1. Ziņas
  2. Praktiska klasika – tās ir Fjallraven pārgājienu preces

Praktiska klasika – tās ir Fjallraven pārgājienu preces

Publicēts: 24.08.2012

praktiska-klasika-tas-ir-fjallraven-pargajienu-preces

Zviedru uzņēmums Fjällräven piedāvā augstas kvalitātes, izturīgas pārgājienu preces, kas veidotas, vadoties pēc jaunākajām modes tendencēm. Jakas, bikses, somas un vēl daudz dažādu lietu, lai Tu justos lieliski, lai kurp arī dotos.

Pirms vairāk nekā 50 gadiem uzņēmuma dibinātājs Åke Nordin nolēma padarīt dabu cilvēkam pieejamāku. Kopš tā brīža Fjällräven ir izvirzījuši trīs stūrakmeņus, kas ir visa uzņēmuma darbības pamatā:

  • Piedāvāt pircējam izturīgu, laika zoba neietekmējošu un funkcionālu ekipējumu aktivitātēm dabā.
  • Modināt un noturēt cilvēkos interesi par aktīvu atpūtu dabā.
  • Darbojoties, būt atbildīgiem par cilvēkiem, dzīvniekiem un dabu.

Gandrā iegādājamas dažādas Fjällräven pārgājienu preces.

Apģērbs

praktiska-klasika-tas-ir-fjallraven-pargajienu-preces-2

praktiska-klasika-tas-ir-fjallraven-pargajienu-preces-6

Iepriecini sevi ar kādu no Fjällräven jakām vai biksēm – apģērba, kas izgatavots no izturīgā G-1000® materiāla, ko iespējams impregnēt ar Greenland vasku, lai nodrošinātu papildus aizsardzību pret dažādiem laikapstākļiem. Fjällräven apģērbs kalpos ilgi un uzticami.

Mugursomas

Fjällräven mugursomas ir vieglas, daudzfunkcionālas, askētiska, gaumīga dizaina. Fjällräven mugursomas būs lielisks ceļabiedrs pārgājienos un trekingā. Mugursomām ir ergonomiski veidota muguras daļa un izturīga gurnu josta. Vairāki mugursomu modeļi izgatavoti no izturīgā G-1000® materiāla, kas nozīmē to, ka mugursomas ir īpaši elpojošas, ūdeni atgrūdošas un pat ūdensizturīgas, ja ievaskotas ar G-1000 Original vasku.

praktiska-klasika-tas-ir-fjallraven-pargajienu-preces-3

Jostas, maki, cimdi

Kabatā vai somā ērti ieguls izturīgais un izskatīgais Fjällräven maks ar nodalījumiem kredītkartēm, ārēju rāvējslēdzēja aizdares kabatu monētām un citām parocīgām detaļām.

Tāpat arī tevi iepriecinās elegantās un klasiskās Fjällräven jostas, kas izgatavotas no 100% dabīgas ādas.

Sildi rokas Fjällräven cimdos, kas izgatavoti no izturīga materiāla. Cimdu iekšpusē mikroflīsa oderējums, plaukstas daļā zamšāda labākam satvērienam un izturībai. Īpašs atvērums rādītājpirkstā padara tos par ideāliem medību cimdiem.

praktiska-klasika-tas-ir-fjallraven-pargajienu-preces-7

praktiska-klasika-tas-ir-fjallraven-pargajienu-preces-5

Vairāk par Fjällräven apģērbā un inventārā izmantoto “G-1000 Original” materiālu

Ar unikālo G-1000 Tu būsi sagatavots piedzīvojumiem visos klimatiskajos apstākļos - no tropiskiem, līdz pat polāriem. Šis materiāls spēs izturēt gadiem ilgu lietošanu skarbos apstākļos. Fakts, ka G-1000 ir tik pielāgojams, padara to par vienu no augstvērtīgākajiem materiāliem.

Atšķirībā no membrānu materiāliem, kam piemīt liela mitrumizturība, bet tie nespēj atbrīvot mitrumu no Tava ķermeņa, kā rezultātā rada slapjumu no iekšpuses, inovatīvais G-1000 piedāvā Tev aizsardzību pret vēju un vieglu lietu, tajā pašā laikā ļaujot iekšējam mitrumam atbrīvoties daudz labāk. Turklāt tam piemīt lieliska izturība. Sastāvs: 65% Poliesteris, 35% Kokvilna.

Skaties video, kā lietot G-1000 Original vasku. 

Fjällräven stāsts

praktiska-klasika-tas-ir-fjallraven-pargajienu-preces-8

 Tas sākās 1950.gadā, kad Åke Nordin, 14 gadus vecs zēns no Zviedrijas ziemeļu ciema - Örnsköldsvik, bija gatavs doties pārgājienā kalnos. Åke, kurš pavadīja vairāk laika ārā nekā telpās, nepatika mugursomas, kuras tajos laikos bija pieejamas. Tās vienmēr bija mazas, neērtas un sitās, kā smaga bumba pa muguru. Viņš nolēma veikt izmaiņas un uzkonstruēja savai mugursomai koka rāmi. Rāmis uzlaboja svara sadali mugurai. Tās bija ne tikai ērtāk pārnēsāt, bet varēja ielikt lielāku svaru. Šis jaunievedums pakāpeniski palīdzēja arvien vairāk cilvēkiem doties pie dabas. Šīs mugursomas rāmis, ko joprojām piemēro šodien, bija lielisks sākums Åkes uzņēmumam Fjällräven, 1960. Vārds Fjällräven nozīmē "Arktiskā lapsa" zviedru valodā. Pašlaik uzņēmums ražo tūrisma apģērbu un aksesuārus, kas lieliski noderēs dodoties jebkurā apvidū.

Citas ziņas

Tā mums gāja Gandra kluba velobraucienā – Pierīgas ekspedīcijā

30.08.2012
image-17959: 18.augusta rītā Gandra pagalmā pulcējās velodraugi, kas bija nolēmuši pievienoties mūsu rīkotajā velobraucienā – Pierīgas ekspedīcijā. Iepazināmies, iesildījāmies, viena kopbilde un – aidā! – esam uz velosipēdiem...

Lasīt tālāk

Cīņa. Panākumi. Prieks. Gandrs-Merida velo komanda 2.vietā TREK MTB maratona 2012.gada sezonas kopvērtējumā

23.08.2012
18.augustā tika aizvadīts 6. TREK MTB maratona posms, kas bija noslēdzošais posms šajā sezonā. TREK MTB maratona sacensības ir savdabīgas ar aizraujošajām un interesantajām trasēm, kas sagādā pārsteigumus sportistiem un patīkamus...

Lasīt tālāk

Spēks, atjautība un komandas gars – Gandrs Poligrāfija 3.vietā kopvērtējumā un Gandrs 1.vietā MIX klasē X-RACE Rīgas posmā

23.08.2012
image-17793:  Triatel X-Race piedzīvojumu sacensību Rīgas posms jau trešo gadu pēc kārtas notiek galvaspilsētas jubilejas dienā. Sacensību norise ir kļuvusi par skaistu tradīciju, kad Triatel X-Race dalībniekiem ir iespēja aktīvi nosvinēt...

Lasīt tālāk