1. Ziņas
  2. Ziema Millet jauno kolekciju zīmē

Ziema Millet jauno kolekciju zīmē

Publicēts: 01.11.2011

Gandrs ir gatavs ziemai – augstas kvalitātes franču alpīnisma zīmola Millet jaunās ziemas kolekcijas preces jau ir nopērkamas mūsu veikalos.

Cepures ziema-millet-jauno-kolekciju-zime-9

Tās lieliski izskatās, tām ir daudz un dažādas krāsas un toņi. Millet galvassegas nodrošina gan siltumu, gan pasargā no vēja un aukstuma. Cepures ir visdažādākajās krāsās un ar atšķirīgām apdrukām un zīmējumiem. Noslēdzies Gandrs rīkotais konkurss facebook, kurā izlozējām veiksminieku - Millet Chillian Beanie zaļās cepures īpašnieku - Kasparu Driķi.

Jakas un bikses slēpošanai un snovbordam

ziema-millet-jauno-kolekciju-zimePateicoties Dry Edge materiāliem, apģērbs garantē ūdensnecaurlaidību un gaisa cirkulāciju. Millet multifunkcionālās bikses ir lieliski piemērotas ziemas brīvdabas un sporta aktivitātēm, atpūtai, un, pateicoties elastīgajai konstrukcijai, neierobežo kustību brīvību.

Siltā apakšveļa

ziema-millet-jauno-kolekciju-zime-3 Termoveļa no inovatīvā Fusion un Thermolite materiāla. Carline Fusion materiālā apvienotas sintētiskās un dabiskās šķiedras, tādējādi nodrošinot maksimālu komfortu un funkcionalitāti. Apakšveļa lieliski novada ķermeņa lieko mitrumu, tādējādi, pat ļoti aktīvi kustoties, būsi sausumā un siltumā. Lieliska izvēle īpaši aukstiem laika apstākļiem.

Bahilas

ziema-millet-jauno-kolekciju-zime-4 Ūdensdrošas un ļoti izturīgas bahilas (jeb kāju aizsargi), kas piemērotas lietošanai kalnu pārgājienos. Tās derēs visa veida kalnu, klinšu kāpšanas un pārgājienu apaviem – gan iešanai pa takām un kalniem, gan pa sniegu vai ledu.

 

Citas ziņas
esam-papildinajusi-gandra-pagalmu

Esam papildinājuši Gandra pagalmu!

05.08.2011
Mākslinieka Dmitrija Paramonova radītie vīriņi cieši sargā viens otru un starp tiem novietoto vingrošanas stieni! Nebīsties un parādi viņiem, ko spēj! Mežonīgi liels batuts, kuru iemēģināt tiek aicināts ikkatrs mūsu apmeklētājs un pircējs! Lecam...

Lasīt tālāk

vasara-turpinas

VASARA TURPINĀS!

03.08.2011
Dodoties nākamajā izbraucienā ar velosipēdiem, neaizmirsti, ka iegādājoties kādu no MERIDA divriteņiem veikalos Gandrs līdz 40% lētāk, patīkamas emocijas un ātrums garantēts. ORTLIEB velosomas, kas šobrīd pieejamas ar 30% atlaidi, rūpēsies par to, lai...

Lasīt tālāk

jaunums-pirmo-reizi-gandra-grangers-originalo-ipasibu-atjaunotajs

Jaunums! Pirmo reizi Gandrā – GRANGERS – oriģinālo īpašību atjaunotājs!

02.08.2011
Uzņēmums GRANGERS dibināts 1937.g., un tā bija pirmā kompānija, kas sāka ražot videi draudzīgus hidroizolējošos līdzekļus, kuru pamatā ir ūdens bāze. GRANGERS pamatprincips – ražot ekoloģiski drošus, augstas veiktspējas apstrādes līdzekļus – turpinās...

Lasīt tālāk