1. Ziņas
  2. Kvalitatīvo zīmolu Millet, Lafuma un Vaude bahilas būs tavs uzticams sabiedrotais, dodoties dabā

Kvalitatīvo zīmolu Millet, Lafuma un Vaude bahilas būs tavs uzticams sabiedrotais, dodoties dabā

Publicēts: 19.10.2012

Bahilas ir kāju aizsargi, kas nodrošina aizsardzību no dubļu, sniega un mitruma iekļūšanas zābakos, kā arī pasargā bikšu galus no samirkšanas. Bahilas paredzētas lietošanai visos laika apstākļos visām sezonām.

 Bahilas velkamas pāri zābakam un stiprināmas ar īpašiem siksnām. Bahilas būs tavs uzticams sabiedrotais, dodoties pārgājienos, skrienot orientēšanos, piedaloties piedzīvojumu sacensībās, slēpjot, nodarbojoties ar kāpšanu, dodoties medībās vai makšķerēt. Bahilas parasti tiek izgatavotas no ūdensizturīga materiāla kā neilons vai poliamīds.

:image-18907:

Gandrā iegādājamas daudzfunkcionālas Lafuma, Millet, Vaude un Le Chameau zīmolu bahilas.

Šīs LAFUMA bahilas nodrošinās komfortu kalnu pārgājienos vai arī slēpojot vai snovojot. Pieguļošas; gan augšdaļā, gan apakšdaļā nostiprināmas ar elastīgu joslu. Sānos zem aizsargatloka iestrādāts ērts rāvējslēdzējs, kuru iespējams pilnībā attaisīt. Apakšpusē ir aukla un fiksējošā sprādze bahilu piestiprināšanai ap apaviem.

kvalitativo-zimolu-millet-lafuma-un-vadue-bahilas-bus-tavs-uzticams-sabiedrotais-dodoties-daba-4

Parocīgas Vaude bahilas, kas piemērotas pārgājieniem un trekingam. Šim bahilu modelim ir rāvējslēdzēja aizdare, augšpusē bahilas ir savelkamas, pēdas daļā tām ir neoprēna saite ar sprādzi.

Šīs MILLET bahilas ir oderētas ar pilnībā ūdensdrošu un elpojošu GORE-TEX® membrānmateriālu. Šīm bahilām ir augsta piegriezuma modelis, un tās piemērotas lietošanai kalnu pārgājienos. Bahilas derēs visa veida kalnu, klinšu kāpšanas un pārgājienu apaviem - gan iešanai pa takām un kalniem, gan pa sniegu vai ledu.

kvalitativo-zimolu-millet-lafuma-un-vadue-bahilas-bus-tavs-uzticams-sabiedrotais-dodoties-daba-3

Tās veidotas atsevišķi labajai un kreisajai kājai; augšpusē un vidusdaļā bahilām ir elastīgas stiprinājuma joslas; tās ļoti ātri un ērti uzvelkamas, pateicoties līpklipša aizdarei priekšpusē. Bahilas nostiprināmas zem apavu papēža ar regulējamu siksnu; ir āķis aizķerei aiz kurpju auklām.

:image-18908:

Ražotāja Le Chameau bahilas ir lieliski piemērotas dažādām aktivitātēm dabā. Tās izgatavotas no izturīga un elpojoša materiāla - 50% akrils; 50% vilna. Augšdaļā šīm bahilām ir iestrādāta savelkama aukla, pēdas daļā - sprādze bahilu stiprināšanai, sānā rāvējslēdzējs.

 

Visus bahilu modeļus aplūko šeit.

Citas ziņas
millet-cell-touch-cimdi-lai-skarienjutiga-ekrana-talrunis-auksta-laika-nebutu-jabida-ar-degungalu

Millet Cell Touch cimdi – lai skārienjūtīgā ekrāna tālrunis aukstā laikā nebūtu jābīda ar degungalu

17.10.2012
Lai skārienjūtīgā ekrāna tālrunis aukstā laikā nebūtu jābīda ar degungalu – tagad Gandrā iegādājami silti, elastīgi un termo izolējoši Millet Cell Touch cimdi. Cimdiem izveidots īpašs inovatīvs dizains - rādītājpirksta un īkšķa...

Lasīt tālāk

tagad-gandra-sen-gaiditie-petzl-lynx-dzelksni-kas-paredzeti-gan-jaukta-tipa-gan-ledus-kapsanai

Tagad Gandrā sen gaidītie Petzl Lynx dzelkšņi, kas paredzēti gan jaukta tipa, gan ledus kāpšanai

12.10.2012
  Ar šo modeli Petzl ir padarījis tehniskos dzelkšņus daudz universālākus un daudzveidīgāk lietojamus. Šis modelis būs aktuāls gan kāpējiem, kuri nodarbojas ar ledus kāpšanu, gan tehnisko alpīnismu, gan arī drytoolingu...

Lasīt tālāk

praktiska-klasika-tas-ir-fjallraven-pargajienu-preces

Praktiska klasika – tās ir Fjallraven pārgājienu preces

24.08.2012
Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kas veidotas, vadoties pēc jaunākajām modes tendencēm. Jakas, bikses, somas un vēl daudz dažādu lietu, lai Tu justos lieliski, lai kurp arī dotos. Pirms...

Lasīt tālāk