1. Ziņas
  2. Augstas kvalitātes franču ražotāja Julbo saulesbrilles – ūdenssportam, alpīnismam, velosportam, skriešanai vai ikdienai

Augstas kvalitātes franču ražotāja Julbo saulesbrilles – ūdenssportam, alpīnismam, velosportam, skriešanai vai ikdienai

Publicēts: 01.08.2012

Julbo ir kvalitatīvas saulesbrilles ūdenssportam, alpīnismam, velosportam un skriešanai, kā arī ikdienai. Gandrā nopērkamas gan pieaugušo, gan bērnu brilles, ar iespēju pielāgot brilles arī tiem cilvēkiem, kuriem nepieciešamas optiskās brilles. Julbo optika piedāvā jaunākās tehnoloģijas un zinātniskos sasniegumus, kas pasargās acis no spilgtas saules vai žilbinoši baltā sniega, arī no mirdzošās ūdens gaismas.

Julbo saulesbrilles iedala pēc tonējuma:

:image-17394:

1 - 2

Šajā kategorijā atradīsi 1. un 2. kategorijas saulesbrilles, kas ir piemērotas krēslainam un dūmakainam laikam, kad saules gaismas intensitāte ir zemāka. Tās ievērojami uzlabos redzamību, pasargās no vēja, kukaiņiem, putekļiem, kā arī uzlabos vispārējo redzamību aktivitātes laikā.

augstas-kvalitates-francu-razotaja-julbo-saulesbrilles-udenssportam-alpinismam-velosportam-skriesanai-vai-ikdienai-2

3 -4

Šajā kategorijā atradīsi 3. un 4. kategorijas saulesbrilles, ir būs piemērotas saulainam laikam un spožai gaismai, kad tās intensitāte ir augsta. Šīm brillēm ir zema gaismas caurlaidība, kas pasargās acis un uzlabos redzamību saulainos laika apstākļos.

:image-17396:

Polarized

Julbo Polarizētās lēcas novērš apžilbšanu, ievērojami palielina vizuālo asumu, sniedzot labāku formu un krāsu noteikšanu. Polarizētās lēcas ideāli piemērotas dažādiem ūdens sporta veidiem.

:image-17397:

Zebra

Zebra® fotohromiskās lēcas ir patiešām unikālas - tās spēj mainīt savu tumšuma pakāpi atkarībā no gaismas intensitātes - no 1 - 3 kategorijai Zebra Light lēcām, no 2 - 4 kategorijai Zebra lēcām. Šīs lēcas spēj mainīt gaismas caurlaidību no 51% līdz 7% (Zebra) vai 80% līdz 16% (Zebra Light) vien nieka 28 sekundēs. Šīm lēcām ir īpašs pretaizsvīšanas pārklājums, kā arī hidrofobais lēcu pārklājums ārpusē, kas novērš nospiedumu veidošanos un atvieglo ūdens notīrīšanu. Zebra lēcas ir lieliski piemērotas riteņbraukšanai, skriešanai, klinšu kāpšanai, slēpošanai un citām sportiskām aktivitātēm brīvā dabā. Tās nav piemērotas lietošanai auto vadīšanas laikā.

:image-17398:

Falcon

Jūtīgas pret redzamo gaismu, polarizētas, ar neatstarojošu un eļļainas vielas atvairošu pārklājumu - Falcon lēcas ir perfekti piemērotas ceļošanai, braukšanai ar auto un citām aktivitātēm mainīgas saules gaismas apstākļos. Tās garantē skaidru redzamību. Falcon fotohromiskā lēca kļūst tumšāka vai gaišāka (no 2 līdz 3 kategorijai) atkarībā no gaismas intensitātes. Pateicoties īpašajai BWS (Behind the Windshield) lēcu konstrukcijai, kas ir jūtīga pret redzamo gaismu, tās kļūs tumšākas, pat skatoties caur vējstiklu. Lēcu polarizētā apstrāde novērš atspīdumu no visām atstarojošām virsmām - ūdens, asfalta, stikla u.c.- un nodrošina skaidrāko redzamību. Neatstarojošais pārklājums samazina acu piepūli. Lēcas vara tonējums akcentē kontrastus, krāsas un redzamību.

augstas-kvalitates-francu-razotaja-julbo-saulesbrilles-udenssportam-alpinismam-velosportam-skriesanai-vai-ikdienai-6

Cameleon

Fotohromiskās, polarizētās Cameleon lēcas sniedz pirmšķirīgu aizsardzību, maina tumšuma pakāpi (no 2 līdz 4) atkarībā no gaismas intensitātes, pasargā pret apžilbšanu un nodrošina augstas redzamības izšķirtspēju. Tās lieliski piemērotas lietošanai kalnos un tuksnešu apvidos.Īpašā NTS tehnoloģija nodrošina to, ka lēca kļūs tumšāka vai gaišāka neatkarīgi no temperatūras. Lēcu polarizējums novērš atspīdumu, lieliskais pretaizsvīšanas pārklājums novērš kondensāta veidošanos, lēcu brūnais tonis akcentē reljefu.Nav piemērotas lietošanai auto vadīšanas laikā.

:image-17400:

Octopus

Fotohromiskās, polarizētās Octopus® lēcas sniegs labāko aizsardzību acīm, tās maina tumšuma pakāpi atkarībā no gaismas intensitātes (no 2 līdz 4 kategorijai), pasargās no apžilbšanas un nodrošinās lielisku redzamību. Pateicoties lēcu ārējam hidrofobajam pārklājumam, kas nodrošina ūdeni atvairošas īpašības, tās ideāli piemērotas visa veida ūdens sportam.Pateicoties īpašajai NTS tehnoloģijai, Octopus lēcas kļūs tumšākas vai gaišākas neatkarīgi no temperatūras.Lēcas apstrādātas ar eļļainu vielu atvairošu pārklājumu, kas atvieglo briļļu kopšanu. Lēcu pelēkais tonējums sniedz patiesu krāsu atspoguļojumu.Nav piemērotas lietošanai auto vadīšanas laikā.

:image-17401:

Rūpējies par savām acīm un izvēlies piemērotāko no apjomīgā Julbo briļļu klāsta!

Citas ziņas

Lieliskās un pieprasītās Providus+ plītiņas atkal pieejamas Gandrā

01.08.2012
Tagad jūsu rīcībā atkal ir Providus+ produkcijas augstā kvalitāte, inovācijas, kompetence un uzticamība. :image-17403: Providus+ „Table Stove” ir ļoti stabilas un lietošanas ziņā ērtas galda gāzes plītis. Tās lieliski noderēs dažādos...

Lasīt tālāk

Gaidīsim ciemos Gandra piedzīvojumu spēlē Meža Zapte starptautiskajā mūzikas festivālā Laba Daba

31.07.2012
image-17371: Dejo ar meža elfiem, medī krāsainus krokodilus, roc saldi rūgtus dārzeņus, lavierē pār baļķi izmanīgi, citādi „oliņ-boliņ-bums” – tādi un citādi meža brīnumi sagaida Tevi Gandra piedzīvojumu spēlē „Meža zapte”. Jūs...

Lasīt tālāk

Palutini savu divrataino draugu ar pasaulē zaļāko un videi draudzīgāko velosipēdu eļļu Green Oil

26.07.2012
image-17287: Green Oil ražo pasaulē zaļākos un videi draudzīgākos līdzekļus velosipēdu eļļošanai - ķēdēm, rumbām, stūres bļodiņām un visām pārējām ritošajām daļām. Protams pieejami arī līdzekļi un piederumi velosipēda tīrīšanai...

Lasīt tālāk