1. Ziņas
  2. Ziema Millet jauno kolekciju zīmē

Ziema Millet jauno kolekciju zīmē

Publicēts: 01.11.2011

Gandrs ir gatavs ziemai – augstas kvalitātes franču alpīnisma zīmola Millet jaunās ziemas kolekcijas preces jau ir nopērkamas mūsu veikalos.

Cepures

ziema-millet-jauno-kolekciju-zime-9

Tās lieliski izskatās, tām ir daudz un dažādas krāsas un toņi. Millet galvassegas nodrošina gan siltumu, gan pasargā no vēja un aukstuma. Cepures ir visdažādākajās krāsās un ar atšķirīgām apdrukām un zīmējumiem. Noslēdzies Gandrs rīkotais konkurss facebook, kurā izlozējām veiksminieku - Millet Chillian Beanie zaļās cepures īpašnieku - Kasparu Driķi.

Jakas un bikses slēpošanai un snovbordam

ziema-millet-jauno-kolekciju-zime

Pateicoties Dry Edge materiāliem, apģērbs garantē ūdensnecaurlaidību un gaisa cirkulāciju. Millet multifunkcionālās bikses ir lieliski piemērotas ziemas brīvdabas un sporta aktivitātēm, atpūtai, un, pateicoties elastīgajai konstrukcijai, neierobežo kustību brīvību.

Siltā apakšveļa

ziema-millet-jauno-kolekciju-zime-3

Termoveļa no inovatīvā Fusion un Thermolite materiāla. Carline Fusion materiālā apvienotas sintētiskās un dabiskās šķiedras, tādējādi nodrošinot maksimālu komfortu un funkcionalitāti. Apakšveļa lieliski novada ķermeņa lieko mitrumu, tādējādi, pat ļoti aktīvi kustoties, būsi sausumā un siltumā. Lieliska izvēle īpaši aukstiem laika apstākļiem.

Bahilas

ziema-millet-jauno-kolekciju-zime-4

Ūdensdrošas un ļoti izturīgas bahilas (jeb kāju aizsargi), kas piemērotas lietošanai kalnu pārgājienos. Tās derēs visa veida kalnu, klinšu kāpšanas un pārgājienu apaviem – gan iešanai pa takām un kalniem, gan pa sniegu vai ledu.

 

Citas ziņas

Gandrs-Merida komandā: čempions un divi trešās vietas ieguvēji Latvijas čempionātā riteņbraukšanā

07.11.2011
Lai noskaidrotu pašus spēcīgākos velokrosa braucējus, 30. oktobrī Garkalnē norisinājās Latvijas čempionāts riteņbraukšanas krosā ar brīvas izvēles velosipēdiem. Un, ko tur daudz slēpt, mūsu Gandrs-Merida komanda sevi pierādīja kā labākos no labākajiem...

Lasīt tālāk

VAKANCE! Meklējam preču grupas vadītāju!

14.10.2011
  Piedāvātais amats PREČU GRUPAS VADĪTĀJS Darba pienākumi: Aktīvās pārdošanas veikšana, sadarbības piedāvājumu sagatavošana un līgumu slēgšana; :image-12361: Iepirkumu organizēšana, darbs ar ārvalstu piegādātājiem; Preču krājumu un kustības...

Lasīt tālāk

Gandrs-Merida komandas braucējs Reinis Avens augstajā 3. vietā Hānjas MTB sacīkstēs!

10.10.2011
Pamata distance Hānjā ir 100 km pa Igaunijas mežiem, pļavām, taciņām, pakalniem un Munameģi. Jau kuro gadu ir izveidots maršruts arī īpaši uzņēmīgajiem un dullajiem (kas vēl ir maigi teikts) velobraucējiem – šī trase ir 160 km gara. Mūsējie vārda vislabākajā...

Lasīt tālāk