1. Ziņas
  2. Millet tehniskais apģērbs aktivitātēm dabā un ikdienai

Millet tehniskais apģērbs aktivitātēm dabā un ikdienai

Publicēts: 04.06.2013

Lai vasara nepaskrietu nepamanīta, ir īstais laiks izplānot nākamo atsvaidzinošo pārgājienu, laivu vai velo braucienu. Domājot par aizsardzību un piemērotu apģērbu vasaras brīvdabas aktivitātēm, jāņem vērā gan laikapstākļu nepastāvīgums, gan līdzi ņemamo mantu svars un apjoms.

Franču tūrisma un alpīnisma inventāra ražotāja Millet jaunajā vasaras kolekcijā atradīsi vieglu un izturīgu brīvdabas aktivitātēm ideāli piemērotu apģērbu, kas nepievils arī ikdienā.

millet-tehniskais-apgerbs-aktivitatem-daba-un-ikdienai-3 millet-tehniskais-apgerbs-aktivitatem-daba-un-ikdienai-4

Jakas ar 2.5 slāņu Dry Edge vai Dry Edge All Weather Stretch membrānu ir vieglas un aiztur līdz 10 000 mm ūdens, tajā pašā laikā nodrošinot optimālu gaisa caurlaidību. Jaka Fitz Roy JKT un LD Fitz Roy JKT lieliski piemērota aktīvām nodarbēm, nodrošinot aizsardzību un maksimālu kustību brīvību.

Jaka Dogar JKT veidota Air Flow konstrukcijā ar tīklveida oderējumu, kas uzlabo mitruma izvadīšanos, savukārt Orong JKT papildināta ar elastīgiem ielaidumiem un tās kapuce ideāli pielāgojama ķiverei, nodrošinot maksimālu komfortu kalnu aktivitātēs.

Aizsardzību pret mitrumu un vēju nodrošinās jakas ar Element Shield membrānu – Tshoki JKT un LD Tshoki JKT ideāli piemērota gan kalniem un pārgājieniem, gan ikdienai. Elastīgi ielaidumi sānos nodrošina kustību brīvību, ko novērtēs arī aktīvi nūjotāji.

millet-tehniskais-apgerbs-aktivitatem-daba-un-ikdienai-5 millet-tehniskais-apgerbs-aktivitatem-daba-un-ikdienai-2

Jaka L.T.K. Shadow JKT ideāli piemērota tiem, kas vēlas apvienot aizsardzību pret mitrumu un vēju ar minimālu svaru – jaka ir kompakta, izturīga un ātri žūstoša. Izteikti vējainos laikapstākļos noderēs Trilogy WDS Hoodie, kas nodrošinās pilnīgu kustību brīvību, lielisku aizsardzību pret nelabvēlīgiem laikapstākļiem un abrazīvu izturību.

Pārgājieniem un citām aktivitātēm piemērotas bikses no Drynamic materiāla, kas ir viegls, izturīgs, lieliski izvada mitrumu, kā arī ātri žūst. Bikses LD Outside Pant ir funkcionālas un piemērotas dažādām aktivitātēm, kā arī tām ir pielāgojamas staru apakšas, divas sānu kabatas ar rāvējslēdzēja aizdari, viena kabata ar pārloku uz bikšu staras un viena kabata aizmugurē.

Bikses Globe Trotter Zip Off nodrošinās komfortu un nepievils arī nepastāvīgos laikapstākļos – tās ātri un ērti iespējams pārveidot par šortiem. Prasīgākām aktivitātēm izcilu elastību un komfortu nodrošinās bikses Rock Stretch Pant.

millet-tehniskais-apgerbs-aktivitatem-daba-un-ikdienai millet-tehniskais-apgerbs-aktivitatem-daba-un-ikdienai-7

Millet guļammaisu klāstā atrodami sintētiskie un dūnu guļammaisi gan kalnu ekspedīcijām, gan nakšņošanai dabā vēsos rudens vakaros, gan viegli un kompakti guļammaisi vasaras pārgājieniem. Guļammaiss Baikal 750 ir neliels un viegls – pateicoties iepakojuma kompresijas siksnām, to iespējams maksimāli samazināt, kā arī ērti piestiprināt pie mugursomas.

Vēsākam laikam piemēroti būs Baikal 1000 un Baikal 1400.

Millet mugursomu klāstā atradīsi sev piemērotu mugursomu gan pārgājieniem un alpīnismam, gan piedzīvojumu sportam un ikdienai, sākot no nelielas ietilpības līdz pat 65 + 10 litriem. 

Citas ziņas
vaude-kalnu-turisma-un-alpinisma-inventars-augstakie-standarti-un-labakas-atsauksmes

Vaude kalnu tūrisma un alpīnisma inventārs - augstākie standarti un labākās atsauksmes

04.06.2013
Vaude ir vācu alpīnisma un kalnu tūrisma inventāra ražotājs, kurš var lepoties gan ar sociālu atbildību, gan atbildību pret vidi – labākais cilvēkam un dabai Vaude klāstā atzīmēts ar īpašu Green Shape zīmi, kas garantē izmantoto materiālu ilgmūžību...

Lasīt tālāk

dzivojiet-pirmatneji-ediet-civilizeti-light-my-fire-trauki-un-galda-piederumi-brivdabas-aktivitasu-cienitajiem

Dzīvojiet pirmatnēji, ēdiet civilizēti - Light My Fire trauki un galda piederumi brīvdabas aktivitāšu cienītājiem

07.06.2013
Lielisku ideju var pamanīt uzreiz - tā ir vienkārša, acīmredzama, tai pat laikā neordināra un neparasta. Tieši tā cilvēki reaģē, ieraugot Light My Fire produktus. Zviedru uzņēmums Light My Fire specializējas tādu āra aktivitāšu piederumu radīšanā...

Lasīt tālāk

pinguin-turisma-inventars-ertai-un-bezrupigai-celosanai

Pinguin tūrisma inventārs ērtai un bezrūpīgai ceļošanai

30.05.2013
Pinguin piedāvā dažādas aktīvās atpūtas preces – teltis, mugursomas, guļammaisus, gāzes degļus un daudz ko citu, kas nodrošinās komfortu, aktīvi atpūšoties dabā. Pinguin produkcija tiek novērtēta jau vairākus gadu desmitus tās labās kvalitātes un ļoti...

Lasīt tālāk