1. Ziņas
  2. Kvalitatīvo zīmolu Millet, Lafuma un Vaude bahilas būs tavs uzticams sabiedrotais, dodoties dabā

Kvalitatīvo zīmolu Millet, Lafuma un Vaude bahilas būs tavs uzticams sabiedrotais, dodoties dabā

Publicēts: 19.10.2012

Bahilas ir kāju aizsargi, kas nodrošina aizsardzību no dubļu, sniega un mitruma iekļūšanas zābakos, kā arī pasargā bikšu galus no samirkšanas. Bahilas paredzētas lietošanai visos laika apstākļos visām sezonām.

 Bahilas velkamas pāri zābakam un stiprināmas ar īpašiem siksnām. Bahilas būs tavs uzticams sabiedrotais, dodoties pārgājienos, skrienot orientēšanos, piedaloties piedzīvojumu sacensībās, slēpjot, nodarbojoties ar kāpšanu, dodoties medībās vai makšķerēt. Bahilas parasti tiek izgatavotas no ūdensizturīga materiāla kā neilons vai poliamīds.

:image-18907:

Gandrā iegādājamas daudzfunkcionālas Lafuma, Millet, Vaude un Le Chameau zīmolu bahilas.

Šīs LAFUMA bahilas nodrošinās komfortu kalnu pārgājienos vai arī slēpojot vai snovojot. Pieguļošas; gan augšdaļā, gan apakšdaļā nostiprināmas ar elastīgu joslu. Sānos zem aizsargatloka iestrādāts ērts rāvējslēdzējs, kuru iespējams pilnībā attaisīt. Apakšpusē ir aukla un fiksējošā sprādze bahilu piestiprināšanai ap apaviem.

kvalitativo-zimolu-millet-lafuma-un-vadue-bahilas-bus-tavs-uzticams-sabiedrotais-dodoties-daba-4

Parocīgas Vaude bahilas, kas piemērotas pārgājieniem un trekingam. Šim bahilu modelim ir rāvējslēdzēja aizdare, augšpusē bahilas ir savelkamas, pēdas daļā tām ir neoprēna saite ar sprādzi.

Šīs MILLET bahilas ir oderētas ar pilnībā ūdensdrošu un elpojošu GORE-TEX® membrānmateriālu. Šīm bahilām ir augsta piegriezuma modelis, un tās piemērotas lietošanai kalnu pārgājienos. Bahilas derēs visa veida kalnu, klinšu kāpšanas un pārgājienu apaviem - gan iešanai pa takām un kalniem, gan pa sniegu vai ledu.

kvalitativo-zimolu-millet-lafuma-un-vadue-bahilas-bus-tavs-uzticams-sabiedrotais-dodoties-daba-3

Tās veidotas atsevišķi labajai un kreisajai kājai; augšpusē un vidusdaļā bahilām ir elastīgas stiprinājuma joslas; tās ļoti ātri un ērti uzvelkamas, pateicoties līpklipša aizdarei priekšpusē. Bahilas nostiprināmas zem apavu papēža ar regulējamu siksnu; ir āķis aizķerei aiz kurpju auklām.

:image-18908:

Ražotāja Le Chameau bahilas ir lieliski piemērotas dažādām aktivitātēm dabā. Tās izgatavotas no izturīga un elpojoša materiāla - 50% akrils; 50% vilna. Augšdaļā šīm bahilām ir iestrādāta savelkama aukla, pēdas daļā - sprādze bahilu stiprināšanai, sānā rāvējslēdzējs.

 

Visus bahilu modeļus aplūko šeit.

Citas ziņas
mammadaba-deka-orientesanas-sacensibas-aizrauj-skolenus-no-visas-latvijas

Mammadaba Dēka orientēšanās sacensības aizrauj skolēnus no visas Latvijas

26.10.2012
Mammadaba Dēka notiek četros orientēšanās poligonos – tūrisma un atpūtas centrā „Ezernieki”, Tērvetes dabas parkā, tūrisma un atpūtas centrā „Spāre” un Vijciema čiekurkaltē. Sacensības rudenī noritēja no 3. septembra...

Lasīt tālāk

bike-adventure-raid-2012-sacensibas-noslegusas-ar-gandra-komandas-uzvaru

Bike Adventure Raid 2012 sacensības noslēgušās ar Gandra komandas uzvaru

18.10.2012
Milzīgs gandarījums, pacilājums un pozitīvas emocijas – Bike Advenutre Raid 24h garās sacensības, kas norisinājās 13.un 14.oktobrī Pierīgā, noslēgušās ar Gandra komandas uzvaru! Par piedzīvoto trasē stāsta komandas kapteinis Uldis Žimants. Tādas...

Lasīt tālāk

klasiska-velokrosa-maci-bierinu-trase-21oktobri

Klasiskā velokrosa mači Bieriņu trasē 21.oktobrī

17.10.2012
Latvello organizētie klasiskā velokrosa mači jau šo svētdien Bieriņu trasē. Būs dubļi, būs spriedze, būs slidīgi momenti! Pasākuma īpašie viesi Arvja Pizika (viena no visu laiku labākajiem Latvijas riteņbraucējiem) vadītā DPA velokrosa komanda. Velokross...

Lasīt tālāk