1. Ziņas
  2. Ļaujies ūdens priekiem jaunā līmenī: zīmols Aquapac – sezonas jaunums Gandra plauktos!

Ļaujies ūdens priekiem jaunā līmenī: zīmols Aquapac – sezonas jaunums Gandra plauktos!

Publicēts: 07.05.2013

laujies-udens-priekiem-jauna-limeni-zimols-aquapac-sezonas-jaunums-gandra-plauktos

Lieliskas ziņas laivotājiem un piedzīvojumu meklētājiem- tagad Gandra plauktos atrodami ūdensdrošie Aquapac produkti, kas ļaus pilnībā izbaudīt ūdens priekus. Meklējot jaunus iespaidus, iepakojumi foto un video kamerām, mūzikas atskaņošanas austiņas, kā arī un ūdensdrošie maisi būs funkcionāli un uzticami palīgi.

Uzņēmuma stāsts aizsācies Londonā 1983. gadā, kad trīs jauni sērfotāji nolēma piepildīt pārdrošu vēlmi – klausīties mūziku sērfojot un atrodoties ūdenī. Pēc 30 gadu darbības uzņēmums turpina augt un papildināt produktu klāstu, ko iecienījuši ne tikai brīvdabas atpūtas cienītāji, bet arī profesionāli glābēji un ugunsdzēsēji. Inovācijas, funkcionalitāte un dizains ļāvis Aquapac iegūt jau trīs Queen’s Award apbalvojumus.

:image-21502: laujies-udens-priekiem-jauna-limeni-zimols-aquapac-sezonas-jaunums-gandra-plauktos-3

Aquapac produktus pēc ūdensizturības līmeņa var iedalīt vairākās grupās, no kurām vislielākā ūdensizturība ir IPX8 standartam. Fotoaparātu iepakojumi dažādos izmēros ar ūdensnecaurlaidības standartu IPX8 ļauj kameras lietot ūdenī līdz pat 5 metru dziļumam.

Iepakojumi mazajiem fotoaparātiem ar vai bez optiskās tālummaiņas – Small Camera Case un Mini Camera Case ērti lietojami dažādās brīvadabas aktivitātēs. Iepakojuma optiski skaidrais Lenzflex logs ļaus uzņemt kvalitatīvas fotogrāfijas arī zem ūdens. Iepakojums SLR Camera Case piemērots spoguļkamerām ar objektīvu garumu līdz pat 10 cm un pasargās tās gan no ūdens, gan netīrumiem un smiltīm. Iestrādātā cietā akrila lēca nodrošinās fotouzņēmumu kvalitāti.

:image-21510:

laujies-udens-priekiem-jauna-limeni-zimols-aquapac-sezonas-jaunums-gandra-plauktos-5

laujies-udens-priekiem-jauna-limeni-zimols-aquapac-sezonas-jaunums-gandra-plauktos-4

Starp iepakojumiem mobilajiem telefoniem, planšetdatoriem un citām elektroierīcēm noteikti atradīsi sev piemērotu modeli, kas ļaus lietot visas ierastās funkcijas, tai skaitā skārienjūtīgo ekrānu, kurš gan nedarbosies atrodoties zem ūdens. Patentētā Aquaclip aizdares sistēma padara iepakojumu lietošanu īpaši ērtu.

Video kameras aizsardzībai un filmēšanai ūdenī lieliski piemērots iepakojums Camcoder Case, kurš aprīkots ar akrila lēcu un kurā iespējams ievietot līdz 16 cm garu kameru.

Dažādu izmēru IPX6 standartam atbilstošās fotoaparātu somas būs ērtas un pasargās tehniku ne tikai no ūdens šļakstiem, bet arī netīrumiem un dubļiem, un, pateicoties putu polsterējumam, sargās arī no triecienu ietekmes.

Lai droši piedzīvojumi un tiekamies upēs!

Citas ziņas
merida-pievienojas-sosejas-ritenbrauksanas-elitei-un-atbalsta-pieredzejuso-italijas-komandu-lampre-merida

Merida pievienojas šosejas riteņbraukšanas elitei un atbalsta pieredzējušo Itālijas komandu Lampre-Merida

22.04.2013
2013. gadā komandai ar 20 gadu pieredzi šosejas riteņbraukšanas elitē pievienojas velosipēdu ražotājs Merida, līdz ar to komandu pārsaucot par Lampre-Merida un papildinot komandas krāsas ar zaļo. Līdz šim Merida sevi pierādījis kā ražotājs, kas spēj...

Lasīt tālāk

funkcionalitates-un-dizaina-vieniba-lafuma-jauna-kolekcija-ir-klat

Funkcionalitātes un dizaina vienība – Lafuma jaunā kolekcija ir klāt!

19.04.2013
Gatavojoties jaunajai sacensību sezonai, Gandra plauktos atrodami jaunie Lafuma piedzīvojumu sporta apģērbi un apavi, kā arī papildināts tūrisma inventāra klāsts. Atzinīgi novērtētos Lafuma Speedtrail apavus tagad papildinājis arī skriešanas un multisporta...

Lasīt tālāk

gandra-veikalu-darba-laiks-vasaras-sezona

Gandra veikalu darba laiks vasaras sezonā

09.04.2013
Gatavojoties sen gaidītam un saulainam pavasarim, sākot no aprīļa, pagarinām darba laiku Gandra veikalos Rīgā, Kalnciema ielā 28, un Valmierā, Rīgas ielā 27. Darba laiks vasaras sezonā: Darba dienās no 10:00 līdz 20:00, brīvdienās no 10:00 līdz 18:00. TP...

Lasīt tālāk