1. Ziņas
  2. Pinguin tūrisma inventārs taupīgai ceļošanai jebkuram ceļot gribētājam

Pinguin tūrisma inventārs taupīgai ceļošanai jebkuram ceļot gribētājam

Publicēts: 15.06.2012

Pinguin piedāvā dažādas aktīvās atpūtas preces – teltis, mugursomas, guļammaisus, gāzes degļus un daudz ko citu, kas nodrošinās tev komfortu, aktīvi atpūšoties dabā. Pinguin produkcija tiek novērtēta jau vairākus gadu desmitus tās labās kvalitātes un ļoti pieņemamās cenas dēļ.

:image-16416:

Teltis

Pēc patīkamas pastaigas dabā, ir vajadzīga vieta, kur relaksēties, lai celtos un turpinātu iesākto. Telts ir kā drošs patvērums, kurā atpūsties, izgulēties, paslēpjoties no lietus un vēja. Pinguin zīmola teltis ir dažāda svara, ūdens necaurlaidības, ar dažādām ventilācijas atverēm un divkārši stiprinātām šuvēm. Tās ir piemērotas gan ģimenēm, gan pāriem, gan draugu kompānijām, gan ceļojot vienatnē.

Matrači

Lai pasargātu sevi no diskomforta sajūtas, cilvēks izvairās no salšanas, cietas vai nelīdzenas virsmas, nakšņojot dabā. Atrisinājums ir vienkāršs, tikai jāizvēlas piemērots matracis, uz kura nakšņot! Pinguin pašpiepūšamie matrači ir viegli, kompakti, dažāda izmēra un dažāda biezuma. Tiem šosezon ir ļoti draudzīgas cenas, sākot no 24 Ls, un matraču dizains ir glīti krāsains.

Guļammaisi

pinguin-turisma-inventars-taupigai-celosanai-jebkuram-celot-gribetajam

Pinguin guļammaisu lielākā vērtība ir tajos iestrādātais Primaloft materiāls. Guļammaisi pildīti ar siltu un mīkstu Primaloft Sport pildījumu, kas nodrošina lielisku siltumizolāciju un ir ļoti līdzīgs zosu dūnām. Primaloft Sport pildījums ir mīksts, ļoti viegls un silts, to iespējams mazgāt veļas mašīnā un tas ir ātri žūstošs. Pildījumam piemīt arī ūdensnecaurlaidības īpašības, kas ļaus Tev gulēt siltumā un sausumā. Šīs šķiedras lieliski piemērotas alerģiskiem cilvēkiem. Šis guļammaiss piemērots lietošanai vasaras pārgājienos vai nakšņošanai kempingā. Pinguin guļammaisu modeļus iespējams savienot vienu ar otru.

pinguin-turisma-inventars-taupigai-celosanai-jebkuram-celot-gribetajam-5

Trauku komplekti

Aktīvi atpūšoties dabā, maltītēm ir īpaša nozīme. Gandrā nopērkami dažādi Pinguin trauku komplekti, kas atvieglo un paātrina ēst gatavošanas procesu. Trauki ir kompakti un ērti ievietojami jebkurā somā.

pinguin-turisma-inventars-taupigai-celosanai-jebkuram-celot-gribetajam-3

Degļi un gāzes baloni

Dodoties pārgājienos, tev noderēs kāds no Pinguin ļoti kompaktajiem, viegli lietojamajiem un ērti uzstādāmajiem, no augstas kvalitātes materiāla (nerūsējošs tērauds, alumīnijs vai titāns) izgatavotajiem gāzes degļiem. Tāpat arī Gandrā nopērkami Pinguin gāzes baloni.

Ceļa soma plecos, un dodies piedzīvojumos!

Citas ziņas

Noslēdzies SEB 3.posms Cēsīs, Gandrs-Merida komanda sarežģītajā un izaicinošajā trasē kopvērtējumā 7.tajā vietā

21.06.2012
Svētdien, 17. jūnijā, Cēsīs SEB MTB kalnu divriteņu maratonu seriāla trešajā posmā, pulcējot teju 2300 dalībniekus, piedalījās arī Gandrs - Merida velokomanda. Sacensību organizators Igo Japiņš atzīst: „Šogad Cēsu posmā Virši...

Lasīt tālāk

Augstvērtīgās Lafuma jaunās sezonas tūrisma inventāra preces ir klāt!

15.06.2012
Franču tūrisma inventāra ražotāja “Lafuma” jaunās sezonas preces ir nopērkamas plašā klāstā Gandra veikalos – guļammaisi, teltis, matrači, mugursomas, apavi, dzeršanas sistēmas un citas preces. Šaubu par Lafuma radītā...

Lasīt tālāk

Gandrs Merida velo komanda no Apes MTB maratona atgriežas ar sudrabu

12.06.2012
10.jūnijā Apē notika trešais posms MTB Maratonā, kurā piedalījās arī „Gandrs-Merida” komanda. Organizatori bija pacentušies godam. 54 km distance bija izvijusies cauri daudzām pļavām, gar maziem ezeriņiem, augšup lejup...

Lasīt tālāk