Paziņojums!

Paziņojums! Atpūtas pasākumi (t.sk. ceļojumi, pārgājieni un velobraucieni) šobrīd netiek rīkoti.
  1. Radošā komanda

Radošā komanda

Krišjānis Jansons-Ratiniks

Atpūtas projektu vadītājs

radosa-komanda

Velosipēds, ceļojumi, ekspedīcijas, Tuvie austrumi – lietas un vietas, kuras mani aizrauj, piepilda un dod spēku turpināt. Vienmēr vajag ātrāk, tālāk, augstāk, lai pats spētu pateikt: "Šis jau ir uz manu spēju robežas". Viss sākās ar vairākām paša veidotām veloekspedīcijām vienatnē pa Tuvajiem austrumiem, turpinājās ar draugu iesaistīšanu un pašlaik jau ar ceļojumu organizēšanu citiem aktīviem cilvēkiem. 45 valstis, simtiem pilsētu, tūkstošiem kilometru un miljoniem iespaidu. Tu pats radi savu filmu, savu īsto dzīvi. Realitāte tur ārā ir daudz krāšņāka, kad Tu neesi tikai skatītājs, kas vēro citu cilvēku piedzīvojumus. Tu esi galvenajā lomā, īstā piedzīvojumā ar fantastiskiem dabas skatiem, nervus kutinošām situācijām, šķietami neiespējamu izaicinājumu un nezināmu iznākumu. Riskē ar prātu, dzīvo ar pilnu krūti – Tev izdosies!

Kaspars Vilks

Pasākumu organizators, alpīnisma speciālists

radosa-komanda-2

Piedzīvojumi dabā, došanās aiz horizonta un tiekšanās uz neiespējamo – tie ir mani izaicinājumi. Kad kaut mazliet esi pietuvojies vai pat sasniedzis mērķi un pieveicis pats sevi, paveras aizvien jauni un citi, jo daba pārsteidz vienmēr. Kalnos un neskartā dabā esmu atradis un piedzīvojis īpašu vilinājumu, kas devis man iedvesmu un iespēju sākt nodarboties ar kāpšanas sportu. Nu šis sporta veids mani aizrauj jau 8 gadus, tā ir mana ikdiena un vaļasprieks vienlaikus. Piedaloties pasaules mēroga sacensībās, organizējot nometnes un citus brīvdabas piedzīvojumus, esmu guvis atziņu – tas ir mans dzīvesveids! Tas ļauj man atslēgties no apkārtējās pasaules un pilnībā ļauties izaicinājumam un procesam – kāpšanas sports sniedz gandarījumu un lieliskas izjūtas!

Nora Kundziņa

Atpūtas projektu vadītāja

radosa-komanda-3

Esmu dabas draugs un entuziasts, kas smeļas iedvesmu un gūst spēku dodoties dabā, jo tur vistīrāk un patiesāk sajūtama sevis paša klātbūtne, prāta un miesas harmonija.  Priecājos aicināt un iedvesmot to darīt arī citus – iepazīt vēl nepazīstamo, saskatīt jaunu jau ierastās takās un radīt savas takas pašiem, gūt spēku dabas varenumā, jaunatklāt, just un ik dienu sevi izaicināt, piedzīvojot ko jaunu un nebijušu. Katru pārgājienu, ceļojumu vai pasākumu cenšos pārvērst notikumā, pievienojot tam jaunas garšas, skaņas, sajūtas un pieredzi. Domāju radoši un nesaku 'nē' arī pārdrošām idejām. Šis ir mans sirdsdarbs, kas apvieno darbu ar manu vaļasprieku un pārliecību. Aicinu doties ārpus savas komforta zonas un atbildes meklēt dabā, jo daba, pat ja tā dažkārt ir skarba, mums iemāca un sniedz atbildes uz vēl neatbildētiem jautājumiem.