1. Ziņas
  2. VASARA TURPINĀS!

VASARA TURPINĀS!

Publicēts: 03.08.2011

vasa-4

Dodoties nākamajā izbraucienā ar velosipēdiem, neaizmirsti, ka iegādājoties kādu no MERIDA divriteņiem veikalos Gandrs līdz 40% lētāk, patīkamas emocijas un ātrums garantēts. ORTLIEB velosomas, kas šobrīd pieejamas ar 30% atlaidi, rūpēsies par to, lai līdzpaņemtās mantas lietus laikā nesamirktu, bet žilbinošos saules starus atvairīs stilīgās Julbo un Alpina saulesbrilles, kas tagad nopērkamas veikalos Gandrs ar 30 % atlaidi.

Lai arī vasara turpinās, Gandrā jau jūtama gaidāmā ražas laika smarža – visus veikalu plauktus rotā raženas atlaides, kas neļaus nevienam dabas mīļotājam un aktīvās atpūtas piekritējam vienaldzīgi paiet garām.

Pirms piestāt apmetnes vietā, neaizmirsti pārliecināties, ka ir paņemts līdz viss nepieciešamais. Tagad Gandrs veikalos EuroTrail teltis, kas ļaus justies kā mājās, lai arī kur tas būtu, nopērkamas ar 40% atlaidi, bet uzsliešanas brīdī tās Tevi nudien pārsteigs ar savu vienkāršību un vieglumu. Turpretim Optimus un Esbit trauki ne vien iepriecinās ar 30 % atlaidi, bet arī atvieglos ēdiena gatavošanu – maltīte pie dabas krūts būs garda un veselīga, ja vien apetīte nebūs pārgājusi, pa ceļam notiesājot enerģiskos MX3 batoniņus, kas spēj dot pamatīgu enerģijas devu un sāta sajūtu.

Par ērtumu un labsajūtu parūpēsies arī Lafuma un Millet jaunās apģērbu kolekcijas, kas, par spīti laika apstākļiem un vietai, visur ļaus justies kā zivij ūdenī, vienlaicīgi ļaujot ietaupīt 40 % no cenas.

Skaistā Latvijas dabas ainava joprojām aicina doties gar vai pa Gauju, ripināties pa Rīgas – Vecmīlgrāvja velosipēdu celiņu, izstaigāt Siguldas meža takas, veroties uz to visu dabas mīļotāja acīm. Tā vietā, lai sēdētu mājās, izvēlies iziet zem klajas debess, kur, veroties koku galotnēs, patīkami sareibst galva!

Taču tas vēl nav viss!

Plašāks atlaižu piedāvājums atrodams ŠEIT!

Lai uzzinātu par Gandra jaunumiem, turpmākajām akcijām un pasākumiem, seko līdzi sociālajos tīklos:

Facebook - http://www.facebook.com/Gandrs

Twitter - http://twitter.com/#!/Gandrs

Citas ziņas
jaunums-pirmo-reizi-gandra-grangers-originalo-ipasibu-atjaunotajs

Jaunums! Pirmo reizi Gandrā – GRANGERS – oriģinālo īpašību atjaunotājs!

02.08.2011
Uzņēmums GRANGERS dibināts 1937.g., un tā bija pirmā kompānija, kas sāka ražot videi draudzīgus hidroizolējošos līdzekļus, kuru pamatā ir ūdens bāze. GRANGERS pamatprincips – ražot ekoloģiski drošus, augstas veiktspējas apstrādes līdzekļus – turpinās...

Lasīt tālāk

ieskrienamies-un-lecam-vasara

Ieskrienamies un lecam vasarā!

05.07.2011
Vasara simbolizē neprātīgus piedzīvojumus, vasarīgu lietu un siltus vakarus, kas  apbur ik katru dabas mīlētāju.  Tādēļ vienalga, vai tas ir pikniks mežā  ģimenes lokā, vai brīvdabas pasākums ar draugiem, svarīgi ir izbaudīt mirkli, neraizējoties...

Lasīt tālāk

jaunums-gandra-iekraso-dzivi-ar-tobby

Jaunums GANDRĀ – iekrāso dzīvi ar TOBBY!

29.06.2011
Neaizmirsti: trakajiem pieder pasaule, tādēļ nesēdi vienmuļš un piešķir savai ikdienai spilgtu akcentu! TOBBY apavu auklas un bikšturi ir ne vien praktiski un noderīgi ikdienas lietošanai, bet arī pozitīvā nozīmē apžilbina...

Lasīt tālāk