1. Ziņas
  2. Esam papildinājuši Gandra pagalmu!

Esam papildinājuši Gandra pagalmu!

Publicēts: 05.08.2011

es-7 esam-papildinajusi-gandra-pagalmu

Mākslinieka Dmitrija Paramonova radītie vīriņi cieši sargā viens otru un starp tiem novietoto vingrošanas stieni! Nebīsties un parādi viņiem, ko spēj!

Mežonīgi liels batuts, kuru iemēģināt tiek aicināts ikkatrs mūsu apmeklētājs un pircējs! Lecam augstu, bet prātīgi, jo putnus tāpat nenoķersim! P.S. Ar batuta lietošanas noteikumiem var iepazīties pie ziņojumu dēļa.

Citas ziņas
sanem-davanu-no-grangers

Saņem DĀVANU no Grangers!

09.08.2011
Iepazīšanās piedāvājums! Pērkot jebkuru Grangers produktu, saņem DĀVANU!   Lietojot Grangers produktus, ir iespēja atkārtoti iedarboties uz materiālu ar oriģinālo apstrādes tehnoloģiju, lai apģērbs un citi piederumi kalpotu labāk un ilgāku laiku...

Lasīt tālāk

parupejies-par-savu-velosipedu-ar-20-atlaidi

Parūpējies par savu velosipēdu ar 20% atlaidi!

04.08.2011
Tā kā lielākā vasaras daļa jau nomīta, ir pienācis laiks parūpēties par savu uzticamo draugu! Tagad, nākot ar savu sacensību numuru uz Gandra velodarbnīcu, saņem 20% atlaidi veloapkopei un detaļām!

Lasīt tālāk

vasara-turpinas

VASARA TURPINĀS!

03.08.2011
Dodoties nākamajā izbraucienā ar velosipēdiem, neaizmirsti, ka iegādājoties kādu no MERIDA divriteņiem veikalos Gandrs līdz 40% lētāk, patīkamas emocijas un ātrums garantēts. ORTLIEB velosomas, kas šobrīd pieejamas ar 30% atlaidi, rūpēsies par to, lai...

Lasīt tālāk