1. Ziņas
  2. Ļaujies ūdens priekiem jaunā līmenī: zīmols Aquapac – sezonas jaunums Gandra plauktos!

Ļaujies ūdens priekiem jaunā līmenī: zīmols Aquapac – sezonas jaunums Gandra plauktos!

Publicēts: 07.05.2013

laujies-udens-priekiem-jauna-limeni-zimols-aquapac-sezonas-jaunums-gandra-plauktos

Lieliskas ziņas laivotājiem un piedzīvojumu meklētājiem- tagad Gandra plauktos atrodami ūdensdrošie Aquapac produkti, kas ļaus pilnībā izbaudīt ūdens priekus. Meklējot jaunus iespaidus, iepakojumi foto un video kamerām, mūzikas atskaņošanas austiņas, kā arī un ūdensdrošie maisi būs funkcionāli un uzticami palīgi.

Uzņēmuma stāsts aizsācies Londonā 1983. gadā, kad trīs jauni sērfotāji nolēma piepildīt pārdrošu vēlmi – klausīties mūziku sērfojot un atrodoties ūdenī. Pēc 30 gadu darbības uzņēmums turpina augt un papildināt produktu klāstu, ko iecienījuši ne tikai brīvdabas atpūtas cienītāji, bet arī profesionāli glābēji un ugunsdzēsēji. Inovācijas, funkcionalitāte un dizains ļāvis Aquapac iegūt jau trīs Queen’s Award apbalvojumus.

:image-21502: laujies-udens-priekiem-jauna-limeni-zimols-aquapac-sezonas-jaunums-gandra-plauktos-3

Aquapac produktus pēc ūdensizturības līmeņa var iedalīt vairākās grupās, no kurām vislielākā ūdensizturība ir IPX8 standartam. Fotoaparātu iepakojumi dažādos izmēros ar ūdensnecaurlaidības standartu IPX8 ļauj kameras lietot ūdenī līdz pat 5 metru dziļumam.

Iepakojumi mazajiem fotoaparātiem ar vai bez optiskās tālummaiņas – Small Camera Case un Mini Camera Case ērti lietojami dažādās brīvadabas aktivitātēs. Iepakojuma optiski skaidrais Lenzflex logs ļaus uzņemt kvalitatīvas fotogrāfijas arī zem ūdens. Iepakojums SLR Camera Case piemērots spoguļkamerām ar objektīvu garumu līdz pat 10 cm un pasargās tās gan no ūdens, gan netīrumiem un smiltīm. Iestrādātā cietā akrila lēca nodrošinās fotouzņēmumu kvalitāti.

:image-21510:

laujies-udens-priekiem-jauna-limeni-zimols-aquapac-sezonas-jaunums-gandra-plauktos-5

laujies-udens-priekiem-jauna-limeni-zimols-aquapac-sezonas-jaunums-gandra-plauktos-4

Starp iepakojumiem mobilajiem telefoniem, planšetdatoriem un citām elektroierīcēm noteikti atradīsi sev piemērotu modeli, kas ļaus lietot visas ierastās funkcijas, tai skaitā skārienjūtīgo ekrānu, kurš gan nedarbosies atrodoties zem ūdens. Patentētā Aquaclip aizdares sistēma padara iepakojumu lietošanu īpaši ērtu.

Video kameras aizsardzībai un filmēšanai ūdenī lieliski piemērots iepakojums Camcoder Case, kurš aprīkots ar akrila lēcu un kurā iespējams ievietot līdz 16 cm garu kameru.

Dažādu izmēru IPX6 standartam atbilstošās fotoaparātu somas būs ērtas un pasargās tehniku ne tikai no ūdens šļakstiem, bet arī netīrumiem un dubļiem, un, pateicoties putu polsterējumam, sargās arī no triecienu ietekmes.

Lai droši piedzīvojumi un tiekamies upēs!

Citas ziņas
viegluma-revolucija-elan-delight-14-iegust-prestizo-ispo-award

Viegluma revolūcija - Elan Delight ’14 iegūst prestižo ISPO Award

12.02.2013
Elan pazīstams kā viens no inovatīvākajiem kalnu slēpju ražotājiem un šogad, iegūstot ISPO Award Winner 2013 titulu, Elan prezentējis vieglāko, tieši sievietēm paredzēto slēpju modeli pasaulē – Delight, kas slēpošanu dāmām padarīs...

Lasīt tālāk

elan-radijis-ipasas-kalnu-slepes-tiesi-sievietem-izmantojot-unikalas-light-skiing-inovacijas

Elan radījis īpašas kalnu slēpes tieši sievietēm, izmantojot unikālās light skiing inovācijas

06.02.2013
Elan vienmēr ir ticējis bezierunu inovācijām savu produktu izstrādē. Ir tikai likumsakarīgi, ka, attīstot slēpju ražošanas tehnoloģijas, Elan ir nonācis pie fundamentāli jaunas perspektīvas sieviešu slēpju ražošanā. Radot jauno...

Lasīt tālāk

northwave-2013gada-sezonas-snovborda-zabaku-kolekcija-gandra-plauktos

Northwave 2013.gada sezonas snovborda zābaku kolekcija Gandra plauktos

02.01.2013
Northwave 2013.gada sezonas kolekcija pierāda, ka Northwave zābaki ir vieni no ērtākajiem zābakiem snovborda zābaku tirgū. Jaunās sezonas zābakos iestrādāta 540 grādu tehnoloģija, kas perfekti „ievelk” potīti savā vietā, lai tā paliktu...

Lasīt tālāk