1. Torņa instruktori

Torņa instruktori

torna-instruktori

Inta Ivanova: "Pirmās klintis, kurās es kāpu, bija Somijas ezeru krastos. Tad es vel īsti nezināju, kas ir klinšu kāpšana. Biju aizbraukusi uz Somiju tikai, lai baudīt dabu. Skaistā, mierīgā klinšu klātesamība mani apbūra un ieinteresēja doties uz kāpšanas treniņiem Latvijā. Ar kāpšanas sportu nodarbojos nu jau 7 gadus, šis sporta veids ir mani aizrāvis, tas attīsta ķermeņa gan fizisko, gan garīgo stāvokli. Kāpšana spēj ievest azartā, liekot savas prasmes paaugstināt un spēt izpildīt aizvien sarežģītākas un grūtākas lietas. Tās ir patīkamas sajūtas – censties ar prieku un izvirzīt jaunus mērķus! Es aicinu arī jūs izjust interesi par šo sporta veidu - ar klinšu kāpšanu var nodarboties jeb kurā vecumā un vienmēr var atklāt kaut ko jaunu.”

torna-instruktori-

Edgars Feldmanis: "Kopš bērnības man ir paticis visur ložņāt un rāpties, un izpētīt pasauli, bet pirms 3 gadiem sāku nodarboties ar kāpšanas sportu. Pirmā pieredze bija Zviedrijas klintīs, uz kurām devos vasaras nometnes ietvaros. Kaut arī sākumā tas bija kas jauns un nezināms, uzreiz šis sporta veids man iepatikās, un tas ir kļuvis par manu dzīvesveidu, kopā ar citām aktīvās atpūtas nodarbēm. Pateicoties šim dzīvesveidam, esmu pabijis tuvās un tālās Eiropas valstīs, saticis daudz interesantu cilvēku, kurus jau varu saukt par saviem draugiem, un esmu pilnveidojies gan fiziski, gan morāli. Katrs treniņš sporta kāpšanā ir kā jauns izaicinājums, kurā veltu visus savus spēkus, lai tiktu tālāk. Ar prieku palīdzēšu jebkura vecuma cilvēkiem sākt nodarboties ar šo sporta veidu."

torna-instruktori_

Laura Krūmiņa: "Sporta veids, kas ir neierastāks mūsu ikdienai ir tas, kas mani aizrāva pirms vairāk nekā diviem gadiem. Dabas kārdinājums un tās neskartā burvība aicina izmēģināt jaunas lietas un izjust dažādas emocijas, to visu pirmoreiz es piedzīvoju Horvātijā. "Kāpšana debesīs" uz Horvātijas klintīm bija neaprakstāmas sajūtas, prieks, satraukums, bailes un adrenalīns vienlaikus. Tās sajūtas ir jāizjūt katram no mums, tādēļ aicinu ikvienu, kaut reizi mūžā izmēģināt kāpšanas sportu, lai sajustu to, ko sajutu es!"