1. Ziņas
  2. Dzīvojiet pirmatnēji, ēdiet civilizēti - Light My Fire trauki un galda piederumi brīvdabas aktivitāšu cienītājiem

Dzīvojiet pirmatnēji, ēdiet civilizēti - Light My Fire trauki un galda piederumi brīvdabas aktivitāšu cienītājiem

Publicēts: 07.06.2013

:image-22157:

Lielisku ideju var pamanīt uzreiz - tā ir vienkārša, acīmredzama, tai pat laikā neordināra un neparasta. Tieši tā cilvēki reaģē, ieraugot Light My Fire produktus.

Zviedru uzņēmums Light My Fire specializējas tādu āra aktivitāšu piederumu radīšanā, kas ir praktiski pielietojami kā pilsētvidē, tā mežā. No uguns iegūšanas līdz ēdiena pagatavošanai – Light My Fire produkti ir domāti dabas aktivitāšu cienītājiem visā pasaulē - kā ikdienas piedzīvojumu meklētājam, tā pieredzējušam izdzīvotājam!

dzivo-pirmatneji-ed-civilizeti-light-my-fire-trauki-un-galda-piederumi-brivdabas-aktivitasu-cienitajiem

Light My Fire produkti ir funkcionāli, kā arī dizainā nostrādāti līdz perfekcijai. Tie radīti ar smaidu, kas skatās pretī no ikviena produkta visdažādākajās varavīksnes krāsās.

Gandra plauktos atradīsit galda piederumus, kas iederēsies un lieliski iegulsies mugursomā vai piknika grozā.

Krami uguns iegūšanai - mazi, kompakti un ļoti noderīgi – tie ir lieliska alternatīva brīžos, kad nav izdevies pasargāt sērkociņus no mitruma, un, kas gan tas par pārgājienu bez ugunskura.

Koši un krāsaini trauki un trauku komplekti brokastīm, pusdienām un arī vakariņām brīvā dabā.

dzivo-pirmatneji-ed-civilizeti-light-my-fire-trauki-un-galda-piederumi-brivdabas-aktivitasu-cienitajiem-4

Šīs sezonas jaunums - ļoti funkcionāla un kompakta savietojamā krūze, kas ideāli piemērota gan visdažādākajām brīvdabas aktivitātēm, gan ikdienai. Lai baudītu gardu dzērienu, atliek vien krūzes augšdaļai piestiprināt apakšdaļu - un tā ir gatava lietošanai.

Pilnu Light My Fire produktu piedāvājumu aplūkojiet šeit. 

Citas ziņas

Vaude kalnu tūrisma un alpīnisma inventārs - augstākie standarti un labākās atsauksmes

04.06.2013
image-22247: Vaude ir vācu alpīnisma un kalnu tūrisma inventāra ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu...

Lasīt tālāk

Viegli, izturīgi un ērti – tādi ir Gandra plauktos atrodamie tūrisma paklājiņi

30.05.2013
Gandra plauktos papildinājums tūrisma paklājiņiem. Ja esi nolēmis gulēt teltī, tad nepietiks ar siltu guļammaisu, Tev noteikti vajadzēs arī paklājiņu, kas aizturēs aukstumu, kas nāk no zemes, kā arī neuzsūks mitrumu. Tūrisma paklājiņi ir lieliski ņemšanai...

Lasīt tālāk

Pinguin tūrisma inventārs ērtai un bezrūpīgai ceļošanai

30.05.2013
image-22140: Pinguin piedāvā dažādas aktīvās atpūtas preces – teltis, mugursomas, guļammaisus, gāzes degļus un daudz ko citu, kas nodrošinās komfortu, aktīvi atpūšoties dabā. Pinguin produkcija tiek novērtēta jau vairākus gadu desmitus tās labās kvalitātes...

Lasīt tālāk