads, kad mamutu mednieki tver rokās medību ieročus un dodas mežos, lai risinātu plaša mēroga problēmas kā tikt galā ar mamutiem! Šogad mamuti virzās no Dienvidiem, jeb pasākums notiek Aucē. Dalībniekiem...

Lasīt tālāk

Elan Amphibio kalnu slēpes saņem IF produtku dizaina balvu 2013

21.12.2012
image-19825: :image-19826: Elan Amphibio Waveflex 14 Fusion kalnu slēpes saņem IF produtku dizaina balvu 2013 (IF product design award 2013). IF produktu dizaina balva tiek pasniegta jau 60 gadus. Tā ir starptautiski atzīta visā pasaulē, un IF...

Lasīt tālāk

Gandrā daudz un dažādas sejas maskas, kas pasargās Tavu seju no vēja un aukstuma

17.12.2012
Sejas maskas ir lielisks līdzeklis, kas pasargās Tavu seju no aukstuma un vēja. Jo īpaši, ja Tavs darbs, ikdiena vai sportiskās aktivitātes un vaļasprieki saistīti ar darbu aukstos laika apstākļos. Gandrā pieejamās sejas maskas izgatavotas no mīkstiem...

Lasīt tālāk